Piłka nożna

jesli nie sciagna zadnego napadziora to Reus bedzie sie musial marnowac na srodku. bez Lewego pada im caly styl gry. ;)
 
reus spokojnie moze grac w napadzie, w pomocy maja od chuja dobrych zawodnikow. jak reus w slabej wtedy borussi mónchengladbach strzelil w sezonie ponad 15 bramek i uratowal im bundeslige, to w ogole mnie nie dziwi jak napieprza w bvb, chociaz powinien jeszcze lepiej grac
 
najlepiej czuje sie na skrzydle, nie ma warunkow na srodkowego napadziora typu Lewy do ktorego dogrywa kazdy zawodnik na boisku. Reus jest kotem i oby Fergie to zauwazyl. ;)
 
Reus skrzydłowym? To jest typowy ofensywny środkowy pomocnik/cofnięty napastnik, w zależności od przyjętej nomenklatury, który także całkiem nieźle daje sobie rade na szpicy, a na pewno lepiej niż na skrzydle. To, że nie ma warunków środkowego napastnika nie oznacza, że źle mu wychodzi wywiązywanie się z tej roli.
 
Bońka prawie zawsze chce się słuchać :-) Mam nadzieję,że się nie zawiodę i ułoży ten burdel w PZPN, co już stara się robić. Byle mu ministry i inne Tuski nie przeszkadzali, to może być dobrze.
 
Boniek zawsze na propsie, jedzie z tematem dobrze w tym pzpnie.



Roma dala czadu, co tam Juve? :)



Franczesko to jest gosc!!!
 
Ramosowi też trochę odwala... Najpierw akcja z Van Persiem w środę a teraz ewidentna ręka i trzymanie się za twarz licząc że sędzia się nabierze...



Mimo że jestem kibicem Realu to kapitanowi takie coś nie przystoi...
 
Dzisiaj sędzia strasznie słabo. Brak karnego teraz za rękę Coentrao, brak żółtka dla Pepe, brak żółtka dla Pittiego, nie zgadzam się z czerwem Ramosa.
 
Inter mistrzem świata!!



Kurwa to co zrobiono z ta druzyna przez ostatnie lata, to wola o pomste do nieba. Miec taki handicap po calciopoli i wszystko zepsuc w kilka lat.......
 
https://www.youtube.com/watch?v=vfXHdQfkcEk



Tak się gra. Akcja przy bramce Enrique na 3 - 0 majstersztyk (1:30).
 
@Comber, świetny meczyk na Anfield, przynajmniej w wykonaniu The Reds bo gracze Łabędzi byli chyba głowami w finale Pucharu Ligi. Sturridge to jest koleś, albo ma formę byka, albo myliłem się co do jego potencjału po tym co pokazał w Chelsea. Inna sprawa, to dziwne, że nie oddali tego karnego Suarezowi miałby wtedy tyle samo trafień co pampers ...



Ilczba strzałów poraża 33-4



Legia pozyskała Jodłowca ...
 
Sturridge jest moim ulubionym napastnikiem młodego pokolenia. Zrobił na mnie wrażenie już wtedy gdy występował w City w FA Youth Cup i w pod koniec swojego pobytu, gdy wchodził na ogony w podstawowym zespole. Strasznie żałowałem, że w czasie, gdy Liverpool ściągał wynalazki typu N'Gog, po Sturridge'a sięgnęła Chelsea. Byłem pewien, że stamtąd będzie nie do wyciągnięcia. Na szczęście za sprawą Rodgersa i Beniteza trafił na Anfield :)

Karnego miał strzelać Gerrard. Zapytał jednak Carraghera czy ten chciałby podejść do jedenastki, z racji tego, że Jamie kończy karierę po tym sezonie. Carragher nie chciał, w międzyczasie Sturridge poprosił Stevena o wykonanie karnego. Gerrard się zgodził :)
W sytuacji, gdy Suarez walczy o króla strzelców myślałem, że będą mu oddawane wszystkie jedenastki, jednakże Luis bywa kapryśny jeśli chodzi o skuteczność, szczególnie w tym aspekcie ;)
 
Inter mistrzem świata!!



Kurwa to co zrobiono z ta druzyna przez ostatnie lata, to wola o pomste do nieba. Miec taki handicap po calciopoli i wszystko zepsuc w kilka lat.......






Niestety się tego spodziewałem,nigdy Inter nie był dobrze prowadzony przez Morattiego dłuzej niż kilka lat.A z juVe na odwrót.
 
Kucharski w studio nsport potwierdził, że Lewandowski podjął już decyzje i nie przedłuży kontraktu z BVB. Wg niego to właśnie Bundesliga jest najlepszą ligą dla Roberta, który jest lepszym napastnikiem od Gomeza.



Osobiście stawiam, że po tym sezonie Lewy trafi do Bayernu albo po wygaśnięciu kontraktu.
 
http://www.wykop.pl/ramka/1417861/technologia-goal-line-pojawi-sie-na-ms-2014-w-brazylii/


Nareszcie, niech jeszcze wprowadzą zatrzymywaniu czasu jak w hokeju i będzie ok.
 
Na pl sport jest niezly. Swoja droga - ale Bayern nakurwia. Nie zdziwie sie jak wygraja LM w tym sezonie.
 
Arsenal jest tak słaby więc Bayern tak dobrze gra. Zobaczymy jak Bayern będzie się prezentował na tle takiego Juventusu. Stawiam, że Arsenalu nie zobaczymy w następnym sezonie w LM.
 
To to inna sprawa, ale momentami tak ich miażdżyli, że nie byli nawet w stanie piłki dotknąć. Teraz dopiero pod koniec połowy Arsenal zaczął lepiej trochę grać, ale Bayern już pewnie trochę odpuszcza. Mają w końcu 2 bramki na wyjeździe.
 
Oby spotkali Juve/Barce na swej drodze, nie cierpię tej drużyny, a sądzę,że byłoby jeszcze gorzej gdyby wyeliminowali Real. I nie drżę tak o Królewskich w meczach z Barcą czy z Man Utd, ale jak słyszę o Bayernie, to już mi się niedobrze robi.
 
Mecz Real-Bayern z przyjemnością obejrzę.:-)



Czekam na studio i komentarz Kucharskiego. Gość ma takie parcie, że pewnie wspomni o Lewandowskim.
 
Back
Top