Piłka nożna

Zamknijcie się , 5 punktów przewagi nie istnieje , Bayern jest pierwszy tylko wszędzie jest sfałszowana tabela!
 
Dobra , dobra . Gadajcie co chcecie . Jestem hejterem, nie mam kontaktu z rzeczywistością, Borussia jest lepsza . Pogadamy po sezonie .
 
Nikt nie mówi , że BvB jest lepsze , ale wyzywanie bez powodu i gadka rasowego psychofana , pomniejsza drastycznie nasze wyobrażenia na temat Twojego racjonalnego spojrzenia na świat.
 
CSKA Moskwa postawiło większy opór, niż Bazylea czy Leverkusen. Widać było przewagę szybkości piłkarzy Realu, którzy bez problemu wygrywali pojedynki indywidualne.
Rosyjski bramkarz - błędy przy bramkach nr 2 i 3. 4-tej nie widziałem - zasnąłem.
 
Jestem pewien, że po ewentualnej przegranej ManU, poddane zostanie w wątpliwość pozostanie sir Alexa Fergusona na stanowisku trenera ManU.
 
@up

Jak najbardziej. Oczywiście, nie chodzi mi o dymisję, a o emeryturę.

Edit: Rozbuduję swoją wypowiedź.

Manchester United notuje najsłabszy występ w europejskich pucharach od dawna. Naprawdę myślisz(myślicie), że to przejdzie "bez echa"?
Jestem pewien, że po powrocie z Hiszpanii, odbędzie się rozmowa, podczas której padnie sugestia odejścia na emeryturę. Pozytywem obecnej sytuacji jest to, że ManU ma dalej szansę na zdobycie mistrzostwa Anglii. Jeśli "Czerwone Diabły" wygraję Premier League, Fergusonowi zostanie wybaczona wpadka z rozgrywek międzynarodowych. Ale ewentualne zakończenie kariery po sezonie jest wciąż prawdopodobne.
 
A kiedyś mnie krytykowano, gdy napisałem: "Prędzej mi [strike]Cactus[/strike] kaktus na dłoni wyrośnie, niż MC odniesie sukces w pucharach" :-)
 
Mysle ze na SAFie nie byla i nie bedzie wywierana zadna presja -zespol jest w przebudowie i tyle.



Szkot mowi o emeryturze kilka lat i dopoki sam nie zadecyduje ze jego czas juz nadszedl to nikt mu nie bedzie nic sugerowal.



MC jak na razie tylko FA Cup w zeszlym roku i moim zdaniem na tym sie skonczy dorobek pucharowy Manciniego na wyspach.
 
zawiodełem się w 3 dupy na City. Z taka paką postawili mniejszy opór Sportingowi niż Legia czy mi sie tylko wydawało ?
 
APOEL Nikozja - Real Madryt



Olympique Marsylia - Bayern Monachium



Benfica Lizbona - Chelsea Londyn



AC Milan - Barcelona



:-)
 
Kuźwa! Liczyłem , że Real dostanie Chelsea :( Chciałem jakies wielkie mecze na Bernabeu mieć , a tak to trzeba będzie jechać zapoznać się z Monachium w półfinale , wrócić na Bernabeu i wygrać znów finał w Monachium :D
 
Apoel vs. Real - spacer Realu. Nie zdziwie się, jeśli będą mieli małe problemy na wyjeździe, po czym odniosą efektowne zwycięstwo w stolicy Hiszpanii,


Olimpique Marsylia vs. Bayern - jeśli zespół z Niemiec pokaże wysoką formę, to Francuzi będą mieli problemy z pokonaniem rywala. Wierzę jednak, że Olimpique to zespół, który może sprawić niespodziankę,



Benfica Lizbona vs. Chelsea Londyn - w drużynie The Blues nie dzieje się najlepiej, ale dotychczasowa forma powinna wystarczyć na Portugalczyków,


AC Milan vs. Barcelona - drużyna Włoska od lat pokazuje, że może łatwo roztwonić wysoką przewagę bramkową. Dalsze występy w LM to zasługa cudownej ręki ich bramkarza, ale Barcelona nie da sobie stracić aż czterech goli. Katalończycy powinni spokojnie awansować do półfinału, remisując w Mediolanie, a następnie pewnie pokonując drużynę z Półwyspu Apenińskiego.
 
Jak usypiałem to Shalke jeszcze było po za awansem hehehh. To się zdziwiłem teraz jak zobaczyłem zestawienia :D
 
Back
Top