Piłka nożna

ja pierdole, ile karnych juz straconych w tym sezonie. rownie dobrze moglby do nich podgodzic De Gea.
 
Taaa Raul też grał praktycznie (zaczynał w Atletico, ale to za czasów juniorskich jeszcze) całą karierę w Realu, a go sprzedali szmaciarze. Jak Casillas nie będzie już Realowi potrzebny to go sprzedadzą bez problemu.
 
Chciał odejść, bo wiedział,że za dużo nie pogra, a rekord LM chciał pobić, w Madrycie byłoby to raczej niemożliwe, nie tak jak w Schalke. Niemniej jednak, sposób w jaki go Real pożegnał, pozostawia wiele do życzenia, bo powinni bić pokłony przed nim.
 
Z tego co pamiętam, Raul mógł zostać, ale odgrywał by rolę rezerwowego, nie pasowało mu to więc poszedł do Schalke.
Zresztą co to się w Manchesterze porobiło, kolejny karny zepsuty, ostatni zawodnicy, którzy dobrze wykonywali ten element gry to van Nistelrooy i Cristiano. O rzutach wolnych to nawet nie ma co wspominać, Beckham, a po nim wielka pustka.
 
Nowy zmiennik Ikera :]



222554_10151246475112164_1525590816_n.jpg
 
Kopanie piłki z całej siły i może wleci. Tak według mnie wyglądają wolne Ronaldo, no i zbyt mała skuteczność żeby mówić o dobrym wykonawcy :-).
 
Sobie @Michas obejrzyj film o Nim najpierw, a potem zacznij się wypowiadać.
 
Oglądałem większość spotkań Manchesteru i jeśli chodzi o wolne to jest on mocno przeceniany, bardzo niska celność, większość leci w mur. To powstał jakiś film o nim czy tam to jak kopie piłkę? Bo jeśli mówimy o jakimś HL to tylko HL.
 
Tylko, gdzie ja napisałem, że Ronaldo to rzemieślnik albo słaby zawodnik. Uważam, że przy rzutach wolnych nie jest tak dobry, za jakiego się go uważa i tyle.
 
to pokaz mi aktualnie lepszego wykonawce rzutow wolnych z podobna iloscia bramek. tylko bez argumentacji, ze Ronaldo dostaje wszystkie do wykonania etc, gdyby inni tez potrafili tyle strzelac rowniez by kopali wolne z kazdej pozycji. dla mnie w tym fragmencie gry jedynie Beckham mogl sie rownac, moze Del Piero. Messi ostatnio niezle ogarnia wolne. Mata jeszcze podrosnie i ta lewa noga bedzie krolowal z wolnych w EPL.



btw Irek nie strzelil... :(
 
raczej chodzilo mi o wciaz grajacych w jakichs liczacych sie ligach, jak wiadomo Del Piero, Becks czy Juninho robia hajs.
 
Ale kiedys grali-czasu nie oszukasz-Thierry Henry byl zajebisty,Van Hojidoonk tez moim zdaniem sobie z tym fragmentem radzil lepiej od CR7
 
To żeby nie uchodził za trolla, zobaczę film o Doozy'ego i zmienię zdanie jak coś :-).
 
Back
Top