Piłka nożna

Jeśli komuś nie chce się oglądać w całości, to niech przewinie do 11:30. Piękny pocisk w skurwysyna, który opodatkowałby naszą dupę gdyby gówno miało wartość. Menda traktuje 50 mln zł z krwawicy podatnika jak sumkę na kawę wydaną z własnej pensji.
 
Jeśli komuś nie chce się oglądać w całości, to niech przewinie do 11:30. Piękny pocisk w skurwysyna, który opodatkowałby naszą dupę gdyby gówno miało wartość. Menda traktuje 50 mln zł z krwawicy podatnika jak sumkę na kawę wydaną z własnej pensji.
Vateusz to największa dwulicowa kurwa jak się naszemu krajowi przydarzyła.
 
Stanowski też pieknie pokazuje jakim jest jebanym manipulatorem. Na Brzeczka nie bylo tygodnia,żeby nie wysmarował jakiegoś gówna. Za to jak stery objął czesiu to morda w kubeł pomimo padaki, a teraz po turnieju nagle dostal olśnienia i leci z artykułami wybielającymi Czesia.
Przez tą aferę z premiami zniechęcili wiele osób do siebie i jak dla mnie to powinni wyjebać wszystkich odpowiedzialnych za ten temat łącznie z Lewandowskim na czele. Chyba jedyna drużyna na mistrzostwach świata która w połowie turnieju interesuje się podziałem chajsu. Żenada
 
Francja wystosowała na podstawie jakiegoś typa że mecz z Argentyną powinien być ponowiony bo karny dla Di Maryi był niesłuszny i membeppe został sfaulowany i karniaka nie dostał

Śmieszni są
 
Wraca najlepsza liga świata! Boxing day czas zacząć:bleed:
IMG_20221226_132358.jpg
 
Gakpo w Lpoolu, ManUtd wyje***o sią na ostatniej prostej ;)

A to zdjęcie 16latka, którego niedawno kupił Real. Niezłe geny.
20221226_230027.jpg
 
Socios Wisły Kraków przegłosowali wydanie 450 tysięcy zł na zgrupowanie swoich piłkarzy w Turcji w dniach 7-28 stycznia.


Jak śpiewał Niemen ,,Dziwny jest ten świat"

PN zawsze była moim nr 1 , ale jak czytam że takich parodystów idzie pół miliona aby po kopali trochę piłki w lewo i prawo. To serio ręce załamać.
Te koszta mainstreamowego sportu to już jakiś k...a absurd.


Szczerze nie spodziewałem się aż takich olbrzymich kwot, a mówimy tu o klubie na 10 miejscu z 1 ligi.
 
Last edited:
Ci kibice PL to jacyś odklejeni czy jak? Dopiero po meczu ManUtd z 19 drużyną w tabeli, zrozumieli jak zajebistym piłkarzem jest Casemiro?

Hubi, kolejnych dwóch murzynów do kolekcji, jeśli przyjdzie Jude z BVB.
20221228_213844.jpg
 
To jest mit. Sam Messi nie palił się do Premier League, bo zbyt fizyczna liga, chujowa pogada, a przede wszystkim Manchester jako miasto, które jest zadupiem przy Paryżu czy Barcelonie.
Duża część piłkarzy chodzi na smyczy swoich wystrojonych "pindź", a te lubią meropolie, tamtejsze knajpy, kluby, deptaki itd.
 
Back
Top