Piłka nożna

jeden z lepszych weekend' ów piłkarskich w tym roku :-)

Liverpool-Arsenal
Lazio-Roma
Sevilla-Barcelona
Real-Villareal
PSG-Monaco
Napoli-Milan
 
Błagam, powiedzcie mi,że to jakiś zły żart i jednak Canal+Sport jest teraz w ofercie webb, bo za 10 minut zaczyna się mecz na który ostrzyłem zęby od kilku tygodni..
 
Szkrtel z tych stalych fragmentow to dobra kosa. :)

na chuj Ci ten weeb caly czas?

http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html

http://www.meczyki.pl/transmisje,28801,1875#28801


HAHAHAH, SZKRRRRRRRRRTEL NA KROLA!!!
 
Suarez :-)



po 13 minutach mogło być 4-0 dla Lpoolu



Pełka rasista - Sturrigde'a ze Sterlingiem myli xD







Ja pierdole NOKAUT :-)
 
JA PIERDOLE, co sie dzieje! co za mecz Liverpoolu! :)



szkoda, ze Suareza bomba nie wpadla. nie pomylil, tez tak myslalem, ale realizator pokazal Sturridge'a, bo ten czekal na dole na pilke, a Rahim kopal.



4!!! 20minuta, kurwa! :O
 
Co za mecz 4-0 ! ! :D Po 20 minutach powinno być 7-0 Dla The Reds ! :D


Hubi jest jest, ja oglądam :) Ale teraz jest tak na weeb że na kontach 3 dniowych znikają te najbardziej popularne kanaly i pierwszeństwo mają Ci z dłuższym premium :)
 
WTF ?! 4-0 po 19 minutach! Masakra!



Żeby wpadł strzał Suareza, to byłaby to bramka sezonu.



@up



To na chuj mi te premium, jak mi tylko Canal+Sport potrzebny a nie mam. Jest jakiś sposób na to?
 
Takie premium kupuję, gdy widzę ciąg dobrych meczy, których nie mogę przegapić, czyli zazwyczaj na miesiące marzec,kwiecień,maj, bo ważne mecze Real gra wtedy :-) A tak to pojedyncze zawsze kupywałem i było dobrze, tylko teraz jakieś zabawy urządzają sobie.



Coś mecz zwolnił, a myślałem, że będzie jakieś 8-2:-)
 
no i Arsenal spuchł ! to było do przewidzenia jak się nie rotuję składem, niestety na takim poziomie trzeba mieć dwie 11nastki.
 
Nie mogą się odnaleźć bez Aguero... Wracaj do zdrowia Kun, ktoś Barcy sprać dupe musi :-)



A Liverpool pięknie! Zbliżają się do kwalifikacji do Ligi Mistrzów w następnym sezonie. Wreszcie!
 
Dzisiaj rządził tercet BBJ :)




Bale - gol i asysta

Jesó - gol i asysta

Benzema - 2 gole


Jese to kopia Ronaldo, rusza się jak on, schodzi do środka jak on i jeszcze staje się skuteczny jak on ;p
 
Jese jest kotem, te wlasnie schodzenie do srodka powinni wykorzystac do zrobienia z niego napadziora. nie pamietam kiedy prospekt jakis z Realu mial taki potencjal.
 
To jest kurwa kpina, żeby w takim kraju jak Polska, drużyną roku została reprezentacja kobiet u-17.. Trener i ligowiec tez niezli, nie ujmując nic Sobolewskiemu, ale ta nagrodę powinien zdobyć jakiś zajebisty młody zawodnik, a takiego na horyzoncie brak
 
A dziś Przybyłko bohaterem Arminii. Wszedł i 2bramy strzelił.



Totteham wymęczył bułę na 1-0 z Evertonem i przy remisie Manchesteru jest ok. Oby jeszcze z Arsenalem u siebie zajebać 3 punkty i może nawet z taką marną grą będzie TOP4
 
Taki mały żarcik na czasie.



- Kto jest faworytem na igrzyskach w zjeździe ?



- Manchester United
 
Trzy pierwsze zespoły po tyle samo punktów w drugiej części sezonu w lidze hiszpańskiej. Cud jakiś, ale cieszy to. Strasznie ciekawie będzie.
 




82 dosrodkowania united w meczu z fulham,



pobili rekord ligi nalezacy do liverpoolu z 2006 roku /74 dosrodkowania/



Moyes tworzy historie...:-)
 
puste przeloty na propsie.



chuj strzela jak sie to oglada, a jeszcze gorzej gdy kamera idzie na Fergiego, po prostu wstyd.
 
baju







Javier Hernóndez posts on Instagram "The time to speak about so many things will come,,



Cos w szatni nie tak , Cziczarito na swoim instagramie po meczu ,,Przyjdzie czas na omowienie wielu rzeczy''
 
niech on ucieka stad, nigdy nie bedzie gral pierwszego napastnika choc moglby, Rooney dla mnie to teraz bardziej ofensywny pomocnik, a RvP jak nie RvP mimo bramek. nie hejtowalem zbytnio Moyes'a, w sensie co mecz napierdalac 'MOYES OUT' to dla mnie glupota, ale zaczynam sie przekonywac do zmiany trenera.
 
baju



dzisiejsze wydanie gazety z Manchesteru, dziennikarze probuja wplynac na klub by zwolnił Moyesa :-)







BgEQZKkIUAA1SOV.jpg:large
 
Back
Top