Piłka nożna

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/felipe-santana-czekam-na-cristiano-ronaldo/tesqj
 
Największe zaskoczenie w tej edycji LE to wyeliminowanie Lazio przez Ludogorec Razgard. Legia powinna się uczyć od Bułgarów
 
Czy jest ktoś w stanie podać mi stronę z odcinkami Cafe Futbol z tego roku (wcześniej oglądalem na you tube, ale od jakiegoś czasu nie ma nowych odcinków) lub z możliwością ściągnięcia. Oczywiście Ipla czy strona Polsat Sport nie wchodzi w rachubę bo w aktualnie jestem w Anglii.
 
Tutaj:



http://precyl.com/cafe-futbol-sezon-20132014-id2003972/page-3


Tu masz wszystkie odcinki Cafe Futbol w tym najnowszy, sam stąd ściągam jak na ipli mi się nie chce oglądać :D
 
  • Like
Reactions: Ian
@up, up



Dzięki, bez premium dość długo się sciąga, ale to lepsze niż nic ;p
 
niech sie Mandzukic juz bardziej trzesie, bo Lewy go na lajcie wypierdoli z 11 Bayernu. wszyscy hejterzy beda zawiedzeni, Robert mistrz.
 
szkoda tej pięknej passy 5 meczów bez porażki...



niestety everton to nie drużyna z łapanki i przy okazji przerwała swoją czarną serię....



baines i lukaku załatwili oba spotkania...



mimo wszystko nie jest źle, środek tabeli w zasięgu, a to realny wynik jak na możliwości west hamu.
 
co za kurwa miazga... :O



Bayern maszyna. tylko Real wedlug mnie moze ich zatrzymac.
 
Leją jak w kaczy kuper. Na początku sezonu jeszcze nie do końca widać rozumieli się z Gaurdiolą. Teraz to jest taki sam walec jak rok temu. A może i lepszy.
 
Znudzony Neuer xD



1924665_789589327736622_2119593825_n.jpg








Brawa dla Barcy za sprowadzenie Halilović - zazdroszczę ...
 
sędzia trochę psuje...
karny dla atletico, ale i costa powinien odpocząć za to wejście...
 
Haha Real przegrywa a Carlo zmienia Coentrao na Marcelo a Illaramendi na rozgrzewce zamiast odrabiać to będą sie jeszcze bronić jeny.
 
Real niestety po 10 minutach znikł...



Sędzia beznadziejny, pomyłek od zajebania w obie strony.



Nigdy nie zrozumiem geniuszu Ancelottiego "przegrywamy 2:1, a musimy wygrać 3:2, mamy na to 20 minut, wprowadzę dwóch obrońców!".



Ale systematyczna gra ze średniakami i pokonanie Barcy u siebie i mistrz i tak jest w Madrycie :) HALA MADRID!
 
eee ... może dlatego, że w systmie w którym obecnie gra Realu u Carlo boczni obrońcy pełnią bardzo ważną rolę?
 
Carvajal i Marcelo to były świetne zmiany, tak samo jak Isco. Dużo wnieśli a BBC nie grało słabo tylko nie otrzymywali piłek i nie mieli okazji to dlaczego ktoś z nich miał zejść. Zmiany na +, lepszy remis niż przegrana.
 
http://legia.net/wiadomosci,55222-legia_warszawa___jagiellonia_bialystok_0:0_%28mecz_przerwany%29.html
 
Na wp juz jest artykul i na Youtubie widzialem jakies filmiki.



No to mamy temat zastepczy :) Ukraina i kibice
 
Brawa dla kibiców obu drużyn. Debile do kwadratu. Nie wiem jak można być takim bezmózgiem.
 
Aktorzyna pierwsza klasa. Padł jak rażony piorunem. Sędzia powinien wypierdalać takich z boiska. W szczególności, że to już nie pierwszy raz w przypadku Pepe.



edit. oglądałem ten mecz. Rzut karny należał się dla Atletico, co by ustawiło już mecz. Sędzia nie radził sobie w tym meczu. Mógł pokazać kilka czerwonych.
 
Back
Top