Piłka nożna

Ci którzy węszą tutaj jakiś spisek to weźcie trochę się prześpijcie albo wytrzeźwiejcie bo pieprzycie jak potłuczeni. Ewidentny błąd kogoś z Legły i tyle, downy totalne i tyle.
 
Co się stało to się nie odstanie. Cała sprawa mega żenująca. Trza grać dalej

Wyniki losowania

Legia z FC Aktobie
Ruch z Metalistem
 
Każdy wierzy w to co chce... Jeśli bardziej prawdopodobne jest czyimś zdaniem, że sztab mistrza Polski, bądź co bądź klubu z tradycjami i aspiracjami oraz sporym doświadczeniem "zapomina" o regulaminie, (a piłkarz z karą wchodzi na samą końcówkę rozstrzygniętego meczu!) etc., niż to, że mecz został "sprzedany" (co w Europie nie jest wcale ewenementem) to ok.
 
Najbardziej mnie śmieszy, że gdyby w pierwszym meczu legia wykorzystała chociaż jednego karnego grała by dalej (oficjalne info), nie ma to jak skopać leżącego.
 
Dawno mi nic tak humoru nie poprawiło :-) Dzięki Legia, ale tak to jest jak się baba za piłkę nożną bierze.
 
Raczej za sprawy regulaminowe w kwestii "bab w piłce". Piłkarsko, sportowo Legia rozbiła Celtic na tyle, że można było czuć pewnego rodzaju dumę jako Polak. Mi wisi czy Legia, Wisła, Lech czy Widzew...Chcę po tych blisko 20 latach MISTRZ POLSKI znowu zagrał w Lidze Mistrzów, ale zawsze jakiś problem się znajdzie, czy to w zbyt ciężkim rywalu czy to w takich okolicznościach ;-]



Obarton. Wystarczyło info od Celticu w przerwie z kwotą i zawodnik wchodzi na murawę, a Legia sama podkłada stosowne wnioski Szkotom do złożenia hehe ;-) Ale nie popadajmy w przesadę.
 
Oberton --- to jaki to klub z aspiracjami, który się podkłada?? Nie pieprz i tyle, frajerzy i tyle
 
:-)



sw62is.jpg




swoją drogą Stjarnan - Inter :-)



przygoda życia dla chłopaków się szykuje
 
Wczorajszy wyczyn Lecha i mega wtopa Legii to dowód, że polska piłka jest bardziej amatorska niż islandcy rybacy, którzy ograli Kolejorza.
 
http://www.weszlo.com/2014/08/08/wszystko-co-chcialbys-wiedziec-o-aferze-na-legii-tylko-u-nas/





2. Kto konkretnie jest winny?


Dwie osoby odpowiadają za rejestrację zawodników do rozgrywek krajowych i europejskich. Kierownik Marta Ostrowska oraz jej współpracowniczka.
 
Kurwa, jakbym był kibicem legii to bym chyba łbem w ściane przyjebał . . . przez taką głupotę zjebali sobie szanse na gre w LM
 
Eee tam, Celtic to i tak lanie dostanie z Mariborem. To nie byle grajki. Szkoda tylko piłkarzy i sztabu Legii no ale jak taka amatorka panuje w klubie jeśli chodzi o papierkową robote to co zrobisz ?
 
Ja pierdole, ogarnijcie się z tym sprzedaniem meczu. LM to taka kasa, że nikomu nie opłacało by się sprzedawać takiego meczu. Myślcie i poczytajcie trochę na ten temat, bo mentalnie na temat piłki utknęliście chyba w "Piłkarskim pokerze".
Czysty idiotyzm zarządu i koniec, kropka.
 
niby szejkowie, niby cośtam cośtam, ale widać że jednak się znają na swojej robocie, podoba mi się jak City jest zarządzane, starają się szkolić coś fajnego, zbudowali imponującą baze itd nie jest to bezmyśle pompowanie hajsu w klub.
 
Niby niby, zobaczymy. Bo ośrodek to jedno, a to czy będą wychodzić wychowankowie z niego do pierwszej drużyny City to drugie.
 
Diego Lopez oficjalnie w Milanie... Niech Keylor dobrze broni i gra cały czas, a Iker jako legenda na ławce, żeby kibice nie mieli problemu, że sprzedano legendę.
 
Jak nie znoszę Milanu, tak wreszcie kupili normalnego bramkarza, a nie podwójny sportowy emeryt Abbiatti będzie bronił. Ten zespół buduje skład jak nie przymierzając przedstawiciel ekstraklasy. Zakup bramkarza wreszcie zwiastuje, że nie będzie włoskiej kompromitacji.



Ach, cóż za czasy, żebym musiał kibicować wrogom Juve, żeby tylko podnieść poziom Serie A.
 
Wenger znowu deal życia, 15 mln funtów za obrońce który nie ma formy od 2 lat, a w na mundialu go Van Buyten wygryzał ze składu :-)
 
AS Monaco wypożyczyło Maartena Stekelenburga z Fulham FC.



Z nowych plotek



Di Maria do MU - podobno złożyli ofertę na 55 mln Funtów



Vidal do MU - podobno złożyli oferę ale Juve chce min. 50 mln Euro



albo w United skarbonka rozwiązała się po tym sezonie albo biją rekord klubu w wydatkach ustanowić.



Arsenal szykuję ofertę dla Eduardo Vargasa
 
Back
Top