Piłka nożna

Jako trener taki se był w sumie, miał dobrą pakę jako kadrę Anglii a nigdy tego nie przekul w sukces, zresztą kadra Anglii to przegrywy w chuj
 
Myślałem, że mecz jest dzisiaj w Manchesterze i postawiłem powyżej 2.5 bramki i Kopenhaga bramki nie strzeli....
 
Oho, RB "Jurasy" Lipsk.
Brahim zatrzymał się na boisku z kontuzją i z piłką żeby przerwali, bo nie był w stanie wybić piłkę, a Ci zabrali piłkę i poszli prawie sam na sam xd

A teraz wróćmy... Real nie dość, że jest bez stoperów, to jeszcze w ciągu trzech dni kontuzje Bellinghama i Brahima...

@Gambit doczekałeś się, może to będzie czas dla Gulera.
 
@Gambit doczekałeś się, może to będzie czas dla Gulera.
Pomarzyć można. Dziadek go wystawi na ostatnie kolejki jak już będzie liga wyjaśniona, a znając szczęście Turka, to wcześniej odniesie kontuzję :boystop:

W życiu tak wkurwionego Kroosa nie widziałem jak po tej akcji Lipska.

:heart:

1000005705.jpg
 
Last edited:
@Gambit Żółw pójdzie do Newcastle i tyle będzie z tych marzeń. :werdum:
Jest możliwe, a ile mu tam dadzą? W Paryżu za ostatnie dwa sezony skasował prawie 350 milionów "na rękę", Real daje mu ponoć ... 20 milionów netto :beczka: nie wiem ile pójdzie za podpisanie kontraktu, ale wszędzie piszą, że mniej niż dawali mu w 2022.
 
@HubiSSJ3 , jak tam? Czekasz z człamenim czy nadał nie wierzysz?



Nie uwierzę dopóki nie zobaczę. Tak jak z wejściem Costy do klatki na UFC 298 :awesome:

Pójdzie do Liverpoolu, bo będą mieli w pizdu siana po sprzedaniu Salaha za 230mln i dadzą mu 20 baniek więcej niż Real i tyle widzieli Żółwia w Madrycie.
 
Back
Top