Co do Barcelony to może na Hiszpanie starczy, bo zawsze oni lub Real wygrywają.
Ale co do Europy to niesamowite jak oni jednak przespali ponad dekadę.
Czekają już 12 lat aby być w finale LM.
I tak naprawdę po odejściu MSN sprowadzili przez te 12 lat kończącego powoli karierę Lewego i Aubameyanga.
Dembele, Ferrana Torresa, Griezmanna, Raphinie i można gdzieś tak wrzucić obiecującego, mini gwiazdkę Lipska- Olmo.
To ja szczerze nie dziwię się, że w Europie to wygląda jak wygląda. Tym bardziej, że z tych nazwisk na dobre wypaliły 3-4.