Piłka nożna

Obecny Ronaldo jest lepszy od Bale'a to chyba oczywiste ale porównanie dotyczy momentu przejścia CR7 do Madrytu. A przypomnijmy że CR jest 4 lata starszy...


Tercet Cr-Isco-Bale byłby genialny i obok Suareza to chyba najbardziej wymarzony transfer dla kibiców Blancos... A to czy Perez wyda 100 mln czy 70 to dla mnie nie istotna sprawa bo to nie moja kasa.... Pewnie już po pierwszym miesiącu 1/3 sumy by się spłaciła z koszulek i praw do wizerunku tak samo jak u Kaki i Cr'a...
 
[strike]moze jakis fan Jagi jest na forum i pamieta jak nazywal sie chlopak ktory w tamtym sezonie gral to moze za duzo powiedzane ale kilka razy wszedl na boisku. Byl wypozyczony chyba z Turu Turek[/strike]



znalezione
 
Podstawowym błędem Lechii jest wystawienie takiego kogoś jak Buzała ;) ciągle się śmieję jak widzę nieudolność tego "piłkarza".


Edit: Oo i zszedł najlepszy napastnik Ekstraklasy ;D
 
Czy ja śnię? Drużyna z polskiej Ekstraklasy ogrywa Mistrza Hiszpanii? Niech mnie ktoś uszczypnie :D
 
Deja vu ze spotkania Legia-Arsenal . Zacięty mecz z dużą ilością bramek a i tak wygra faworyt.


Pół składu Roura wymienia ;p
 
Panowie rilax i czilałt. To mecz o nic i widać, że ma być widowisko i dobra zabawa. Barca traci bramkę i za chwilę po ładnej akcji na luzaku jest 2-2. Więc to gołym okiem widać, że Katalończycy grają na mały procent swoich umiejętności i prezentują wakacyjną formę;) Bo i po co mieli by z 7-0 wygrywac:)
 
Tak czy inaczej szok, w tych wakacyjnych meczach rozjeżdżają rywali, a tutaj Lechia już 2 razy prowadziła...
 
Niech zgadnę tylko ja nie jestem zaskoczony wynikiem?







Mecz udany dla organizatorów, lechia się pokazała pozytywnie i jeszcze jeden z plusów - ostatni mecz Roury :D
 
Pobawiła się Barca trochę i do domciu ;) Wilk syty i owca cała. Teraz kibice i komenatorzy będą piać z zachwytu jaki to wielki opór Lechia postawiła Barcelonie:-)
 
934640_10151520695247466_613879722_n.jpg
 
Ponoć Ancelotti chce sprzedać Khedire... No chyba coś mu sie pojebało, przecież to fundament Realu i jeden z lepszych defensywnych pomocników na świecie. Zgodziłbym się tylko wtedy gdy Real w jego miejsce kupiłby Vidala, chociaż to trochę inny typ gracza. Ciekawe kogo on wystawi wtedy? Kupi Kondogbię? Niech się nie ośmiesza.



P.S



ramos_13.jpg




Ramos high five za to coś na głowie :-)
 
Ja od meczu Wisła - Apoel dałem sobie spokój z tymi marzeniami o LM.







Polska powinna być w czołówce w europie skoro cały naród się zna na tym sporcie, a wyniki tragiczne.
 
Nie wiem co ten sędzia boczny kurwa widzi.. ale no okulista wskazany.. Powtórki bramki/spalonego to kurwa żadnej nie pokażą... porządnej..



malecki_elka_newspix042012_470.jpeg
 
Back
Top