Piłka nożna

BhWdrkXCUAABb4-.png
 
Tylko Ruud Van Nisterloy /22 meczow / i Del Piero/25 meczow / zdobyli w historii szybciej 17 bramek W LM od Lewego /26 meczow/



Messi potrzebowal 33 meczow, CR 53 by strzelic 17 bram
 
Jak Wam się widzi dzisiaj Galata - Chelsea? Chcę dać 2 z Realem (wiadomo) za trochę grubiej, co myślicie? Czy znowu jakieś wały będą...
 
Chelsea wygra na 99% co do Realu to ciężko stwierdzić, bo Real z niemieckimi drużynami statystyki ma katastrofalne. Ja stawiam na remis.
 
a ja bym sie z kolei o Czelsi bal... Galata nie jest tak slaba jak wiekszosc mysli, moze byc dziwny wynik. Real w tej formie raczej powinien sobie poradzic ze srednim w tym sezonie Schalke.
 
Podoba mi się ten dziejszy tekst na Pola i całej reszty mediów w PL



http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=50650&kom=ok







Jakby nie patrzeć, teraz do mnie doszło że jak w Polsce piszę się o Realu na stronach typu wp.onet to tylko w złym świetle.
 
co Bejl. :O



smieszne watpliwosci czy byl to wlasciwy i oplacalny transfer dla RM powoli znikaja po ostatnich wystepach Garetha.
 
ahahaha, CR zawsze jakis material na gif'a pierdolnie w meczu, ten jego rejdz niekontrolowany jest mistrzoswski. :)
 
Chelsea się zeszmaciła



całą drugą połowę przestali na swojej stronie boiska, zreo akcji polotu, cały mou... żenua
 
https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/757550F00D1050573306417254400_1a855e1306e.4.8.15582858905285171337.mp4?versionId=yaGd1P2BWYv2Q96JZ6fiHzA7SaN9SlzT



golazo bitchez, kto nie widzial ten zapetlaaa!!!
 
Ale zajebał Klass!



Ogólnie cały mecz genialny w wykonaniu Realu, ale o czym piszą katalońskie ścierwa, bo gazetami tego nazwać nie można?:

• Różnica między Realem a Barceloną jest taka, że tam nikt nie szuka nieprawidłowości • , • Ile pieniędzy dostał ojciec Kaki? • , • Portugalska policja śledziła transfer Pepego •




Godne pożałowania.



Wypowiedź trenera Schalke po meczu:




Również Kevin-Prince Boateng, Roman Neustódter i Felipe Santana odczuwają dyskomfort.


Nic dziwnego,że Santana czuje dyskomfort, po tym jak był gwałcony przez 90 minut:-)
 
Santana z Wołakiewiczem w środku bokach Boenish i Wawrzyniak to chyba twierdza by była dla napastników:-)
 
Back
Top