Piłka nożna

Gracze Realu wyglądają jakby z wojny wracali, niedobrze to wygląda, jak będzie musiał wejść Adan to Real przegra:-)
 
hehe ... w pierwszym z dwóch dzisiejszych pokazowych meczów Valencia zdobyła punkt :]







niezły hokej na San Mamós
 
W siedmiu meczach ekstraklasy padły 24 bramki co daje średnią prawie 3,5 gola na mecz, pierwszy lepszy Janusz mógłby nawet stwierdzić, że nasza liga stała się atrakcyjna :]
 
hiszpanska liga hokeja rozpoczeta, przedtem 3-5, teraz 3-1 w 20 minucie..#



a Pedro jak ma dzien to potrafi zagrac kosmiczny mecz, ale jak nie to jest totalna klapa..
 
Nie ogladam kazdego meczu Barcelony zazwyczaj jak graja z lepszymi rywalami i nie widzialem jeszcze kosmicznego meczu pedro. Dla mnie ten zawodnik to nieporozumienie ktory nie powinien byc w takim klubie.
 
Real pięknie mi kupon załatwił. będzie nauczka na przyszłość - nie grać meczów z tej ligi pizd i wyuzdanych pedałów.
 
Najgorszą wiadomością dla Realu Madryt nie był wczoraj podział punktów, ale uraz Pepego. Po zderzeniu z Ikerem stoper Królewskich z urazem głowy spędził noc w szpitalu Universitario La Paz na oddziale intensywnej terapii, aby przejść konieczne badania. Portugalczyk został ponadto intubowany i podłączony do respiratora. Mimo to pozostawał w stanie stabilnym i miał świadomość wszystkiego, co się dzieje.


Jak informuje oficjalna strona klubu, piłkarz przejdzie dziś kolejne badania. Prasa jest jednak pewna: Pepe z Barceloną w czwartek nie zagra.

Aktualizacja: Po tomografii wygląda jednak na to, że kontuzja jest niegroźna i piłkarz ma szansę na występ na Camp Nou.
 
http://euro2008.blox.pl/2012/08/Kontrowersja-w-meczu-Realu-Madryt-wideo.html



jak oglądałem to się nie przyjrzałem dobrze, a tutaj nie ma spalonego.
 
Tak był spalony, ale potem sędzia nie podyktował karnego dla Realu po faulu Gago na Di Marii więc można rzec 1:1:-)
 
To co z tego , że nie podyktował karnego, liczy się tylko spalony i to, że sędziowie pomagają Realowi, a Barca jest przez nich przecież zawsze krzywdzona! Noż kurwa. Ale bramka na 2-1 dla Valencii być powinna,bo spalonego nie było. Potem sędzia też się pomylił z tym karnym
 
Ja tam proponuję, żebyśmy dali sobie na luz, jeszcze się pierwsza kolejka nie skończyła a Tar już temat ciągnie za uszy ...







a w paincie każdy może sobie zaszaleć



253872_430511796989841_532874309_n.jpg




834609ffsaj.jpg
 
Back
Top