Piłka nożna

A idź Pan w chuj, kolejny raz kurwa debilne czerwone kartki i urazy przepierdalają sezon w Europie.
Ta obrona nie istnieje od czasu odejścia Inigo, a Rapha w formie to najważniejszy zawodnik tej drużyny.
Tutaj się nie ma co pierdolić, jak w końcu Laporcie Tebas uzna te miliony z Monopoly i przywróci 1:1 to trzeba iść all in po Konate i Bastoniego.
:pudziaonicbyniedao: w aktualnej formie nawet jakby przeszli Atletico to i tak bez szans na zwycięstwo w LM.
 


Przychodzi liga mistrzów i zawsze to samo, w innych rozgrywkach strata jednego gola im nie straszna, a w Lidze mistrzów coś im odbija.
 
Barca bez Raphinii nie ma jak grać o najwyższe cele. Gościu robi tam różnice. Nie Jamal tylko Raphinia, Jamal czasem czaruje to fakt ale rzadko z tego bramki wpadają. Messi też czarował ale kończył bramkami, niepotrzebnie małolata porównują bo nie ma porównania.
Gavi to jest poziom Sevilli po tych ACL'ach. Kazus Fatiego, chuj z tego będzie, a jest lepszy Bernal.
Do kupienia jest cała linia obrony, bo Cubarsi od 2 sezonów gra piach i tylko Inigo go trzymał za mordę.
Kundeusz i Oświecony do wyjebania, podobnie jak wspomniany wyżej Gavi i flop Olmo.
Żadnego przedłużania Lewandowskiego czy korzystania z klauzuli Rashforda.
Ferran też. Pół składu. To kto tam będzię grał ? Hehe. Zgadzam się, ze ta drużyna potrzebuje przebudowy. Itak dobrze, że na mistrza Hiszpanii idą.
 
Yhm, jak w Romie nie gra to w Newcastle będzie grał. Już się zaczyna marnowanie talentu.

Zamiast spierdalac z Włoch to powinien szukać klubu w serie A a nie co chwilę zmieniać kraj i język.

 
@Siedem Ziółkowski zaraz zaliczy karuzele do Turcji i tyle z kariery na poziomie Serie A. Sam nie wiem jak Roma go chciała, to nie facet na wielkie granie na takim poziomie. Może jakiś słabiak na granicy spadku ale nie Roma. Zresztą weryfikacja już przyszła, odkąd Ndicka wrócił z PNA to powrót na ławe.
 
@Siedem Ziółkowski zaraz zaliczy karuzele do Turcji i tyle z kariery na poziomie Serie A. Sam nie wiem jak Roma go chciała, to nie facet na wielkie granie na takim poziomie. Może jakiś słabiak na granicy spadku ale nie Roma. Zresztą weryfikacja już przyszła, odkąd Ndicka wrócił z PNA to powrót na ławe.
Widzieli w nim pewnie hujisena, a kupili poprostu parametry fizyczne, też uważałem że to za wysokie progi ale początek był obiecujący, w sumie w jakimś średniaku z La Liga mógłby się odnaleźć, jednak też uważam podobnie, że Roma pozostanie największym klubem w jego CW. W zasadzie to najbliższe 2 lata pokażą ile jest w stanie osiągnąć, bo wiesz może za miesiąc zacząć grać, a równie dobrze może przez 2 lata siedzieć na ławie i wchodzić co któryś mecz na kilka minut w końcówce, wtedy będzie pipa.

Ogólnie fakt że Roma nie chce go wypożyczyć, tylko jak już to sprzedać, też wiele mówi, bo gdyby pokladali w nim większe nadzieję tylko poprostu nie ma na razie dla niego miejsca, to mogliby go wypożyczyć nawet na 2 lata i zobaczyć czy będzie się rozwijał i ewentualnie później go sprzedać albo dać szansę u siebie jakby się ograł.

A tu chuj, oni chcą sprzedać i tyle, czyli wychodzi na to że nie widzą w nim większego potencjału na rozwój i to martwi.
 
Japierdole co ten obrońca GKS odjebał :juanlaugh: 2:2 a ten kurwa ręką piłkę zatrzymuje bo go wyprzedził Polski murzyn z racji błędu w ustawieniu :beczka:
 
Co do Barcelony to może na Hiszpanie starczy, bo zawsze oni lub Real wygrywają.

Ale co do Europy to niesamowite jak oni jednak przespali ponad dekadę.

Czekają już 12 lat aby być w finale LM.

I tak naprawdę po odejściu MSN sprowadzili przez te 12 lat kończącego powoli karierę Lewego i Aubameyanga.

Dembele, Ferrana Torresa, Griezmanna, Raphinie i można gdzieś tak wrzucić obiecującego, mini gwiazdkę Lipska- Olmo.
To ja szczerze nie dziwię się, że w Europie to wygląda jak wygląda. Tym bardziej, że z tych nazwisk na dobre wypaliły 3-4.
 
Co do Barcelony to może na Hiszpanie starczy, bo zawsze oni lub Real wygrywają.

Ale co do Europy to niesamowite jak oni jednak przespali ponad dekadę.

Czekają już 12 lat aby być w finale LM.

I tak naprawdę po odejściu MSN sprowadzili przez te 12 lat kończącego powoli karierę Lewego i Aubameyanga.

Dembele, Ferrana Torresa, Griezmanna, Raphinie i można gdzieś tak wrzucić obiecującego, mini gwiazdkę Lipska- Olmo.
To ja szczerze nie dziwię się, że w Europie to wygląda jak wygląda. Tym bardziej, że z tych nazwisk na dobre wypaliły 3-4.
1775771937239.png
 
Jacek Magiera nie żyje. Zasłabł podczas biegu. 49 lat
Wszystkie dotychczasowe badania trenera Jacka Magiery dawały wyniki ujemne, dodatkowo otrzymał on dwie dawki szczepionki przeciwko COVID-19.
 
Smutek w chuj. Jeszcze parę dni temu widziałem odcinek z kadry o tym jak promował tą swoją książkę...
 
Czyli nie zaszczepiony człowiek nigdy już nie umrze podczas biegania. :boss:

Życie jest piękne.
Chłopie, gość był zawodowym piłkarzem. Całe życie badania, testy. Prowadził się bardzo dobrze, żadnej nadwagi, zero nałogów. Zrównoważony, spokojny człowiek. Idzie na rutynowe bieganie, co robił zawsze i cześć.

Chcesz to wierz w jakąś ukrytą wadę serca, czy w co ci tam wygodnie. Zbyt dużo ludzi tak ostatnio odeszło, zbyt wiele osób nagle zaczęło mieć problemy kardiologiczne. O mówimy tutaj o jednostkach przed 40 rokiem życia…
 
Jaki ten Leiva jest chujowy. On poważnie był taki dobry w tym Śląsku? Bo póki co to zwykły sabotażysta, piłka mu odskakuje na trzy metry przy każdym przyjęciu, nic nie potrafi.
 
Back
Top