Piłka nożna


To są jakieś jaja...
No, ale co się dziwić jak tam jest długu w pizdu, przez ostatnie lata szastali kasą dla zawodników jak pojebani, wyników nie było to i wpływów od sponsorów mniej.
Ja to myślę, że nie tylko Pique ma takie odroczenia wypłat, jak już DeJong ma zaległe 20 baniek, z samych zaległych wypłat jest pewnie z 200-300 baniek długu Barcy, teraz szukają kasy gdzie się da.
 
No, ale co się dziwić jak tam jest długu w pizdu, przez ostatnie lata szastali kasą dla zawodników jak pojebani, wyników nie było to i wpływów od sponsorów mniej.
Ja to myślę, że nie tylko Pique ma takie odroczenia wypłat, jak już DeJong ma zaległe 20 baniek, z samych zaległych wypłat jest pewnie z 200-300 baniek długu Barcy, teraz szukają kasy gdzie się da.


Spokojnie z tym płaczem, Barcelona teraz idzie po Bernardo Silve.

:cmgkeepgoing:
 
Jaja to są z Tebasem prezesem LaLiga.

Tebas to i tak jest łaskawy*, że pozwala Barcelonie na tyle. Drużyna ma z 200mln euro zaległych samych wypłat(!!) jak nie więcej, a oni pozwalają im ciągle brać nowych zawodników i wydawać w pizdu kasy na transfery. Teraz jeszcze idą po Bernardo, no parodia.


* poza tym, że to kawał chuja. Betisowi na nic nie pozwala, pomimo mniejszego długu.
 
Barca mogła kibiców Eintrachtu zaprosić na prezentacje Lewego bo biednie to wyglądało ;)
Podobno rozdano 57k wejściówek, ale wygląda na to, że tylko z 30-35k było faktycznie na stadionie. Camp Nou jest ogromne, ale mam w pamięci mecze ligowe z zeszłego roku i jednak przy 60k jest różnica z tym co było dzisiaj.
 
1659726501882.png


Zaczynamy sezon z Viaplay xDD Tak kurwa co trzy minuty.
 
To jest HIT :juanlaugh:



W skrócie Barca kupiła własne prawa za 150 mln, aby wpisać to sobie do bilansu po stronie aktywów i móc zarejestrować wszystkich zawodników. LaLiga tego nie uznała - zdzifko xD
Barca zapłaci od tego triku podatek 37,5 mln €.
 
LaLige to kto ma? Dalej Eleven będzie pokazywać wszystkie mecze?

Lipa, że to Viaplay się wszędzie wpierdala, jakość mają gównianą w porównaniu z innymi serwisami strmingowymi, a najwyższe ceny sobie jebneli. Canal+ już tylko dwa mecze z Premier League pokazuję :jon:
 
O ile wierzę że mainstream topowego sportu to milionerzy. To nie wierzę w takie newsy, że Chelsea daje prawie 100 mln funtów za jakiegoś Fonfane z Leicester. Musiałbym zobaczyć kwity co do jednego na rachunku.:cool:

 
LaLige to kto ma? Dalej Eleven będzie pokazywać wszystkie mecze?

Eleven nie pokazuje wszystkich meczów od 3-4 lat... Dzielą się prawami z C+ co jest bardzo wkurwiające, bo przez to właśnie wykupić trzeba tego Playera, co przez brak Premier League nie jest już interesujące.


O ile wierzę że mainstream topowego sportu to milionerzy. To nie wierzę w takie newsy, że Chelsea daje prawie 100 mln funtów za jakiegoś Fonfane z Leicester. Musiałbym zobaczyć kwity co do jednego na rachunku.



Tuchel wykupi wszystkich obrońców, a nadal zapomina o napastniku.
 
Eleven nie pokazuje wszystkich meczów od 3-4 lat... Dzielą się prawami co jest bardzo wkurwiające, bo przez to właśnie wykupić trzeba tego Playera, co przez brak Premier League nie jest już interesujące.
Ale to dalej z C+ sharują? Bo mam akurat Canal+ i myślałem dokupić roczną subskrypcję do Eleven, 160 za rok to dobra cena.
 
To jest HIT :juanlaugh:



W skrócie Barca kupiła własne prawa za 150 mln, aby wpisać to sobie do bilansu po stronie aktywów i móc zarejestrować wszystkich zawodników. LaLiga tego nie uznała - zdzifko xD
Barca zapłaci od tego triku podatek 37,5 mln €.

Czyli to jeszcze w sumie nie wiadomo czy Lewandowski, Raphinha i reszta tych ostatnich transferów zagra od 1 kolejki? Nie śledziłem za bardzo tej dramy, ale rozumiem, że dalej nikogo nie zarejestrowali i nikt z tych piłkarzy nie może jeszcze grać w LL? :lol:
 
Czyli to jeszcze w sumie nie wiadomo czy Lewandowski, Raphinha i reszta tych ostatnich transferów zagra od 1 kolejki? Nie śledziłem za bardzo tej dramy, ale rozumiem, że dalej nikogo nie zarejestrowali i nikt z tych piłkarzy nie może jeszcze grać w LL? :lol:
Wiesz Lewy ma jakąś tam renomę na świecie i chyba nie przeszedłby do klubu, który nie zapewni mu możliwości grania od pierwszej kolejki. Na ten moment "kreatywność" Laporty zawiodła, ale pewnie mają plan B czy C. Opcje są dwie. Generowanie przychodów albo oszczędności czyli albo kolejna "dźwignia" i sprzedaż udziałów albo obniżki pensji i sprzedaż zawodników. Ale kolejne zdzifko, bo piłkarze z kontraktem nie chcą odchodzić albo tacy jak Pique nie chcą zrzec się odroczonej pensji.
Ostatecznie pewnie coś wymyślą tylko czym dłużej to trwa tym więcej trzeba poświęcić.

Tutaj ciekawa nitka jak Laporta chciał obejść FF w LaLiga.

 
Ta pierdolona viaplay działa na mnie jak płachta na byka. Czemu ten gniot musiał przejąć lige angielską. Syfiaste ksw niech sobie puszczają w takiej jakości i jeszcze do tego jakieś ścinki na światłowodzie 1 gb. Niech im ten biznes pierdolnie.
 
Back
Top