Piłka nożna

Przecież ta przewrotka Messiego, to jak 240 metrów Ahonena w Planicy w 2005. Podparł się, wyjebał. Dajcie spokój. Jakby to strzelił jakiś Dukur to nikt by się nawet nie zająknął.
 
Przecież ta przewrotka Messiego, to jak 240 metrów Ahonena w Planicy w 2005. Podparł się, wyjebał. Dajcie spokój. Jakby to strzelił jakiś Dukur to nikt by się nawet nie zająknął.
c9b0b0d9099ae8762fedc32e0f23dab2.jpg


Za rok wróci do Barcelony i razem z Lewym rozstrzelają całą Europę.
 
Ktoś się dziwi Ronaldo że chce spierdalać z tego United xD? Oni akcji zbudować przeciwko Brighton nie potrafią, a grają na Old Trafford.
Na drugą połowę wejdzie Cristiano ale jest już za późno.
 
Podobno rozdano 57k wejściówek, ale wygląda na to, że tylko z 30-35k było faktycznie na stadionie. Camp Nou jest ogromne, ale mam w pamięci mecze ligowe z zeszłego roku i jednak przy 60k jest różnica z tym co było dzisiaj.
Też wydaje mi się, że tam napewno nie było 57k ludzi. Nie ma huja. 30 koła może i tyle.
Biletów tyle pewnie rozdali, ale aż tylu ludzi widocznie to nie interesowało i nie skorzystali. No ale Barca daje info że na prezentacji było te 57k, dla nich to pewnie chwyt marketingowy. Ale najlepsi są eksperci w naszych mediach, wszyscy biją konia, że na Lewego 57k ludzi przyszło. Też dobrze widzieli, że nie ma tyle kibiców tam napewno ale po co to gadać skoro można się chwalić drugim wynikiem w historii prezentacji na Camp Nou.
 
Ma ktoś lubi link do meczu? Bym zobaczył jak sobie Robercik radzi
Sprobuj, ktorys z tych


 
Sprobuj, ktorys z tych


Dziękować
 
Fajnie że strzelił ale panowie oni grają z jakimiś kapciami,potrzeba twardego testu,norweski Aryjczyk dzisiaj dwie bramki
 
Fajnie że strzelił ale panowie oni grają z jakimiś kapciami,potrzeba twardego testu,norweski Aryjczyk dzisiaj dwie bramki
Mi bardziej chodziło o psychologiczną stronę tego gola.Pierwszy gol do zdobycia w nowym zespole zawsze jest ciężki, dodatkowo każdy zadawał pytania w stylu kiedy zacznie w końcu strzelać itp. Myślę że ten gol tylko mu pomoże,złapie wiekszy luz na boisku i potwierdzi to niedługo z mocniejszymi rywalami
 
Podobno United awaryjnie idzie po Arnutovica jako nową 9.

Arnutovic,Eriksen. United nieźle mnie zaskakuje w transfery w tym roku, choć z drugiej strony obecnie w PN jest tak giga bieda w napastnikach, że ten Arnutovic z drugiej strony może nie jest aż taką sensacją.

Werner wraca do RB Lipsk. :cool:Ciekawe czy nadal będzie GOATem w BL :cool:
 
Last edited:
Frankie powinien odejść za najniższą możliwą cene i podać te kurwy z zarządu do sądu o zastraszanie i mobbing. I żądać jeszcze odszkodowania
Przede wszystkim to najpierw powinien odzyskać wszystkie swoje pieniądze a później nasrać na środku szatni i sobie dopiero odejść.
 
Back
Top