Piłka nożna

Nie lubie Bayernu, ale i tak wynik mnie strasznie cieszy :-)



W sumie, jestem ciekaw co Guardiala zrobi z ta druzyna w przyszlym sezonie.
 
Jeżeli będę się cieszył to po zakończeniu jutrzejszego meczu ale chciałem tylko wpaść i powiedzieć, że łysy Pique wygląda strasznie podobnie do naszego forumowego jajcarza.
 
hahaha 4-0 ale jajca xD



szkoda, ze mecz nie leci na polsacie czy tvp, cieakwy jestem komentarza, zwlaszcza, ze przewaznie wszyscy niemal sraja po gaciach w meczach "boskiej" barcy i messiego :-)
 
przeciez Jupp kurwa byl caly czas, od 2011 w klubie, to on ich doprowadzil do finalu.



brawo!!!
 
barcelona potrafiła wychodzić z opresji po wpadkach, ale chyba u siebie 4-0 nie wyciągną, a jeżeli będą mieli pecha i bawarczycy strzelą przynajmniej jedną bramkę to już w ogole nie widzę szans
 
bayern i loveee you! :-) bye bye barca:-)



hehe, dokładnie jak słysze szaranowicza i tą reszte to nóż w kieszeni się otwiera;]
 
chyba malo osob wie, ze Bayern gra lepiej na wyjazdach w tym sezonie niz u siebie? :)



na CN licze na skromne 0-1 albo remisik, druzyna - maszyna.
 
MASZYNA MASZYNA JA PIERDOLE. NIGDY NIE WIDZIAŁEM NA OCZY TAK DOBREJ DRUŻYNY? GALAKTYCZNY REAL? WIELKA DUMA KATALONII? PIERDOLE WOLĘ KARNE NIEMIECKIE KUTASY. MASAKRA SR ZE CAPS LOCK, ALE LICZE JUTRO NA TO SAMO W DORTMUNDZIE. CHOCIAŻ O TO BĘDZIE MILION RAZY TRUDNIEJ. BRAWO BAYERN. TERAZ FINAŁ BAY VS BVB i spełniony ;).
 
dobrze, ze przynajmniej ta gruba swinia hoeness nie ma sie z czego cieszyc, po tym jak wyszlo na jaw, ze nie odprowadza podatku i ma brudny hajs w szwajcarskich bankach
 
Jestem zawiedziony, najmniejszy wymiar kary. Mówię zupełnie powaznie bo Barcelona zupełnie nic nie grała, totalne dno.
 
23912_514974478562099_240971316_n.jpg
 
Fajny, naprawde fajny wynik, ale brakuje mi w nim zeba:-)



A tak serio, jako sympatyk Bayernu czy moge juz od was odbierac gratulacje za wygrana Ligi Mistrzow?
 
rewanż zdaje się być formalnością.



barca zapewne go wygra, ale bayern bramkę strzeli i spokojnie awansuje.



wczorajszy wynik powinien być poważnym sygnałem dla drużyny z katalonii.



kadra wyraźnie potrzebuje zmian.



sprawa trenera też jest do przedyskutowania.



smutno się wczoraj oglądało ten mecz, ale cóż...



słowa uznania dla drużyny z monachium- świetne zawody w ich wykonaniu.



czytam wpisy niektórych kolegów, to twierdzę, że radość po takim wyniku, chyba była poparta ruszaniem skórą...



cieszcie się, wasze prawo, nie zawsze się wygrywa, a sukcesów takich, jakimi raczy nas barcelona ostatnimi laty, życzyłbym każdemu kibicowi i jego drużynie...
 
Back
Top