Piłka nożna

robert leszczynski w "tak czy nie": "jezeli widzieli, ze taki transparent przez kibicow lecha zostal wywieszony, powinni przerwac mecz!"



ja jebie
 
Chuj, że kraj upada, ludzie nie mają godnej pracy, emerytur moje i Wasze pokolenie już nie zobaczy, ale trzeba srać paniką, bo Lech wywiesił dobry transparent po tym co się działo na Litwie.
 
Jakie podstawy zamknięcia tym razem? Brak "kolorowej trybuny"? Brak transparentów z che guevarą i innym chujstwem?
 
W Walii. Walia słowo klucz. Dlaczego więc zamyka się sektor w Warszawie? To jest jakaś paranoja. Widać nie tylko wojewodowie w Polsce upodobali sobie karanie zbiorowe. Mnie już nic nie zdziwi.



W rewanżowym meczu z Molde Żyleta mogła byc otwarta a z rumunami już nie?
 
Dlaczego więc zamyka się sektor w Warszawie?


Hm pomyślmy dlaczego? Może dlatego, że pewnie to Legioniści zabawiali się racami? Żeby nie było, zamykanie stadionów za takie coś średnio mi się widzi, ale skoro już muszą karać, to chyba raczej tych którzy coś zrobili, co nie?
 
W Molde też były ponoć race.. a UEFA ustala zasady i ona ma prawo robić co chce....
 
Za race dostali tylko 15 tys euro kary. 30 tys i zamknieta trybuna to kara za "rasistowskie" zachowania w dwumeczu z Walijczykami. uefa to chuj!!
 
Sobota wyroznial sie jeszcze w tych towarzyskich meczach granych skladem ligowym. Bylo widac, ze ma troche inne pojecie o pilce, a teraz widac forma zwyzkuje. Co do meczu, wszystko zweryfikuje San Marino :)
 
Ja muszę sobie posypać głowę popiołem, bo jeszcze rok temu wydawało mi się, ze Waldek poziomu Ćwielonga czy Peszki nie przeskoczy, teraz w formie to jest zupełnie inna liga, europejska, na tle naszych pseudograjków o dwie klasy wyżej. Ciekaw jestem gdzie wyląduje przed zamknięciem okienka transferowego. Hertha to chyba najbardziej kusząca opcja i właśnie tam chciałbym aby Waldek trafił ...
 
a jak slunsk fartem wejdzie do LE i cos tam powalcza to Waldek jeszcze bardziej urosnie pewnie, warto sie spieszyc z transferem? statystyki zrobil i tak juz niezle, forma jest mega, sezon na pewno bedzie dla niego udany we Wroclawiu, nie wiem czy bedzie chcial ryzykowac juz teraz.
 
baju, ale on ma kontrakt jeszcze przez rok, więc co? zatrzymają go i oddadzą za darmo? dla niego może to i dobrze, bo kontrakt wtedy walnie mocarny
 
A propos transferow itp. to podobno wypozyczenie Pawlowskiego do Malagi anulowali. Ladnie go w chuja zrobili jesli to prawda. Mlody chlopak fajnie mu sie ulozylo juz na samym poczatku w tej Maladze to mu musza patalachy klody pod nogi rzucac.
 
Pawłowskiemu ponoć strasznie sodówa odbiła... jeśli to prawda to chujnia z niego będzie =)
 
Czytalem ostatnio wywiad z jego ojcem, ktory twierdzi, ze te rewelacje o sodowie sa wyolbrzymione. Wiadomo, ze ojciec nie bedzie obiektywny, ale zawsze to jakas druga opinia.
 
@LaQi



Skąd masz takie informacje? Czytałem wywiady z nim i nic nie wskazywalo na to. Problem z jego transferem jest z powodu Jagielloni, poniewaz sie na nim nie poznali, wypozyczyli go do roznych klubow.W Widzewie sie wybil i kasa przeszla im kolo nosa. Zamiast mozliwego miliona euro dostali 50 tys euro od Widzewa.
 
Jakieś artykuły czytałem w necie i na TT też dziennikarzyny czasem piszą, że jest soda :)
 
Wlasnie wrocilem z meczu, zdarte gardlo, dobra atmosfera i śmiechowe wygwizdanie gwiazdeczki Lewego heheszki.
 
Od Stanowskiego to info o Pawlowskim.



@magik to tam byl doping? Powaznie pytam. Bo ja slyszalem, tylko dwa razy hymn.
 
Wielki powrót Arsenalu na rynek transferowy, Wenger szasta gotówką :-)



545226_161860777339240_1672017724_n.jpg




do listy dopisać Gustavo, który wybrał Wolfsburg
 
masakra jakas, podobno Arsene jest zainteresowany jakims 26 letnim Arabem i oczywiscie gromada 18latkow. :DDDDDD



Arsne_01_1340017a_crop_340x234.jpg




Arsene w okienku transferowym, haha, zniszczylo mnie to.



to przedluzac kontrakt z Waldkiem, co jest Slunsk!!!
 
Back
Top