Piłka nożna

To że Pogba jako free agent najbliżej Juve jestem w stanie zrozumieć, bo rzadko mu się chce, ale ze Dybala jako free agent najbliżej ,,tylko" Interu.:mamedwhat:
 
Sousa został zwolniony z Flamengo :lol:
Link
to ma teraz o czym myśleć.
mundial przechodzi mu koło nosa.

finansowo pewnie jest na tym zwolnieniu mocno do przodu, sportowo odwrotnie.
raczej w naszym kraju nikt go pocieszał nie będzie.
 
Eh ta guwniara z paletkom... :mamed:
1654772444204.png
 
Wg Romano zaczęły się zaawansowane rozmowy Darwina Nuneza z Fc Liverpool.

Wszystko wskazuje, że Erling vs Nunez już w tym sezonie, w Premier League.
 
Wg Romano zaczęły się zaawansowane rozmowy Darwina Nuneza z Fc Liverpool.

Wszystko wskazuje, że Erling vs Nunez już w tym sezonie, w Premier League.
Osobiście myślałem, że Manchester United go zwerbuje, oni są bardziej skłonni przepłacać zawodników. Liverpool w ostatnich latach raczej ostrożnie podchodzi do przenosin zawodników za takie pieniądze, więc chyba coś specjalnego w nim widzą. A tak naprawdę za Darwinem dopiero jeden (bardzo)dobry sezon. Ja jestem dosyć sceptycznie nastawiony
 
Osobiście myślałem, że Manchester United go zwerbuje, oni są bardziej skłonni przepłacać zawodników. Liverpool w ostatnich latach raczej ostrożnie podchodzi do przenosin zawodników za takie pieniądze, więc chyba coś specjalnego w nim widzą. A tak naprawdę za Darwinem dopiero jeden (bardzo)dobry sezon. Ja jestem dosyć sceptycznie nastawiony


Ten ruch zbytnio mnie nie szokuje. W futbolu trzeba ryzykować.

Firmino to już żelazny ławkowicz, Mane chce do Baya. Salah cały czas gra czy przedłuży kontrakt, który ma do 2023.

Do tego medialnie Nunez jest uważany za top 3 nowej ery 9 obok Erlinga i Vlahovica.


Lfc nie ma wyboru, tym bardziej po zakupie Erlinga do City.
 
Gites bardzo mądrze poprowadzone ruchy po tej akcji z żolwikiem,myślę że z jeden maks dwa transfery zobaczymy,dużo zależy od tego czy Vini dostanie hiszpańskie obywatelstwo
 
Ten Piątek jaki dziad jebany, jedyny celne podania to do tyłu tak albo strata albo kij wie gdzie podaje :juanlaugh:
 
Back
Top