Piłka nożna

W sensie że biegł za napastnikiem a tamten se zawinął nogę zginając ją w kolanie i o którą Cubarsi się potknął? Nie będę się upierał bo może nie zauważyłem że wcześniej go ciągnął za włosy czy coś
 
Atletico jak chce awansować to muszą zacząć coś grać i strzelić chociaż jedną więcej bo u siebie i tak będą mieli ciężko z taką zaliczką
 
A idź Pan w chuj, kolejny raz kurwa debilne czerwone kartki i urazy przepierdalają sezon w Europie.
Ta obrona nie istnieje od czasu odejścia Inigo, a Rapha w formie to najważniejszy zawodnik tej drużyny.
Tutaj się nie ma co pierdolić, jak w końcu Laporcie Tebas uzna te miliony z Monopoly i przywróci 1:1 to trzeba iść all in po Konate i Bastoniego.
 
Gavi to jest poziom Sevilli po tych ACL'ach. Kazus Fatiego, chuj z tego będzie, a jest lepszy Bernal.
Do kupienia jest cała linia obrony, bo Cubarsi od 2 sezonów gra piach i tylko Inigo go trzymał za mordę.
Kundeusz i Oświecony do wyjebania, podobnie jak wspomniany wyżej Gavi i flop Olmo.
Żadnego przedłużania Lewandowskiego czy korzystania z klauzuli Rashforda.
 
Back
Top