Piłka nożna

@Ian



Nie chce usprawiedliwiac Legii, ale porównując awans z mistrzem Norwegii z odpadnięciem z wicemistrzem Litwy to nie ma co pieprzyc o tym, że Legia grała piach. Wyeliminowanie drużyny z Litwy to powinna byc formalnośc. Przecież liga litewska stoi niżej niż ligi azerów czy gruzinów. To chyba nawet niższy poziom niż liga estońska. Jak mój Stomil ,dwa czy trzy lata temu, grał sparingi z drużynami z ekstraklasy litewskiej, będąc w drugiej lidze polskiej(3 poziom rozgrywek) to wygrywał z nimi lub remisował. Porażka Lecha to chyba jeszcze większa wtopa niz Wisły z Levadią. A Legia słabą grązapewniła sobie udział w Lidze Europy.
 
Sevilla - bardzo ciężki rywal dla Śląska, ale lubię jak polskie drużyny grają z niezłymi zespołami. Będzie chociaż na co popatrzeć. Pamiętacie np. Man City - Lech albo Juve - Lech :)? Może się uda! chociaż wątpię
 
RM vs Chelsea - to był mega prestiżowy mecz dla Realu, musieli cos komuś udowodnić ale ukąszenie londyńczyków mocne. CR7 to...CR7, intergalaktyczny level. Wygrana chyba nie dziwi, ostatecznie zmierzył się zwycięzca LE z połfinalistą LM.



Lech...



Śląsk? Wielkie brawa, poprzeczkę "zaje*ali" im teraz bardzo wysoko ale liczmy, że Sevilla ich zlekceważy.



Legia vs Steaua - no lepsze to niż Celtic czy Basel z pewnością, każdy chciał chyba Dinamo albo nawet Pilzno, a mamy po środku. Mecze z Rapidem pokazały, że Legia daje radę rumunom i Moim zdaniem szanse większe niż miała Wisła z Apoelem, Bukareszt to nie żadna potęga i 2 zwycięstwa Legii Mnie wcale nie zdziwią. Wiadomo, że chcemy w końcu polski klub w LM ale wiemy co tam się z nim stanie, 3 miejsce w grupie to szczyt, w LE spokojnie walczymy o fazę pucharową ale jednak prestiż i $$$ wiele większy na najwyższym szczeblu.
 
Viktoria Pilzno • NK Maribor



No kurwa, kosztem tych drużyn, musi odpaść któraś z tych :



PSV Eindhoven - AC Milan



Fenerbahce Stambuł - Arsenal Londyn







Losowanie sprawiedliwe nie było...
 
Viktoria Pilzno • NK Maribor



No kurwa, kosztem tych drużyn, musi odpaść któraś z tych :



PSV Eindhoven - AC Milan



Fenerbahce Stambuł - Arsenal Londyn







Losowanie sprawiedliwe nie było...






I nie mogło być sprawiedliwe. Przecież jest grupa mistrzowska i niemistrzowska.
 
Niestety Arsenal będzie miał ciężko, mecz na gorąym terenie, dobrze, że rewanż na Emirates. Jeśli Wenger nie zrobi transferów przed eliminacjami i Arsenal odpadnie to w ogóle już ich nie zrobi. PSV-AC Milan zapowiada się najlepiej .
 
@ Comber



Arsenal złożył oferte przekraczającą 40 mln o jednego funta :)



@ Visu



Losowane one były z grupy niemistrzowskiej, też się zdziwiłem wczoraj jak patrzyłem na kogo może Arsenal trafic, a tu takie zespoły.
 
czemu niby legia ma odpasc z rumunami? mam tylko nadzieje, ze na te mecze wyjda juz w optymalnej formie.



slask przejdzie!



arsenal przejdzie, fenerbahce jest strasznie przereklamowany
 
@ krolik



Masz rację, że mistrz Norwegii jest poziom wyżej niż Litwini i Lech dał plamę, jednak od Legii, która prawie na każdej pozycji ma 2 równożędznych zawodników powinniśmy wymagać więcej (i mam nadzieję, że te więcej pokażą w meczu z Rumunami, żeby mieć szansę na awans), wystarczyłaby przypadkowa wykorzystana okazja Molde i byłby płacz i lament jak słabo zaprezentowała sie Legia. Oni z taki przeciwnikiem powinni wziąść sprawy w swoje ręce. tak jak Śląsk - zaatakować i próbować strzelić bramkę.

Jak mój Stomil


Ziomal z Warmii?;p Ja pochodzę z Barczewa ;p
 
Lech - tragedia, jakich Polska doswiadcza corocznie (w tym sezonie juz 2-gi raz po Piascie). Ślask - wreszcie spieli sie na puchary, ale tracenie bramek w doliczonym czasie i gubienie pkt nie powinno miec miejsca. Legia - ma szczescie, ze ma wyniki i szczesliwe losowania.
 
Co wy się tak dziwicie, że PSV - Milan i słaby klub - słaby klub. Przecież już dawno Platini wprowadził tą rewolucje, że te słabsze kluby trafiają na siebie. To akurat mu wyszlo. Przynajmniej jakies nowości są w tej LM. No bo co to za liga mistzów jak 4 kluby sa z angli, niemiec, hiszpani a raz na rok wejdzie jakiś przeciętniak tak jak było dawniej. Nuda.



A w Polsce ból dupy i temat numer 1 to transparent na meczu:-) Zamykanie trybuny za kawałek materiału. No kurwa ja pierdole. Poprawnośc polityczna to zło! Do zamykania to pierwsi a by polepszyć życie polakom na kresach to nie ma komu. Radek tylko od czasu do czasu tweetnie jakies pierdoły. Jak mnie to wszystko wkurwia. Chyba jeszcze po meczu mi nie przeszło.



Arka to kiedyś trafnie podumowała.:



images
 
Na chuj komu potrzebny był ten transparent ... pseudo/kibole to jednak debile. Non-stop kluby płacą kary, a Ci dalej jak nie race to jakieś transparenty. Piękne wspieranie klubu.
 
Wszystkie kary są płacone z kieszeni kibiców młotku. A potrzebny był chociaż tym osobą którzy w Wilnie po meczu zastali poprzebijane wszystkie koła i porysowane lakiery w swoich samochodach. Jak widać chamy z żargilisu potarfią niszczyć tylko rzeczy martwe(wiadomo, auto nie odda) lub napinać się za płotem i krzyczeć "Polska kurwa". Tym transparentem podsumowano ich zachowanie. Tyle.
 
transparent byl akurat trafny, w tvn pierdola o jakis skandalach, karach, no kurwa panie, tam nawet przeklenstwa nie bylo!



mieszaja sie w to politycy, jak ja tych kurew nienawidze, wszystkim, ale to wszystkim sie zajmuja tylko nie najwazniejszymi rzeczami, pierdolone pasozyty utrzymywane przez caly kraj
 
@arlovski



No tak, na chamstwo najlepiej odowiedzieć chamstwem (Twój młotek też na poziomie, widać, że wielki kibol z Ciebie). Zresztą większość tych kiboli to banda szympansów bez mózgu. Byle by się ponapiderdalać, poniszczyć obiekty/wszystko co wpadnie w łapy, kopnąć kogoś leżącego w głowę. Nie wmówisz mi, że kibole to święte krowy, które tylko wywieszają patriotyczne transparenty i w słusznej sprawie. Przykro się robi jak człowiek z dzieckiem ma problem iść na mecz. Ja mam po prostu dość tego syfu i to bydło, które robi dym - bym napieradał jak zomo i do paki za uczynione szkody + dożywotni zakaz stadionowy. No, ale wiadomo, system więziennictwa zjebany, sądownictwo zjebane, władze klubów zjebane. Ale to całkiem inny temat.



@visu



Ciekawe gdzie Ty byłeś jak ja ostatnio 15 lat temu na mecze jeździłem. No, ale lepiej sobie ponapinać na forum bez jakiejkolwiek wiedzy. Powiedz coś więcej o mnie proszę.
 
Haha Hang albo coś ściemniasz z tymi wyjazdami albo Ci gazeta żydowska mózg wyprała. A już strach rodzin z dziećmi by iść na mecz to jest jakiś mityczny.
 
Zgadzam sie ze lech przejebal z amatorami i jest to jedna z najwiekszych kompromitacji polskiej pilki w ostatnich latach zwana juz przez niektorych letnim eurowpierdolem. Jedynym pozytywem tej zenady bylo to ze lech wygral mecz i zainkasowal 3 pkt do rankingu klubowego, szkoda ze zwyciestwo wymknelo sie z rak slaskowi z ostatnich minutach.
 
Transparent trafiony idealnie. To lech kleczal, bezradnie przygladajac sie jak zalgiris finiszuje ten gang-bang na ich twarzy.



https://www.youtube.com/watch?v=Gm29ScKQF-E
 
No tak, na chamstwo najlepiej odowiedzieć chamstwem (Twój młotek też na poziomie, widać, że wielki kibol z Ciebie). Zresztą większość tych kiboli to banda szympansów bez mózgu. Byle by się ponapiderdalać, poniszczyć obiekty/wszystko co wpadnie w łapy, kopnąć kogoś leżącego w głowę. Nie wmówisz mi, że kibole to święte krowy, które tylko wywieszają patriotyczne transparenty i w słusznej sprawie. Przykro się robi jak człowiek z dzieckiem ma problem iść na mecz. Ja mam po prostu dość tego syfu i to bydło, które robi dym - bym napieradał jak zomo i do paki za uczynione szkody + dożywotni zakaz stadionowy. No, ale wiadomo, system więziennictwa zjebany, sądownictwo zjebane, władze klubów zjebane. Ale to całkiem inny temat.





O kurwa, umarłem ze śmiechu. Kolejna Twoja wypowiedź w stylu: "nieznam się a się wypowiem". Normalnie mistrz?

1) Jakie chamstwo chamstwem? Co było takiego chamskiego w tym transparencie? Jakoś jak podczas tenisa w Izraelu Radwańskiej jechano od kurwy to nikomu to nie przeszkadzało. A tu taki raban z powodu transparentu w którym najbrutalniejsze słowo to "cham".

2) To o napierdalaniu wszystkiego i niszczeniu obiektu to już jest "koronny argument". Przypomnij mi kiedy coś się stało na stadionie? Tylko nie wyjeżdżaj mi z PP i Bydgoszczą. Wystarczy się zainteresować tematem i sam zobaczysz, że nawet policja co raport stwierdza, że na stadionach jest bezpiecznie.

3) Ja Ci nic nie chce wmawiać bo do Twojej główki i tak nie trafiają żadne argumenty.

4) Kolejne KO. Taka zgroza na stadionach, że boisz się z dzieckiem na mecz iść? Gdzie ty mieszkasz, oglądałes chociaż raz transmisję z C+? I co serio nie widziałeś, uśmiechniętych dzieci, kobiet? W PŃ jest specjalny sektor dla dzieciaków ze szkół i domów dziecika. Dzieciaki te mają za darmo wjazd na trybuny, i zgadnij kto ten sektor wynegocjował? KIBICE! Tak Ci wstętni kibole na spotkaniu z zarządem.

5)Jakiego syfu ty masz dość? Po takim wpisue to śmierdzi na kilometr te Twoje wyjazdy 15 lat temu. Jeżeli jednak to prawda(wątpie poważnie) to przypomnij sobie co wtedy się działo. To był hardcore, to fakt. Teraz to sielanka.



Tak więc podumowując, znowu dalem się złapać w dyskusję z Trolem. A jak nie ejsteś trolem i pisałes to wszystko serio to zwyczajnie jesteś debilem. Bo takich głupot to dawno nie czytalem.

Z mojej strony to koniec tego tematu bo szkoda mi klawiatury. Jeżeli ty nadal widzisz zadymy i boisz się na stadion przyjśc to oczym my rozmawiamy.

Nie pozdrawiam.
 
Transparent trafiony idealnie. To lech kleczal, bezradnie przygladajac sie jak zalgiris finiszuje ten gang-bang na ich twarzy.


Najlepszy komentarz. Transparent najbardziej pomogl pewnie kibicom Polonii Wilno która i tak ma przejebane.
 
Kocioł zamknięty. A Florek poraz kolejny pokzuje, że jest oderwany od rzeczywistości.



"Zdaję sobie sprawę, że może to wywołać negatywne reakcje u kibiców. Jeśli tak się stanie, nie wykluczam zamknięcia całego stadionu na czas nieokreślony" - cytat z Głosu



Zamykaj pan od razu. Na mecz z Koroną mogą się pojawić brzydkie wyrazy, gorsze niż "cham". Ja bym jednak wolał do tego nie dopuścić!



Florek=pachołek
 
Back
Top