Tak, nie zrozumiałem, dlaczego pierdolisz jakieś kocopoły zarabianiu pieniędzy i pokazaniu się w kontekście Dyskoboli, równocześnie wymieniając Valenrangę Oslo, czy Dinamo Tbilisi.
Sprawdź sobie ranking uefy i kto w ostatnich latach nabił tam najwięcej punktów dla Polski i skończ to pierdololo o wstydzie. Piszesz to w kontekście klubu, który regularnie grał w Lidze Europy, tej śmiesznej Lidze Konferencji, a nie tak dawno nawet w Lidze Mistrzów. Taki GKS nie miał szansy wypierdolić się na Dundelange, bo by najzwyczajniej w świecie do takiego etapu nie doszedł, a błędy oraz porażki wynikają z ilości prób i nie dotyczą jednosezonowych meteorów, które załapały się do eliminacji raz na 20 lat. Tak, mam wielkie rozgorycznienie, bo GKS, który zimą miał raptem 1 punkt więcej nad nami, wszedł sobie do eliminacji Ligi Konferencji. Już prawie sezon był uratowany, szampan się mroził na fetę, a tu takie coś.