Piłka nożna

Ja mu tam nie zazdroszcze. Ma zone rosjanke i pewnie sie osral, ze moga ich probowac dojebac jak sie bedzie wychylal. Moze go FSB odwiedzilo :fjedzia:
Ja tam mam go w dupie. Nie wychylać się, a zmienić klub po skończonym kontrakcie i gadać, że w Rosji jest bezpieczniej to 2 różne rzeczy. Teraz będzie pożytecznym idiotą w rosji.
 
Teraz sprawidzłem, jego manager mój błąd ale nie będę edytował. On tylko po zakończony kontrakcie zmienił klub wewnątrz Rosji. I od razu wyskoczył mi artykuł, że jakiś polityk z "Dumy" zaproponował obywatelstwo oraz bezpieczeństwo dla Rybusa i jego rodziny.
Jak przyjmie to juz nie ma czego szukac w Polsce.
 
Kędzierzyn Koźle wygrało LM siatkarzy, Viva Kielce po rzutach karnych przegrywa finał LM w piłkę ręczną.

Lech Poznań czekamy na finał LM.
 
1655920657471.png
 
Panie, to ja za czasów szkoły średniej na okolicznym betonowym boisku pykałem jak oplotów gości co potem w ekstraklasie halowej grali, a jeden nawet w reprezentacji Polski w futsalu miał mocną pozycję.
 
1656271298917.png

- Gabriel Jesus zawodnikiem Arsenalu, Here we go! Kanonierzy doszli do porozumienia z agentem zawodnika - Marceli Petinattim - oraz z jego dwoma przedstawicielami. Kontrakt do 2027 roku, cała transakcja jest już pewna. Manchester City zarobi 45 milionów funtów. Kluczowe role w przeprowadzeniu tego transferu odegrali Edu i Mikel Arteta - wyjawił Romano.

Liczę na to, że będąc napastnikiem nr 1 nastrzela 20 bramek w sezonie.
 
Michniewicz chce pozwać Jadczaka za zniesławienie w wiadomej sprawie o 711 rozwiązaniach. No cóż, Jadczak znalazł sobie nową krucjatę i zobaczymy jak to się skończy :lol:
 
Michniewicz chce pozwać Jadczaka za zniesławienie w wiadomej sprawie o 711 rozwiązaniach. No cóż, Jadczak znalazł sobie nową krucjatę i zobaczymy jak to się skończy :lol:
Z tego co czytałem, oglądałem i słuchałem, to Misiu robi dobrą minę do złej gry i chwyta się brzytwy. Jadczak to taka troche pirania, która łapie, gryzie i trzyma. Na pierwszej konferencji Czesio butnie rugał dziennikarzy zadających niewygodne pytania w tym Jadczaka. Wszyscy to olali, Jadczak chyba wziął sobie za punkt honoru pokazać, że sympatyczny grubasek to jednak umoczona świnia pomimo, że nie ma oficjalnych zarzutów. Pokazał wszystkie znane od lat fakty w ten sposób, że jasne nikt nikomu nie udowodnił, że się zesrał, ale wszyscy czuli od kogo śmierdzi, tylko nikt nie zdjął mu portek żeby to udowodnić, co najwyżej prokurator zapytał w stylu "Ej zesrałeś się?" "Ja? Nie." "Aha, ok". Jadczak tego w sądzie nie przegra.
 
A tak na poważnie to wy byście się do tego przypucowali?
A to że źle to rozegrał pewnie za namową guru internetów stanoskiego to już inna kwestia, zamiast nie pamiętać mógłby po prostu naściemniać jakieś kocopoly, i tak nagrań nie ma, a tak to ....
Przeczytam wreszcie ten artykuł Jadczaka skoro na Cohones nawet o tym piszą :lol:

Btw to za co Czesio chce do sądu ciągnąć dziennikarza, za to że powielił to co wszyscy zainteresowani Polską piłka wiedzą od jakiegoś czasu? Kolejny strzał w stopę.
 
Back
Top