Piłka nożna

Przeciez oni juz maja pelne pampersy bo ewidentnie nie idzie, Albania ich wciagnie nosem jak Popuś towar, tu nie juz czasu na żelipapą.Czas wylaczyc telewizor
 
Wyspy Owcze (far. Føroyar, wym. [ˈfœɹjaɹ]; duń. Færøerne, wym. [ˈfæɐ̯øːˀɐnə]) – wulkaniczny archipelag (o powierzchni 1399 km²) na Atlantyku przy granicy (północno-wschodni kraniec wyspy Fugloy) z Morzem Norweskim, między Wielką Brytanią, Islandią a Norwegią.


Aż musiałem sprawdzić z kim te łachy obiboki nażelowane grają
 
Wyspy Owcze (far. Føroyar, wym. [ˈfœɹjaɹ]; duń. Færøerne, wym. [ˈfæɐ̯øːˀɐnə]) – wulkaniczny archipelag (o powierzchni 1399 km²) na Atlantyku przy granicy (północno-wschodni kraniec wyspy Fugloy) z Morzem Norweskim, między Wielką Brytanią, Islandią a Norwegią.


Aż musiałem sprawdzić z kim te łachy obiboki nażelowane grają
Podobno mają 53 tys. mieszkańców... czyli wszyscy zmieścili by się na trybunach Narodowego... A najlepszy ich napastnik nie gra od kilku lat (6 goli w tej edycji europejskich pucharów) bo jest dyrektorem i ma inne ważne obowiązki w pracy... :boss::confused:
 
Narazie dobrze to wygląda. Nie przestraszyliśmy się Wysp Owczych. Gramy jak równy z równym.Widać, że o zwycięstwie zdecydują detale
A.ne serio, jeśli zastanawiacie się czemu nie było bojkotu, to chociażby akademia Widzewa rozdawała bilety za darmo na ten mecz :waldeklaugh:
 
Widzę że nic się nie zmieniło od 30 lat. Te same wiesniackie ryje, nikt nie umie podawać piłki, zero taktyki, zero jakichkolwiek umiejętności. Serio ktoś może być gorszy od tej jedenastki najmanów? Zakładając że ta reprezentacja by wygrała z trzecioligowym zespołem to rozumiem że ten zespół by wyszedł na boisko pijany w sztok prosto po nocy w kopalni. Kurwa jakie to są placki. Zaraz tam pojadę i im wpierdole
 
Widzę że nic się nie zmieniło od 30 lat. Te same wiesniackie ryje, nikt nie umie podawać piłki, zero taktyki, zero jakichkolwiek umiejętności. Serio ktoś może być gorszy od tej jedenastki najmanów? Zakładając że ta reprezentacja by wygrała z trzecioligowym zespołem to rozumiem że ten zespół by wyszedł na boisko pijany w sztok prosto po nocy w kopalni. Kurwa jakie to są placki. Zaraz tam pojadę i im wpierdole
Przecież Lewandowski to będzie podobny poziom wsiowego głupka co Boniek za xx lat. I nic się też nie zmieni.
 
A.ne serio, jeśli zastanawiacie się czemu nie było bojkotu, to chociażby akademia Widzewa rozdawała bilety za darmo na ten mecz
Później podobno PZPN cofnął niektóre z tych biletów co były za darmo dla dzieciaków rozdane jak się okazało, że jest pełny stadion wyprzedany.
 
Back
Top