Piłka nożna

86 minuta i Cracovia przegrywa u siebie 2-0 z Zawiszą. Dobrze, ze Drygas strzelił jedną bramkę, zapunktuje mi w "Ustaw Ligę".



Ogląda ktoś? Na kim był karny bo akurat wyszedłem?
 
Zapewne wojewoda "mazowiecki" będzie miał znowu pole do popisu. No ale przyzwyczailiśmy się, więc jebać, robimy daleje swoje. :-)
 
Wszystkie brytyjskie media dzis zgodnie donosza na czele z BBC ze Rooney podpisze nowy 5-letni kontrakt z United, na mocy ktorego bedzie zarabial 300 tys funtow tygodniowo!!!
 
BgnVweeCUAAargZ.png
 
Kuźwa, coś mi mówiło,że będzie transmisja z tego meczu w publicznej, widocznie poprzestawiało mi się w głowie coś... Poratujcie streamem dobrym PL:-) Na City-Barca.
 
0:2 Szlag by to. Przy pierwszej bramce w chwili straty piłki był faul co moim zdaniem nieodgwizdanie go ustawiło mecz.
 
Kolejny raz się pytam, gdzie to City co miało wygrać CL? Barca w letniej formie pojechała niebieskich kelnerów xd
 
sorry ze po czasie ale bedziecie mieli na nastepne mecze. W piwach butelkowych heineken jest promocja ze pod kapslem jest kod do legalnego streamu. Tylko trzeba uwazac zeby na tyle butelki bylo napisane ogladaj mecze z heinekenem. Spalonego nie bylo przy niezaliczonym golu
 
@Gaara



Błagam Cię, zobacz jak zmieniła się gra City odkąd nie ma Aguero, a potem pierdol bzdety. Do tego beznadziejna taktyka Pellegriniego. Drugi mecz to już będzie odpuszczenie ze strony City po pierwszej straconej bramce.



1614559_10152187630699178_1637767488_o.jpg
P.S. Dzięki Barca :-)
 
Hubi, ale co mnie to obchodzi kto tam u nich kontuzjowany jest? Z aguero czy bez i tak by wygrali, angielskie drużyny, oprócz cZelsi, leżą barcie i nie zmieni tego wasza gadka, że zostaną rozjechani przez city. W ogóle co to jest za drużyna sklecona w 3 lata, oni przez następne 10 lat lm nie zdobędą, bo nie są tak mocną. DRUŻYNĄ, jak byście chcieli
 
Ozil... Coś ty zrobił :D


Z gigantem Neuerem bawić się w lekkie i techniczne strzały... Było pierdzielnąć z całej siły :D
 
Kurwa królestwo za środkowego obrońcę, by zmienił drzewa pokroju van Buytena i Boatenga. Ale Bayern jakiś nieswój na początku. Mam nadzieję, że się ogarną.
 
od kiedy Alaba kopie karne. ;o



Ozil pipka, gracze United by im pokazali jak sie kopie karne.















:)
 
:-)



https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/4A6528492D1048019510080258048_18e08937ad1.4.8.524362336989438199.mp4?versionId=DAHcb0kNaMxvWEEHkbG20cAxTPfMNc7y







Bg3TsLKCEAAjiyo.png
 
Kurde, szkoda, że Ozil zepsuł tego karnego, do tego Wojtek czerwona kartka i teraz mecz nie będzie już pewnie tak ciekawy :-)
 
Back
Top