Piłka nożna

Mokebe bramkę sezonu musiał zajebać w przedostatniej kolejce przeciwko Jagielloni, być może na wagę mistrzostwa.. Siadła psycha Jadze
 
4 tytuł z rzędu- tego nigdy w anglii nie było przez 135 lat.
6 tytuł w 7 lat.

pep guardiola to ma.
 
Toni NIE !!!

no-michael-scott.gif
 
Kroos jednym słowem pan piłkarz będzie ,klasa zawodnik. Świetna i bogata w sukcesy kariera zakończona na własnych zasadach pomimo bycia nadal w dobrej dyspozycji. Szacun :applause:
On osiągnął obecnie swój piłkarski szczyt. Nie płakałem za Raulem, nie płakałem za Cristiano, nie płakałem za Ramosem, za Tonim będzie w ciul ciężko i robi się przykro, że to już koniec. Ale szacun ogromny,tak jak wspomniałeś, gość odchodzi na własnych warunkach. Spełniony. Nawet Niemcom życzę tytułu ... a gdyby go zdobyli to Toni przygarnąłby jeszcze jedną nagrodę na którą ma pewnie wywalone ;)



2917 - Pepe
2018 - Cristiano Ronaldo
2019 - Keylor Navas
2021 - Raphael Varane, Sergio Ramos
2022 - Marcelo, Casemiro, Bale
2023 - Karim Benzema
2024 - Toni Kroos
2045 - Luka Modric

:childcry:
 
Last edited:
On osiągnął obecnie swój piłkarski szczyt. Nie płakałem za Raulem, nie płakałem za Cristiano, nie płakałem za Ramosem, za Tonim będzie w ciul ciężko i robi się przykro, że to już koniec. Ale szacun ogromny,tak jak wspomniałeś, gość odchodzi na własnych warunkach. Spełniony. Nawet Niemcom życzę tytułu ... a gdyby go zdobyli to Toni przygarnąłby jeszcze jedną nagrodę na którą ma pewnie wywalone ;)



2917 - Pepe
2018 - Cristiano Ronaldo
2019 - Keylor Navas
2021 - Raphael Varane, Sergio Ramos
2022 - Marcelo, Casemiro, Bale
2023 - Karim Benzema
2024 - Toni Kroos
2045 - Luka Modric

:childcry:

Myślałem że Luka odejdzie teraz a Toni za sezon może za 2 lata a tu co by nie mówić zaskoczenie. Szanowałem chłopa bo to piłkarz z gatunku Iniesty i Xaviego czyli taki który na boisku wkurwiał kibiców rywali swoją boiskową klasą a poza tym to ciężko się do czegoś przyczepić :fjedzia: Z całą sympatią dla Marca i Gündo ale mistrzostwo dla Niemiec aż tak to nie !!!
 
to piłkarz z gatunku Iniesty i Xaviego czyli taki który na boisku wkurwiał kibiców rywali swoją boiskową klasą a poza tym to ciężko się do czegoś przyczepić :fjedzia:

Xavi tutaj pasuje jak pięść do nosa. Do niego akurat można było mieć wiele zastrzeżeń, co nie zmienia faktu, że piłkarz wybitny. Ale poza boiskiem...

Co Iniesty to pełna zgoda, zawsze pełny szacunek.
 
Back
Top