Piłka nożna

Btw w tym roku angielska superliga mocno odjechała konkurencji, na 6 możliwych drużyn w finałach mają zero plus na 12 możliwych drużyn w półfinałach mieli jedną i to w najmniej znaczących rozgrywkach xD
 
Hiszpania nie jest gotowa na cieszynke :jump::jump:


Dobrze się wpasuje w Los Negros, ściągnie na siebie część trybun żeby Vini miał mniej hejtu.

:jjsmile:

Swoją drogą trzeba mieć słabą psyche, żeby się na kogoś rzucać bo ten naśladuje king konga.
 
Last edited:
Tylko czy on jest wam tak naprawdę potrzebny? Jako zmiennik Viniciusa :awesome:?
Bangladesz siada na ławce, Jude cofnięty do pomocy i w przyszłym sezonie Wirtz za Kroosa. Myślę, że Xabi ogarnie ;)

Jeszcze trzeba Endrickowi i Kebabowi minuty dawać i miejsce znaleźć ...
 

1000006881.jpg

Kompletnie inna pozycja i profil.
Przeca se jaja robię ;)

BTW, Floren w czerwcu po oficjalce Mbappe.

 
Bol dupy u 3/4 ludzi widzę przez zwycięstwo Realu, szkoda strzępić ryja na te bordowe kurwy i zresztą nie tylko ich
 
Bol dupy u 3/4 ludzi widzę przez zwycięstwo Realu, szkoda strzępić ryja na te bordowe kurwy i zresztą nie tylko ich
kolego ja rozumiem, że każdy może kibicować komu chce, a w necie to już na pewno.
rozumiem, że można mieć odmienne zdanie, dyskutować i wymieniać argumenty.
jestem nawet zdania, że można sobie troszkę poszydzić, ale w granicach dobrego smaku i z szacunkiem.
natomiast wyzywać kogoś, to już chyba nie bardzo.

podnieś trochę swój poziom kultury, bo obecny nie jest za wysoki.
a jak masz pisać takie głupoty, jak ta powyżej, to lepiej pójdź na spacer- ładna pogoda jest, wiosna.
 
Back
Top