Piłka nożna

Bale i Hazard stojący w kolejce po medal :crazy:

IMG-20220528-235835.jpg
 
Kloppek postawił na złego konia. O ile Diaz robi szum medialny. To dobre mecze on miał może z Villareal czy Benfica w LM. Na czołówkę jest jeszcze za cienki. Jestem pewny, że z Jotą i Firmino byłoby lepiej. Real jak zwykle w tej LM, niby bez pliki, ale strasznie konkretny. Szczerze stawiałem na Real w finale, ale myślałem że Lfc będzie miało o wiele ciężej w środku. Gdyby to był Salah i Mane prime z okolic 2018-2020 poszłoby gładko , ale tak jak pisałem kończy się powoli era Salah/Mane/równocześnie mocarnego Lfc/ i ten mecz, też to wczoraj pokazał.

Chodzą plotki, że Mane ogłosi chęć odejścia z Lfc gdy atmosfera po LM ucichnie. Sam, też zakładam że 1 z nich na 100 procent odejdzie. Jota czy Diaz to już nie będzie ten sam model samochodu.
 
Mane się chyba zawija.


Sadio Mané “I think it’s a tricky one the game tonight, we are disappointed - the fans have been amazing, I want to thank them for everything and the boss, I wish this team all the success in the world”.
 
Lubiłem kiedyś Kloppa, ale jak na typa, który tak wiele przegrał zaskakująco źle przyjmuje porażki ;) Z czasem szacunek dla Pepa i jeśli chodzi o ten aspekt to Guardiola>Niemiec.
 
Co mówił?


“something wrong” to chyba jest z jego zespołem skoro w trzech tegorocznych finałach jego drużyna nie strzelił żadnej bramki. Gadanie o szacunku w takim wypadku jest śmieszne, a w Anglii komentatorzy, piłkarze, "eksperci" w ostatnich latach zapomnieli przez $$$ co to pokora.
 
Bale i Hazard stojący w kolejce po medal :crazy:

IMG-20220528-235835.jpg
Ch*j tam są w drużynie to im się należy. Bejl zdobył piąta LM, także nie najgorszy wynik;) Lepsze info, że za "zdobycie" LM przez Hazarda, Real musi zapłacić Chelsea 20 milinów ojro xX
 
Lfc przeszedłby do historii piłki nożnej, gdyby turniej jedenastek w Pucharze Anglii i pucharze ligi angielskiej wygrało Chelsea, a nie oni.

Swoją drogą nigdy nie zrozumiem Kloppa czemu tak brutalnie olewał Origiego przez całą karierę w Lfc.

Origi teraz będzie graczem AC Milanu. Zobaczymy co pokaże na pełny etat, bo przez Kloppa można było zapomnieć że taki piłkarz istnieje w PN.
 
wygrana za finał ligi mistrzów to 17 mln funtów.

dziś dwaj angielscy drugoligowcy grają finał o wejście do premier league i o kwotę około 10 razy większą.
:wink:

kciuki za forest.
zasłużony klub i brakuje go na mapie angielskich pierwszoligowców przez tyle lat.
 
wygrana za finał ligi mistrzów to 17 mln funtów.

dziś dwaj angielscy drugoligowcy grają finał o wejście do premier league i o kwotę około 10 razy większą.
:wink:
A później ludzie się dziwią, że kluby chcą zrobić Super ligę. Jak Anglia i kluby Państwa będą odjeżdżać z każdym kolejnym sezonem.
 
A później ludzie się dziwią, że kluby chcą zrobić Super ligę. Jak Anglia i kluby Państwa będą odjeżdżać z każdym kolejnym sezonem.
świetnie wypromowany produkt.
umowy telewizyjne rozpieszczają wręcz klubu.
zapewne będą odjeżdżać finansowo, to pewne.
w tym sezonie rozdzielono ponad 2,5 miliarda funtów na 20 klubów.
ligowy ogórek norwich city wzbogaciło się o niecałe 100 mln.
niebotyczne pieniądze.
 
Nie no, bo patoliga z Realem i Barceloną, gdzie podstawowy zawodnik Sevilli, która będzie w przyszłym sezonie grała w Lidze Mistrzów, idzie do Birmingham grać o utrzymanie to cud, miód i orzeszki.

A czy ja napisałem, że to dobra sytuacja? Ważne, że w tej patolidze są kluby robiące najlepsze wyniki.

Ale do tej pory mnie zastanawia jak oni mogą nie potrafić tego sprzedać mają seryjnie wygrywający Real, a wcześniej Barcelone. Dodatkowo Sevilla wcześniej taśmowo wygrywająca Ligę Europy, a Hiszpanie kompletnie nie potrafili tego przekuć na zainteresowanie swoją ligą. Brytole mają takie sukcesy podwoiliby te zyski, które mają teraz. A Hiszpanie chyba są zbyt leniwi żeby coś takiego wymyślić.
 
A czy ja napisałem, że to dobra sytuacja? Ważne, że w tej patolidze są kluby robiące najlepsze wyniki.

Ale do tej pory mnie zastanawia jak oni mogą nie potrafić tego sprzedać mają seryjnie wygrywający Real, a wcześniej Barcelone. Dodatkowo Sevilla wcześniej taśmowo wygrywająca Ligę Europy, a Hiszpanie kompletnie nie potrafili tego przekuć na zainteresowanie swoją ligą. Brytole mają takie sukcesy podwoiliby te zyski, które mają teraz. A Hiszpanie chyba są zbyt leniwi żeby coś takiego wymyślić.
Obecnie w Hiszpanii chyba większym problemem od praw telewizyjnych jest FFP Tebasa.
 
Bóg Romano potwierdza. Mane chce odejść z Lfc.

Celem ma być Bayern.

City już pewnie dziś otwiera zapasowe szampany. I nie tylko oni.
 
Rangnick odchodzi z United, nie będzie nawet doradcą tak jak było to planowane wcześniej. Grubo tam się musi dziać, że postanowił się zawinąć z klubu.
 
Lfc przeszedłby do historii piłki nożnej, gdyby turniej jedenastek w Pucharze Anglii i pucharze ligi angielskiej wygrało Chelsea, a nie oni.

Swoją drogą nigdy nie zrozumiem Kloppa czemu tak brutalnie olewał Origiego przez całą karierę w Lfc.

Origi teraz będzie graczem AC Milanu. Zobaczymy co pokaże na pełny etat, bo przez Kloppa można było zapomnieć że taki piłkarz istnieje w PN.
A co ma pokazywać? To tylko wielki, silny murzyn, który potrafi dostawić nogę w odpowiednim momencie. Ani on szybki, ani szczególnie technicznie wyszkolony, gorsza wersja Lukaku. Żaden upgrade względem Giroud z tego sezonu, tyle że młodszy
 
Choćby to, że wczoraj Lfc grał często na wrzutki do malutkiego Salaha czy Mane.

Gdy już Kloppo zrobił z Firmino żelaznego lawkowicza, to praktycznie zabił możliwość zaskoczenia z przodu.

Jaki jest Origi. To ciężko ocenić , bo powiedzieć że on był piłkarzem lfc to trochę za duże słowo. To m.in on ratował Lfc z Eve czy Barcą, a czy Origi jest wzmocnieniem Milanu, oczywiście.

Giroud i Ibra niedługo ogłoszą zakończenie kariery piłkarskiej.
 
- Jak bardzo chcesz grać w Barcelonie?

Lewandowski "To zależy od wielu czynników, jak bardzo bym chciał. Myślę, że moja sytuacja jest jasna, więc nie ma sensu mówić coś więcej na ten temat. Ciężko mi powiedzieć, czy zagram w nowym sezonie w Bayernie." [Eleven Sport]

 
Goal com o tym jak obecnie widzi ranking Złotej piłki 2022.

1. Karim Benzema
2. Sadio Mane
3. Mohamed Salah
4. Robert Lewandowski
5. Kylian Mbappe
 
Back
Top