Piłka nożna

Screenshot_2022-07-13-14-49-54-779_com.instagram.android.jpg
 
Ale lincz idzie w komentarzach, o matulu.

Swoją drogą nie byłem świadomy, że tam jest tylko jakość 720p o matulu, ale tragedia.




Podobno Barca dogadała się się co do sprzedaży FDJ do United , tylko teraz trzeba przekonać samego zawodnika, bo nie chce zbytnio ruszyć 4 liter z Barcy :lol: Ciekawa sprawa.
 
Last edited:
C plus podpisał umowę z Viaplay na 3 lata, że w każdej kolejce Premier League , będzie mógł pokazać 2 mecze, mają być to zawsze największe hity kolejki. Dobre i to.

:gospeldance:
 
Zmieni się otoczenie, już nie będzie łatwej gierki, zobaczymy z jakiej gliny ulepiony ten Lewandowski, skończyło się wystawianie piłek i strzelanie do pustej bramki. Transfer z gównianej ligi gdzie Bayern przez lata rozdawał karty do jednej z dwóch najpotężniejszych piłkarskich królestw.
Będą dwa końce te historii, albo Lewy udowodni, że jest piłkarzem, albo na swoje legacy przylepi sobie łatkę zwykłej pizdy strzelającej bramki szkopskim wieśniakom.
 
Zmieni się otoczenie, już nie będzie łatwej gierki, zobaczymy z jakiej gliny ulepiony ten Lewandowski, skończyło się wystawianie piłek i strzelanie do pustej bramki. Transfer z gównianej ligi gdzie Bayern przez lata rozdawał karty do jednej z dwóch najpotężniejszych piłkarskich królestw.
Będą dwa końce te historii, albo Lewy udowodni, że jest piłkarzem, albo na swoje legacy przylepi sobie łatkę zwykłej pizdy strzelającej bramki szkopskim wieśniakom.
Strzelanie do pustej bramki? :korwinwhat::mjsmile:
 
Transfer Lewego do Barcy da mi trochę odpowiedź w końcu czy to dobry grajek bez jakiś super grajków, bo jednak BVB prime to był piękny zespół , a Baya jak to Baya mocny rok w rok.

Tu na papierze oprócz Auby czy Dembele nie ma wielkich gwiazd w polu, więc zobaczymy co na takim tle pokaże Lewy, bo uważam że teraz dopiero może wyjść dosyć spora różnica w całym talencie piłkarskim między nim a pewnym Francuzie z tej samej fali pokoleniowej.
 
Transfer Lewego do Barcy da mi trochę odpowiedź w końcu czy to dobry grajek bez jakiś super grajków, bo jednak BVB prime to był piękny zespół , a Baya jak to Baya mocny rok w rok.

Tu na papierze oprócz Auby czy Dembele nie ma wielkich gwiazd w polu, więc zobaczymy co na takim tle pokaże Lewy, bo uważam że teraz dopiero może wyjść dosyć spora różnica w całym talencie piłkarskim między nim a pewnym Francuzie z tej samej fali pokoleniowej.
Z tymi osądami na temat składu ja bym poczekał do końca okienka, bo Laporta z Alemanym ściągają wszystko co popadnie.
 
Transfer Lewego do Barcy da mi trochę odpowiedź w końcu czy to dobry grajek bez jakiś super grajków, bo jednak BVB prime to był piękny zespół , a Baya jak to Baya mocny rok w rok.

Tu na papierze oprócz Auby czy Dembele nie ma wielkich gwiazd w polu, więc zobaczymy co na takim tle pokaże Lewy, bo uważam że teraz dopiero może wyjść dosyć spora różnica w całym talencie piłkarskim między nim a pewnym Francuzie z tej samej fali pokoleniowej.
No w ogóle nie ma, w środku pola dwóch największych wonderkidów w Hiszpanii, a może i w całej Europie + najlepszy pivot ostatniej dekady. Dalej na lewe skrzydło masz Ferrana, który mimo 22 lat jest etatowym reprezentantem Hiszpanii + grał w chuj u Guardioli w gwiazdozbiorze City oraz Ansu, który wejście do seniorskiego futbolu miał w stylu Leo, niestety potem przyplątały się urazy. Raphinha też jebany random, przecież Leeds wcale nie utrzymało się w PL dzięki jego liczbom. Alba obok Roberto Carlosa to prawdopodobnie najlepszy lewy obrońca w nowożytnych czasach piłki nożnej... No kurwa, nie ma z kim pograć w polu, nie ma co... Ja wiem, że obecna Barcelona to już nie ta sama drużyna co za Guardioli czy Luisa Enrique, ale mierzi mnie jak widzę takie idiotyczne pierdolenie. Wspomniani wyżej Busi czy Alba to na pewno gorsi gracze obecnie niż jeszcze kilka lat temu, ale pierdolenie, że nie będzie miał z kim tam pograć piłką to są wierutne bzdury. Kolejna kwestia jest taka, że Lewy nie będzie grał razem z Aubameyangiem, bo Barcelona nigdy nie zaczynała spotkań na dwie typowe dziewiątki.
 
Przypominam że ty napisałeś że to najlepszy LO obok Roberto Carlosa w futbolu.
Czytaj ze zrozumieniem - NOWOŻYTNYCH CZASACH FUTBOLU.
Roberto Carlos zdefiniował swoją grą pozycję bocznego obrońcy i uważam, że, może poza Marcelo, Alba to najlepszy lewy obrońca ostatniej dekady
 
Ale żeś chłopie odpłynął z tą barcwelona,niech lepiej te 20 milionów dla de Konga szykują,żenada w chuj kupują zawodników a wypłaty w ratach
 


Nie pytam skąd mają pieniądze.

:fjedzia:

Tak trzeba żyć. Brakowało tylko by ogłosili upadłość, a Laporta idzie niczym Floren w pierwszej erze. Wy to w tej Barcy zawsze musicie niszczyć marzenia białych serc. Najgorszy okres klubu, to i tak trza nabić w pizdę Realowi na SB. Miała być katastrofa i drugi Milan i tu chuj ... dodrukowali pinionżki ;)
A poważnie, to graty dla Barcy. Hiszpania nie może sobie pozwolić by taki klub popadł w ruinę i trza utrzeć nosa Anglikom i szejkom.
 
Tak trzeba żyć. Brakowało tylko by ogłosili upadłość, a Laporta idzie niczym Floren w pierwszej erze. Wy to w tej Barcy zawsze musicie niszczyć marzenia białych serc. Najgorszy okres klubu, to i tak trza nabić w pizdę Realowi na SB. Miała być katastrofa i drugi Milan i tu chuj ... dodrukowali pinionżki ;)
A poważnie, to graty dla Barcy. Hiszpania nie może sobie pozwolić by taki klub popadł w ruinę i trza utrzeć nosa Anglikom i szejkom.
W La lidze liczę na zaciętą walkę z Realem, w lidze mistrzów znowu pewnie Alba będzie szlochał w szatni.

:mamed:
 
Laporta chyba siedzibę Hasbro napadł, zajebał wszystkie pieniądze z Monopoly, a teraz kurwa płaci nimi za każdego zawodnika na liście życzeń Xaviego, przecież to są jakieś jaja

Idź sobie na tym pierogu zajechanym twojej starej pomiksuj,jebany falafelu,kolejny zjeb
:whodefuk: won do nory z której wypełzłeś oplocie
 
Back
Top