Piłka nożna

No i Barca jednak w ćwierćfinale będzie, a Schalke ma mi nie wtopić bo zajebie jak mi kupony popsują.



@down



Ale z Chelsea Ramires strzelił na 2-1 przed przerwą i mógł być autobus, a teraz autobus już nic nie da.
 
Szkoda mi tego Milanu, taka ładna zaliczka. Ale cóż. To teraz liczymy na wyeliminowanie i Barcy i Realu z LM, nie udało się teraz, uda się next ;)
 
Zapraszamy Barcelone do Madrytu w 1/4! :)


Tylko nie to. Chcecie znowu oglądać taki mecz? W ostatnim miesiącu były już 3 mecze tych drużyn. Wolę już, żeby Real zagrał z Juve, a Barca z Bayernem.



Jak wcześniej pisałem, że Galata ma duże szanse na awans to ktoś pisał, że Altintop nie jest żadnym wzmocnieniem. Jednak transfery w zimowym okienku pomogły.
 
serio ktos wierzyl, ze z takim skladem Milan bedzie w stanie sie oprzec jakimkolwiek bramkom na CN? ja pierdole, robicie z tego wygrana jakby Milan byl conajmniej w topowej formie. leciutki kryzys Leo minal i od razu sie ruszylo, proste. :)



fcb z FCB tez fajny mecz, dobry test dla Monachijczykow. ale nie skreslajmy afc.
 
Messi < C.Ronaldo



Real nie trafi na Borussię bo grali z nimi w grupie, ani na Barcelonę. Uefa się o to postara.



Będzie PSG/Juve - Real



Barcelona - Bayern/Borussia
 
cristiano_ronaldo_02_10112009.jpg
 
Back
Top