Piłka nożna

Raul, Carlos i Ronaldo w latach 2001-2003 kupiłem, potem miałem jeszcze kilka, nawet Nedved się gdzieś przewinął po Euro 2004, koszulka z repry.
 
Moja ulubiona z pokaźnej kolekcji - przywieziona z pierwszych wakacji za granicą - Salpingidis. Jeszcze z PAOKu. Choć równie dobrze mogło być tam napisane "gówno" greckimi literami, ale i tak się jarałem, bo nie wiem czy ktokolwiek w Polsce taką posiadał. To było jakoś niedługo po wejściu do UE, ale nadal cieszyło. :-)
 
Hehe to ja zawssze bralem jakies mniej znane. Mialem 7 Cantony, 18(?) Janckera, 11(?) Mihajlovicia z Lazio. A teraz mam dwie koszulki - meczowke Fenerbahce bez niczego i Torino jakiegos mlodziaka z primavery prosto z Turynu.
 
Co może Rumak jak wołąkiewicz daje się ruchać jak amator? To nie Rumaka wina, że wołąkiewicz nagle zapomniał jak się gra w piłkę.
 
Rooney dowalił do pieca. 1,5 mln złotych tygodniówki



The new contract will reportedly pay the 28-year-old °300,000 ($498,840, 363,534 euros) a week, with Rooney also set to stay at United as a club ambassador when he eventually retires.



http://www.theguardian.com/football/2014/feb/21/wayne-rooney-new-contract-manchester-united
 
BVB przegrywa z ostatnią drużyną Bundesligi, a Aubameyang tu latającymi kopnięciami szasta. Do roboty!


Już 2-0 dla HSV...
 
Hehe to ja zawssze bralem jakies mniej znane. Mialem 7 Cantony, 18(?) Janckera, 11(?) Mihajlovicia z Lazio. A teraz mam dwie koszulki - meczowke Fenerbahce bez niczego i Torino jakiegos mlodziaka z primavery prosto z Turynu.


No nie gadaj że Cantony mniej znana ;-)



Ja miałem djorkaeffa z Inter.To jest mniej znana ;)



images
 
A tak mi się marzyło dzisiaj, aby wreszcie wsadził ładną bramkę.



https://www.youtube.com/watch?v=HzDOJ95Rrao

Hahaha Illaramendi strzelił gola zza pola karnego świat się kończy.


Po fartownym rykoszecie...
 
ostatnie dobre wyniki pod wodzą allardyce wprawiają mnie w osłupienie...



wszystko jest na dobrej drodze, aby bezpieczny byt zapewnić sobie kilka kolejek przed.



jeszcze gdyby jutro norwich umoczyło- kolejka idealna.



brawo młoty!!!!!
 
Przecież w tej grupie marzeń Węgrzy i Grecy by nas objechali i dodatkowo z Estonią byśmy się męczyli. O Mołdawi nie wspomnę, bo ostatnio z nimi punkty straciliśmy. Drugie miejsce byłoby sukcesem.
 
Back
Top