Piłka nożna

Haha epickie zdjęcie :DD



521778_10151552604647241_81150163_n.jpg




Skąd oni biorą tych liniowych ?
 
apropo bledow dzis w PL Arsenal strzeli brame na 3-1 ze spalonego i faulu :-)







za duzo tych bledow w Pilce ostatnio serio....
 
To jeszcze wrzuccie zdjecie tej reki sprzed chwili. Ja pierdole, tam kurwa chyba z paraolimpiady biora tych sedziow. :D
 
Niech PZPN wprowadzi wideo weryfikacje. Klub powinien mieć przynajmniej 1 możliwość sprawdzenia wątpliwej sytuacji w trakcie meczu. Nie wiem po co jest ten sędzia bramkowy jak w 3 sytuacjach jest ślepy. Stoi dosłownie metr od piłki i nie widzi, że wyszła za linie. Ręki ozywiście też nie widział. Sędzia liniowy też nie lepszy.
 
FIFA i UEFA inie wprowadzą tego bo dzięki temu, że nie ma powtórek mogą poprzez sędziów delikatnie wpływać na wyniki meczów. Piłka to biznes i pieniądze. Nie twierdzę, że ustawiają wszystko ale widać wyraźnie, że gospodarzom na ME czy MŚ nawet ściany pomagają np: Korea 2002, Holandia 2000, Polska 2012. Chodzi głównie o duże imprezy. Im dłużej gra gospodarz tym większa kasa dla UEFA czy FIFA. Tam nie chcą powtórek więc wogóle ich nie mogą wprowadzić. A PZPN nie może bo musi się stosować do przepisów UEFA.
 
Nie tylko Wisłę dziś sędziowie wykiwali. Dziś jakiś amator z gwizdkiem wykręcił mój Stomil i spadek coraz bardziej zagląda nam w oczy. Urok piłki kurwa jego mać.
 
Jeszcze troche i Legia dogoni Lecha w punktach ktore dali im sedziowie :) (zrodlo niewydrukowana tabela Weszlo).
 
Siejewicz przeprosił, no to skoro przeprosił to chyba sprawę wyjasnia:-)



A serio to wypierdolić cały skład sedziowski. Bramka, nieuznany karny, niepodyktowane rożne. Co na to Boniek?
 
Po wślizgu Davida Luiza naskoczył na niego dwoma nogami ... nie wiem co mu odjebało. Oczywiście sędzia nic nie widział, ale nogi na szczęści wylądowały na tyłku D.L.
 
Aguero rozjebał system, przebiegnięcie Pepe po plecach obrońcy to półka niżej przy jego dropkicku na tyłek Luiza xD

Siwy sędzia powinien iść na rente ...

8648190505_65a7b093ba_o.gif
 
Fajne meczyki sie szykuja teraz w PL


Arsenal- Everton , Spursy vs City , LFC vs Chelsea.

Wynik moze byc kazdy w tych meczach , najbardziej jestem chyba pewny wygranej LFC , bo ostatnio czerwoni robia co chca ze Smerfami
 
Jebańce z Bilbao, takich ludzi powinno się pozamykać w klatkach i napuścić na nich wkurwionego Pepe, niech się dowiedzą jak sami grają.



Ronaldo zgwałcił im matki? Siostry? czy co zrobił,że robią wszystko aby mu zajebać lub zrobić cokolwiek?
 
Przewodniczący Kolegium Sędziów PZPN Zbigniew Przesmycki poinformował w poniedziałek PAP, że od następnej kolejki piłkarskiej ekstraklasy nie będzie już tzw. arbitrów bramkowych. - Nie udał się ten eksperyment - przyznał.



Decyzja Kolegium Sędziów PZPN została podjęta po spotkaniu z prezesem piłkarskiej centrali Zbigniewem Bońkiem. Praca arbitrów bramkowych w ekstraklasie niemal od początku, czyli od listopada 2012 roku, wzbudzała dużo kontrowersji.



- Z dniem dzisiejszym kończymy ten eksperyment. Miał pokazać, czy warto korzystać z dodatkowej pomocy arbitrów stojących za bramkami. Dziś już wiemy, że nie warto - powiedział Przesmycki.
 
Lech zagrał dobry mecz. Trzy bardzo ładne gole i pełna kontrola przez 90 minut. Dobrze, że chociaż on próbuje dotrzymać kroku Legii, bo liga znów zaczynała wyglądać tak jakby za pierwsze miejsce groziło rozstrzelanie i nikt nie chciał tego wygrać:-)
 
Back
Top