Piłka nożna

Marca sprzedaje dzisiaj na okładce Di Maróę, Higuaóna, Coentróo, Pepego, Kakę i Adóna, dzięki czemu Real miałby zarobić 100 milionów euro. Ponoć City dołączyło do PSG i United w wyścigu po Fideo i negocjuje jego transfer. Z kolei Real miałby być zainteresowany pozyskaniem Ióigo Martóneza z Sociedadu.



417813_10151550622894178_1179342772_n.jpg


W Di Marię, Higuaina, Kakę i Adana jestem w stanie uwierzyć, ale Pepe i Coentrao?!
 
Mourinho PODOBNO od lipca w CFC, info z Daily Mail.



ja pierdole, nie lubie rywalizacji z JM, chujowo. :)
 
01b0ff403977879449f318ae4ba4208e_original.gif




Coentrao chcą sprzedać? Pojebało ich? I Di Maria niech zostanie, będzie na ławce, żeby wrazie czego zmeinić Bale'a.
 
Barcelona w tym sezonie może dojść do 100 punktów i jeśli dojdzie, to dlatego, że - ja tak uważam, wy tak uważaliście, ale coś ostatnio przestaliście - drużyna Barcelony to prawdopodobnie najlepsza ekipa piłkarska w ostatnich 20-30 latach, co tylko nadaje większą wartość temu, czego dokonaliśmy.


Mourinho
 
5 kolejek do końca rozgrywek.



barcelona rozegra jeszcze 5 meczów: 3 u siebie (betis, valladolid, malaga) 2 wyjazdy (atletico, espanyol).



mają 85 punktów, do równej 100 potrzeba 15.



łatwo policzyć...



mourinho- wypowiedź typowo polityczna... :-)



gdyby nie kiepskie końcówki spotkań, z celtą, athletic i bodajże z sociedad, gdzie barca oddała 2 wygrane i remis tych punktów byłoby co najmniej 90.



wtedy pękłaby 100...
 
Barca już i tak nic innego w tym sezonie nie może zrobić, więc pewnie zagra na full, aby ten rekord wyrównac. Do 121 bramek już raczej nie dobiją :-)
 
ja myślę, że szybciej strzelą te 20 goli, niż ustrzelą 15 punktów, ale moge się mylić....
 
O kuźwa, to Barca ma już 101 goli? Pomyliło mi się,że mają o 10 mniej. Także oba rekordy mają w zasięgu ręki, jedna goleada i będzie blisko. Ale sądzę,że skończa gdzieś na 98 punktach i 113 golach :-)
 
Nie zapominajmy, że o włos Borussia wygrała z ...Malagą i mógłbyć hiszpański półfinał.







Mistrz Anglii nie doszedł nawet to ćwierćfinału ...
 
ale ja nie porownuje ligi na podstawie tego kto teraz gdzie doszedl, hiszpanskiej nie moge ogladac, angielska i niemiecka moge ogladac ostatni zespol z przedostatnim i bede prawie na pewno mial niezle widowisko, moj 'ranking' jest mega subiektywny.
 
1. Bialoruska



2.Kazaska



Dlugo dlugo nic



3. Luksemburska







Tez napisze sobie jakies brednie XD.
 
http://sjp.pwn.pl/slownik/2470373/jzyk-kazachski-kazaski







Obie formy sa poprawne mistrzu.
 
TiMobajl Ekstraklasa jest najlepszą ligą na świecie. Tylko tu podczas oglądania przeżywam prawdziwe emocje;).



PS: Na dzisiejszy mecz z Wisłą poszło już ponad 30 tys wejściówek!
 
Końcówka sezonu jest niesamowicie napięta, jeśli chodzi o 2 czołowe miejsca, a biorąc pod uwagę, że Kolejorz jedzie na Łazienkowską jeszcze, to ten mecz, może być meczem sądnym ! :) Oby passa meczów wyjazdowych się utrzymała
 
mistrzem sie nie poczuwam, ale spoko, nauczylem sie czegos nowego od fana lig wschodnich, mozna?



w Szczecinie mieszkam wiec teoretycznie powinienem byc za Legia, ale Lech gra nawet ciekawie, ich w sumie bardziej widze w europejskich pucharach.
 
Wiadome,że PL jest najlepsza. Zresztą widać to po nastawieniu. "Chcemy,żeby Mou wrócił do Chelsea, to będzie rywalizacja!" W PD myślą "niech odejdzie, będzie łatwiej"
 
W Realu Madryt 199 goli w 196 meczach. W tym sezonie w klubie 53 bramki w 52 spotkaniach. W tym roku 30 goli w 24 meczach Królewskich.



Daje rade CR, szkoda,że nic BvB w rewanżu nie wsadził.
 
Teraz mega ciekawi mnie wybór kto po złotą piłkę :D



Messi i CR odpadają, Lewy też odpada bo musiałby zacząć wygrywać mecze dla repry w eliminacjach, może Robben bądż Schweini ?
 
LaQi, daj link do tej Fantasy Ligi, to może pogram :).



Dziś 2 ciekawe mecze w Anglii - Everton vs. Liverpool i Chelsea vs. ManUtd. Mam nadzieję, że United rozwali Chelsea, a w środę Chelsea zremisuje z Tottenhamem. Szkoda, że nie obejrzę dziś tego meczu :(.
 
Nie gram, ale pewnie o to chodzi?



http://fantasy.premierleague.com/



Rejestrujesz się, w pasku na górze wybierz LEAGUES > Join league > (wyświetli się okienko) zaznacz w nim PRIVATE LEAGUE > klikasz NEXT > w następnym oknie wklej kod.
 
Back
Top