Piłka nożna

A Lewy łapał już formę ...
1000006167.jpg
 
Wy też odnosicie wrażenie że problem w obronie u nas jest taki, że Bednarek się ze Szczęsnym nie lubi, albo się go kurwa boi? W klubie gra jak dowódca a na kadrze jak szeregowiec, mi się wydaje że szef obrony porostu się ze Szczęsnym nie dogaduje, ostatnio tak o tym myśleć zacząłem, Szczęsny mówił że będzie kończył po euro, w sumie mamy sporo bramkarzy, wiem że to trochę abstrakcyjne bo Wojtek to bardzo dobry bramkarz ale może wyjdzie nam to na dobre, a wy jakie macie zdanie odnośnie konkretnie tego co napisałem czyli relacji Bednarek-Szczesny
 
Wy też odnosicie wrażenie że problem w obronie u nas jest taki, że Bednarek się ze Szczęsnym nie lubi, albo się go kurwa boi? W klubie gra jak dowódca a na kadrze jak szeregowiec, mi się wydaje że szef obrony porostu się ze Szczęsnym nie dogaduje, ostatnio tak o tym myśleć zacząłem, Szczęsny mówił że będzie kończył po euro, w sumie mamy sporo bramkarzy, wiem że to trochę abstrakcyjne bo Wojtek to bardzo dobry bramkarz ale może wyjdzie nam to na dobre, a wy jakie macie zdanie odnośnie konkretnie tego co napisałem czyli relacji Bednarek-Szczesny

Bednarek jest chujowy, on nigdy nie presuje, w klubie też z niego taki dyrygent i lider jak z koziej dupy trąba. Więc to nie kwestia że go Szczena nie lubi, bo jest po prostu słaby i nie ma charakteru. On nie nadaje się na lidera obrony absolutnie. A mówię to jako osoba, która go przez długi czas broniła i lubiła, bo mój ojciec jechał z nim do spodu już od 2018 to się zawsze kłóciłem w obronie Betoniarka, ale ostatnio nie mam sił i chłop nie daje nic na swoją obronę.
 
Marczuka i romańczuka lepsze, chyba by podbić wartość na Transfermarkt prezesowi :lesnarhappy:
On go dowołał, bo nie wiadomo było czy Frankowski zagra, a jak ten się wykurował to Wszołek został odesłany na trybuny :beczka:
Romanczuk kosztem Modera na ławce też ciekawy wybór polskiego Guardioli :beczka:
Marczuk otrzaskał się ze zgrupowaniem, i tak by nie zagrał, a przyda się młodzieżówce, więc to rozsądny ruch imo
 
Pany jak tam nastawienie dziś? Ja dziś jakoś wyjątkowo optymistycznie. Wierze w ten awans. Jutro Probierz na białym koniu wjeżdża do Warszawy
::snoopd::.
Gin Lubuski specjalnie czekał na ten mecz. Niezależnie od wyniki będzie pite.
 
Ale Pep ma pecha przed 1/4 CL, przypadkowo na kadrach kontuzje złapali Akanji, Dias, Silva i Walker, wszyscy przerwali zgrupowanie i wrócili do klubu. Na szczęście to nic groźnego i wszyscy są zdrowi :frankapprove:
 
Pany jak tam nastawienie dziś? Ja dziś jakoś wyjątkowo optymistycznie. Wierze w ten awans. Jutro Probierz na białym koniu wjeżdża do Warszawy
::snoopd::.
Gin Lubuski specjalnie czekał na ten mecz. Niezależnie od wyniki będzie pite.
Jebie mnie ta kadra ciot. Idę spać. Liczę że szanowne cohones będzie pięknie grillować.
:conorsalute:
 
Pany jak tam nastawienie dziś? Ja dziś jakoś wyjątkowo optymistycznie. Wierze w ten awans. Jutro Probierz na białym koniu wjeżdża do Warszawy
::snoopd::.
Gin Lubuski specjalnie czekał na ten mecz. Niezależnie od wyniki będzie pite.

Jedziemy z nimi.

Lewy hattrick.
 
Ale Pep ma pecha przed 1/4 CL, przypadkowo na kadrach kontuzje złapali Akanji, Dias, Silva i Walker, wszyscy przerwali zgrupowanie i wrócili do klubu. Na szczęście to nic groźnego i wszyscy są zdrowi :frankapprove:
Panie, nikogo to dziś nie obchodzi.
Dzis Polski Pep wchodzi cały na biało
 
Back
Top