Piłka nożna

Laporta chyba siedzibę Hasbro napadł, zajebał wszystkie pieniądze z Monopoly, a teraz kurwa płaci nimi za każdego zawodnika na liście życzeń Xaviego, przecież to są jakieś jaja


:whodefuk: won do nory z której wypełzłeś oplocie
U twojej mamy zawsze jest miejsce
 
Wyśmienita postawa Mistrza Polski w spotkaniu u siebie z drużyną, która niemal przez wszystkich jest stawiana jako jeden z głównych faworytów do spadku :penn:
Twoja drużyna też ładnie się zaprezentowała :beczka:

Ale dzisiaj wieczorem też będziesz mieć powody do uśmiechu bo u nas będzie to samo :usunto:
 
Tak szczerze jak już C plus załatwił te 2 największe hity każdej kolejki PL , to trochę szkoda, że Lewy nie chciał tej Premier League w postaci np Chelsea, bo liga angielska jest dla mnie 180 razy ciekawsza, no ale cóż. :cool:
 
Twoja drużyna też ładnie się zaprezentowała :beczka:

Ale dzisiaj wieczorem też będziesz mieć powody do uśmiechu bo u nas będzie to samo :usunto:
No będzie heroiczna walka o utrzymanie w 1 lidze xD Ja sobie za wiele nie obiecywałem i jakoś szczególnie zaskoczony nie jestem. Co do was - transfery zrobiliście chujowe, ale ta liga jest tak popierdolona, że jeszcze wygracie, Stal na papierze jest nawet od was słabsza i co? :fjedzia:
 
No będzie heroiczna walka o utrzymanie w 1 lidze xD Ja sobie za wiele nie obiecywałem i jakoś szczególnie zaskoczony nie jestem. Co do was - transfery zrobiliście chujowe, ale ta liga jest tak popierdolona, że jeszcze wygracie, Stal na papierze jest nawet od was słabsza i co? :fjedzia:
Frekwencja u was też słaba. Może po wakacjach się ruszy bo wygląda to słabo. Najlepsze że wzięliśmy paru piłkarzy ze stali teraz w tym okienku :beczka:
 
Frekwencja u was też słaba. Może po wakacjach się ruszy bo wygląda to słabo. Najlepsze że wzięliśmy paru piłkarzy ze stali teraz w tym okienku :beczka:
No średnio to wyglądało, niecałe 7k, ale co ja będę tu mędrkował jak sam nie byłem, a regularnie chodziłem na mecze jeszcze za czasów starej Galery jak mieszkałem na co dzień w Łodzi :fjedzia:
W Szczecinie już otworzyli stadion do full pojemności? Organizujecie wyjazd czy sektor gości zamknięty?
Mówię, ta liga jest tak pojebana, że wcale bym się nie zdziwił gdybyście urwali dziś punkty Portowcom
 
No średnio to wyglądało, niecałe 7k, ale co ja będę tu mędrkował jak sam nie byłem, a regularnie chodziłem na mecze jeszcze za czasów starej Galery jak mieszkałem na co dzień w Łodzi :fjedzia:
W Szczecinie już otworzyli stadion do full pojemności? Organizujecie wyjazd czy sektor gości zamknięty?
Mówię, ta liga jest tak pojebana, że wcale bym się nie zdziwił gdybyście urwali dziś punkty Portowcom
U nas jeszcze pół stadionu zamknięte, otwarcie całego planują w okolicy września.
 
20220718_045626.jpg
 
Po tylu latach plotek o przejściu RL9 do prześcieradeł z Madrytu ten przechodzi do najwspanialszej drużyny na świecie
I w końcu wyrwał się z nudnej Bundesligi
Polak rodak w ataku na camp nou dla Barcy
:tellmemore: :antonio: :happy dance: :pudzianfap:
 
Poczekaj i już niedługo będą ogłoszenia Barcy o poszukiwaniu pracowników na zasadzie wolontariatu. Speców tam maja niezłych ;)



Laporta czaruje póki co, ewidentnie widać że przyszedł ktoś poważny po tamtym nieudaczniku. I tak w ogóle to jaram się Lewym w Barcy, oby zrobił rozpierdol, la liga od odejścia CR, Messiego i charyzmatycznych trenerów jak ZZ, Gaurdiola, Mourinho stała się dla mnie nudna jak flaki z olejem, w poprzednim sezonie nie obejrzałem żadnego meczu - tylko livescore.
Teraz miło będzie podglądać rękawice rzuconą Benzemie o tytuł króla strzelców :)
 
Back
Top