Piłka nożna

Może CR zacznie coś grać, zamiast machać rękoma w miejscu, gdy sędzia ma racje? Mógłby strzelić dwie bramki.



Póki co Isco najlepszy z Realu, zdecydowanie.



@up



Macie 3-0 :-)
 
Lewy dostal pilka w bark/glowe i zmienil kierunek wiec samoboj raczej powinien byc.



Real widze grubo zaczal, francuski Polak jedzie tam ostro. :)
 
wlasnie mialem pisac, ze Carlito juz jebnal. nowy pupil, panie malinowski? ja sie tylko ciesze, ze zdrajczyk uciekl z EPL. :)



Osvaldo z Romy do najlepszej ligi na swiecie - witamy w Southampton.
 
@baju



Ma u mnie czysta kartę, zobaczymy jak ją zapisze.. Jak na razie na "+" :-) Ale jak Juve gniecie Lazio to poezja. W tym roku stawiamy na LM!
 
rodzina sie jego do Wloch przeniosla czy bedzie caly czas ten sam placz?



umiejetnosci swietne, talent mocny, ale w glowie rozpierdol.
 
ten sciagniety z Sociedad za 30+ nawet do kadry sie nie lapie? Isco ratuje dupe, brawo.



PSG tez sobie niezle poczyna z Ajaccio, hajs nie gra - niestety dla pewnych klubow. :)
 
@baju



Illara ma już kontuzje, czeka nas drugi Sahin?



Ależ teraz Isco opierdala,a myślałem,że tylko w Fifie jest tak zajebisty:-)!
 
kontuzje czy boi sie kibicow na Santiago? podobno jakis stresik go tam lapal, przyszykowany na transfer do RM widac. ;)



Isco bedzie pewnie jeszcze nie jeden raz ratowal dupke Realowi.
 
W statystykach dobry mecz Isco, ale dużo strat i niecelnych podań, wiec nie popadałbym w zachwyt. Do tego widać było dużą presje na krolewskich w 1 meczu.
 
Newcastle wygląda dramatycznie słabo na tle City. Czuję, że ten sezon w ich wykonaniu raczej będzie podobny do poprzedniego, gdzie ledwo się utrzymali, niż do sezonu sprzed 2 lat.
 
Nie jestem pewien czy to Newcastle zagrało tak słabo czy City tak dobrze, ale tak zajebiście grającego Manchesteru nie widziałem dawno i ze wszystkich potentatów ligi angielskiej zrobił na mnie największe wrażenie - szczególnie natychmiastowy pressing po stracie piłki, niby wszyscy chcą tak grać, ale nie wszystkim to wychodzi xD
Co do Srok to Pardew chyba dwa lata temu trafił na jakiś szczyt formy swoich zawodników, zachowując wszelkie proporcje, był w takiej samej sytuacji jak Mou w swoim ostatnim sezonie w Interze. Teraz aż zal patrzeć na tą drużynę i na pusty wzrok trenera, którego przyszłość nie wygląda za różowo, a przecież, jeśli się nie mylę, szefowie Srok po tym zajebistym sezonie podpisali z nim wieloletnią umowę ...

Pierwsza kolejka sezonu i kret już fochy strzela ... są chwile, ze zastanawiam się czemu to akurat Realowi kibicuję:-)
 
Newcastle dwa lata temu zrobiło genialne transfery. Nie pamiętam jak się wtedy nazywał ich dyrektor skautingu ale na pewno nie był to Joe Kinnear, obecnie odpowiedzialny za to zadanie.
 
Kinnear to niezła parodia. Nawet komentatorzy się śmiali, że nazwisk zawodników nie potrafi dobrze wymówić i z Cabaye'a Kebeba jakiegoś robi np. :D
 
Rosyjskie media i L'Equipe potwierdzają, że Anży Machaczkała i Tottenham dogadały się w sprawie transferu Williana. Brazylijczyk ma kosztować 35 mln euro. Podobno takie same pieniądze za pomocnika dawał Liverpool. Spurs ponoć przebili The Reds wysokością tygodniówki.


Oby to był zwiastun dogadania się Realu ze Spursami i coś w kwocie typu 80-90 mln + Coentrao za Bale'a :)
 
Back
Top