Piłka nożna

Legia wygląda i gra jak banda pachołków, a Węgrzyn chyba po meczu to już nie będzie mógł mówić xD
Tata Ruszanu made my day :-)
 
totalna padaka, tylko mnie wkurwiaja te dryblingi Miro? co by sie nie dzialo, nawet jak Sagan bylby w pozycji na pusta bramke to i tak kurwa Radovic musi dojebac kolowrotki nad pilka, no zlituj sie melanzowniku, please. :(
 
Kurwa mam nadzieję że dożyję takich czasów kiedy polski klub awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów, bo 17 lat temu byłem mały srajdek i zbyt wiele nie pamiętam z tamtego okresu
 
Valdes - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Pedro



vs



Courtois; Juanfran, Godón, Miranda, Filipe Luis; Gabi, Mario, Koke, Arda Turan; Diego Costa , Villa .







Superpuchar Hiszpanii TVP 23:00.
 
Wg. mnie Sanchez w obecnej formie zasługuje na granie 1 składzie a czy Martino ma rację czy nie to się dowiemy po meczu.



Jedynie co mnie boli, że nie kupili żadnego obrońcy i przez to nie będzie żadnego planu B w ważnych meczach.



Bo Bartra to jest plan ale... C.











---



Jak dla mnie Neymar może wogóle nie grać byle by grali ładnie. Nie ma co się spieszyć, jeszcze będzie czas żeby udowodnił co z niego za gracz.
 
powtórki z Rapidem nie było ale wynik napawa nadzieją, może i pierwsza połowa nie była taka jak by każdy chciał ale w drugiej zupełnie inna gra i od razu zmiana wyniku który jest dla nas korzystny.
 
Dobry rezultat-zajebista fotka



z14473930Q.jpg
 
kupili Brazylijczyka za taki hajs zeby ten sie spokojnie aklimatyzowal? placac tyle oczekuje sie raczej gry na najwyzszym poziomie od samego poczatku, bez przesady, CR sie aklimatyzowal w Realu na lawce? oby Villa im cos jebnal i pokazal, ze lepszy od sanczezow i tellów wszystkich. ;)



brawo Legia, wynik cieszy.
 
Brawo Legia, byli blizej wygranej niz przegranej. Widac bylo ze pogloski o tym ze Rumuni sa naszprycowani prawie jak Alistair za najlepszych swoich czasow to moze byc prawda.



Co do Neymara, to po co ma wychodzic od poczatku meczu ?







btw. Baju ty masz jakas fobie Cristiano ? Wszystko i wszystkich chcesz do niego porownywac :).
 
wg mnie to najlepszy pilkarz swiata, a Neymara talent PODOBNO jest tak samo wielki, przynajmniej ma takie aspiracje (?), wiaze sie to z odpowiedzialnoscia, zaplacono za niego taki hajs, ze powinien zapierdalac jak glupi.



tyle pieniedzy w tym wszystkim, checi niektorych pilkarzy po prostu nie sa adekwatne - delikatnie mowiac. to juz nawet nie dotyczy Neymara, jedynie patrzac na niektorych boiskowych 'leni'.



co jeszcze i kogo porownalem do Crisa, szukaj, bo ostatnie chyba co pisalem to jak jest pobudowany i jaki wysilek to wklada - jesli nie mam racji to krzycz. :)
 
Moim zdaniem trzeba patrzec tez ze to pierwszy klub Neymara w europie i pierwszy powazny. Tak samo Ronaldo kupiony za 12 mln funtow do ManU nie gral odrazu.







edit



David :D
 
Back
Top