Piłka nożna

masakra ma te nogi, wielkie skurwiele na bodybuilding mu pewnie zazdroszcza dzien i noc, sekret pewnie w diecie i cwiczeniu najwiecej czasu wsrod ludzi na swiecie. :)
 
Te wyniki są jakieś dziwne, ale nogi to on ma masakryczne. Ogólnie przyjebał by trochę jeszcze w bicku i plecach i wygląd ciała idealny jak dla mnie, ale ja nigdy nie lubiłem rozjebanych kulturystów.



Cristiano-szesciopak.jpg




EDIT: no i barki trochę większe by się przydały ewentualnie.
 
Lewy dostał podwyżkę na ostatni sezon na 7 mln. Po jaki chuj im to, przecież bez przedłużenia kontraktu to im nic nie daje.



EDIT: Dopiero zauważyłem,że mam post pod postem. Sorry,
 
Może ta podwyżka wiąże się z tym, że został w Borusii na ten sezon (była ugadana wcześniej tylko teraz wyszła na jaw)? W jakimś programie o piłce nożnej, mówili, że być może Lewy dostanie podwyżkę, żeby go "udobruchać" co bardziej się opłaca Borussi niż oddanie go do Bayernu i kupienie kogoś mocnego na jego miejsce.
 
Raczej chodzi o to, że przez ten sezon (m.in. dzięki kasie) zmoblizuje się na tyle, żeby dać z siebie 100%, no i trochę ucichnie medialnie :-), bo na zatrzymanie go w Dortmundzie już nikt nie liczy.
 
Chciałem sobie obejrzeć mecz Arsenalu ale na drHTV od dłużego czasu zamiast transmisji czarny ekran. Czy to przy ekstraklapie, ufc czy teraz :(
 
bicku i plecach? on ma motyle wieksze od niejednego plywaka, co Ty w ogole gadasz, to samo lapa. wiem, ze to brzmi kind of gay, ale koles zbudowany jest okrutnie w porownaniu do Meo Lessich etc.
 
Arlovski, przecież na necie masz w ciul streamów, więc po co być uzależnionym od jakiejś jednej strokni?



http://www.meczyki.pl/transmisja-na-zywo,22874,arsenal_londyn_aston_villa,1.html



Fajna sprawa z tymi bajerami podczas transmisji ligi angielskiej czyli system pozwalający stwierdzić czy piłka przekroczyła linię bramkową i fajny pomysł, żeby pokazywać jak dany piłkarz wykonywał pięć ostatnich prób rzutów karnych ... propsy dla tego kolesia ze Stoke - to ten sam co w zeszłym sezonie walnął dwa samobóje Chelsea i na "pocieszenie" dobił się zmarnowanym karnym xD



Co do CR7 to niby fajnie, że tak walnął w muskulaturę ale moim zdaniem zatracił na zwrotności w porównaniu z tym co prezentował w ManUtd. No i ciekaw jestem czy to nie jest jakieś uciekanie od kompleksów :-)



1242226186_ronaldo-stunned.gif
 
@Gabmit - wiem, wiem. Oglądam na innym streamie ale tamten polubiłem. Bo póki działał to nigdy się nic złego nie działo. zero ścinek i jakość też dobra;)
 
@Arlovski



Też miałem przez pewien czas taki problem z drhtv. Usunięcie ciasteczek pomogło.



Zawsze też można wejść bezpośrdnio na stronę tego streama (nie oglądać z poziomu drhtv) i wtedy działa bez przeszkód.
 
alez start Arsenalu, panie Wenger dobre zakupy!!!



sie nasmiewam, a zaraz Walijczycy dojebia United jeszcze... :)
 
ze niby co zrobia Walijczycy? glupi ja... :)



Robin i Danny swietny wystep, na ciezkim terenie taki wynik, po jednym meczu nie ma co gadac wiele, ale niedowiarki w Dejvida troche sie uspokoja.
 
Spurs nie zachwycili, ale wygrali 1-0. Może to też dlatego, że w pierwszym składzie 4 nowych zawodników. A Kyle Walker to przechuj. Najlepszy prawy obrońca w Anglii obecnie.
 
Tymczasem obrone Realu rozmontowuje gosc z klauzula w kontrakcie o wysokosci 1,20 euro. :D
Edit: A Perquisowi juz 2 samoboja nie uznali. :D
 
Benzema brawo, na 6 możliwych sytuacji, pierwszy raz nie był na spalonym i gol. Świetnie Karim operuje na linii spalonego...



@up



No nieźle ten bambino ich poskręcał.



O co chodzi z tym samobójem Lewego? Na żadnym portalu z wynikami tego nie ma, bramkę strzelił jakiś Krautz.



@down



Ładna? Bo Pogba zazwyczaj takie strzela :-)
 
Back
Top