Piłka nożna

nie wiem jak caly czas mozna sie wkurwiac na reprezentacje, mi juz przeszlo z pare lat temu, mam takie wielkie who cares. jak nie robi sie nadziei sobie to potem takie wyniki nie 'zawodza', nie wiem jak to ujac. keep your expectations low.






same here
 
Wy naprawdę tak się przejmujecie tą grupką piłkarzyków zwaną reprezentacją Polski ? Wczorajszy wynik wcale ni był zaskoczeniem. Od 11 października 2008 r. wygraliśmy 4 mecze o punkty, z czego 3 z San Marino i jeden z Mołdawią u siebie. To jest własnie nasz poziom. Możemy wygrywać z takimi wynalazkami, ale już lepsze drużyny są dla nas za mocne. Ja to zrozumiałem kilka lat temu i wam też radzę abyście się nie denerwowali niepotrzebnie przed TV.
 
A po jaki chuj komus taka Nieciecza w ekstraklasie :-)



Serio tego nie rozumiem. Kazdy 5km za miastem na wiekszosci wsi ma podobny klimat.
 
Jedenastu polskich chłopów pojechało na zarobek do Mołdawii, żeby uzbierać trochę grosza na zimnioki. Mając zimnioki mieliby co jeść za rok w Brazylii, gdzie odbędą się Mistrzostwa Świata.



Dotarli do Kiszyniowa, strzelili kilka goli, ładnie rozegrali piłkę i ucieszyli przyjezdnych kibiców. Ale tak naprawdę nie ma zwycięstwa, nie ma ładnych akcji, kibice się nie cieszą. To wszystko były halucynacje z nieumiejętności gry w piłkę. Jest tylko remis, smutek, a wszystkiemu czujnym okiem przygląda się politbiuro FIFA. Nie będzie awansu. Ich trud skończony.



Takie jest życie.
 
@Visu taka Nieciecza to coś nowego w naszej słabej Ekstraklasie, wolę chłopaków ze wsi z ambicjami niż gwiazdeczki z na żelowanymi włoskami z dużych miast, które co roku ośmieszają się w Europejskich Pucharach.
 
czyli co herr, pasuje nawet mentalnie jestem inglisz!!! dobrze!



no Bale juz w Southampton wzbudzal zainteresowanie wszystkich, szczegolnie sAF'a, szkoda, ze sie wtedy nie udalo.
 
Malymaja - daj se luzu. Abicje im się skończą po 2 kolejce. Zresztą spadł jeden bełchatów ze średnią 4 widzów na mecz. Po co Nieciecza która i tak u siebie meczów by nie mogła grać tylko jeździła by do Krakowa(?)



Nie chce mi się tego dokładnie sprawdzać więc może coś pomyliłem ;)



Tak czy siak futbol w takiej dziurze i tak długo nie przetrwa.
 
Urugwajczyk Guillermo Varela jest pierwszym piłkarzem pozyskanym przez nowego menedżera Manchesteru United Davida Moyesa.
 
Oby to był talent pokroju Hernandeza, i żeby Moyes nie chciał ściągać Fabregasa bo jakoś go w United nie widzę.







City kupiło Fernandinho - za 30 mln funtów

Florent Malouda, Paulo Ferreira i Yossi Benayoun w przyszłym sezonie nie będą reprezentować barw Chelsea - donosi SkySports. Ze Stamford Bridge mogą się pożegnać również Ross Turnbull i Hilario.
 
transfer pewnie tylko dopiety przez Davida, widze tutaj raczki Fergiego i skautow. ;)



prawy obronca sie przyda, Valencia nie bedzie cofany w koncu i nie bedzie tam piachu robil.



a ja slyszalem cos, ze JM chce sie pozbyc jeszcze Maty i Luiza co byloby idiotyczna wg mnie decyzja. 2 najjasniejsze punkty cfc.



Fabregas raczej malo prawdopodobny, bardziej Thiago + Strootman + Fellaini. to by mi baaaardzo pasowalo.
 
Jeżeli pozbył by się Maty i Luiza, to faktycznie najgłupsza decyzja Jose w życiu. To trzon tej drużyny. Mou wprowadzi kilka udoskonaleń i czekam z niecierpliwością na LM.
 
Jednak Zawisza i Cracovia. Chyba to jednak lepiej ze ekstraklasa bedzie w duzych osrodkach miejskich gdzie na na mecz przyjdzie zawsze te kilka tysiecy widzow, z drugiej strony niezlym widokiem bylo by zobaczyc mecz Legi z Nieciecza w polu kukurydzy. Pozatym w ekstraklasie nie bylo chyba jeszcze zadnego LZS-u
 
Poseł na Sejm RP Cezary Kucharski jest teraz pewnie zdruzgotany z tego powodu. Przecież transfer Lewego sprawiłby, że zarobione w zeszłym roku ponad 2 miliony złotych na menedżerce wydały się przy tym śmieszną sumą xD



Lewy raczej na 99% opuści BVB to co się dzieje teraz to zwykłe podbijanie ceny.
 
Na weszło chyba kiedyś pisali, że te 2mln to może być przedpłata za Lewego właśnie, bo Kucharski nie przeprowadził w tym czasie, żadnego transferu za który mógłby dostać taką kasę.
 
Awans Rowu Rybnik i Chojniczanki poprawił mi dzisiaj humor :-)



Dobrze że Bytovia zawaliła ostatni mecz bo nie chciał bym oglądać drugiej niecieczy w 1 lidze.



W następnym sezonie mam nadzieję że awansuje Chrobry Głogów
 
Uwielbiam Modricia i uważam, że jest on naturalnym następcą Alonso. Wydaje mi się, że przyszły sezon będzie należał do Chorwata, który swoją grą sprawi, że parą środków pomocników będą on i Xabi lub Bask powędruje na ławkę. Zresztą nie wiadomo, czy Khedira wróci z safari xD
1000073_599615043405128_591062062_n.jpg


Ostatnio Luka został uznany najlepszym chorwackim piłkarzem sezonu 2012/2013, już czwarty raz zresztą ...
 
Andrzejku prawda to, że Pawłowski i Wszołek w Lechu już? Mogliby w pakiecie śmignąć jeszcze Przybęckiego i skrzydła w Kolejorzu jak na polską lige byłyby magiczne. Jeśli Rumak dobrze ich przygotuje w przerwie letniej, to czuje ze walka o mistrza bedzie jeszcze lepsza niz w tym sezonie.
 
@Twardy - prawda będzie wtedy gdy poda to strona oficjalna i panowie podpiszą papiery;) Dopóki brak oficjalnego stanowiska to się nie jaram bo jeden telefon od Szejka i pilkarza nie ma :D. Ale wróble ćwierkają, że Pawłowski był dziś w PŃ ze swoim menagerem.
 
Pawłoski? ale który? fajnie by było gdyby Lech kupił Bartka z Widzewa, ma potencjał skubany jak na polskie warunki



935929_600486566651309_1047988871_n.jpg




Kilku graczy Realu pojechało na safari, ciekawe co robił Pepe xD
 
Back
Top