Piłka nożna

Panowie, jestem w trasie i nie mam za bardzo jak szukać chociaż wiem, że ostatnio ktoś wrzucał. Podajcie stronę ze streamem, potrzebuję mecz Pogoni. Strumyk na telefonie nie przejdzie, reklam od zajebania...
 
Panowie, jestem w trasie i nie mam za bardzo jak szukać chociaż wiem, że ostatnio ktoś wrzucał. Podajcie stronę ze streamem, potrzebuję mecz Pogoni. Strumyk na telefonie nie przejdzie, reklam od zajebania...
Footybite może pójdzie na tel, nie wiem
 
harry maguire wyraźnie idzie po gracza sezonu premier league.

Ile on jeszcze musi meczów im spierdolić żeby w końcu go nie wystawiali? On musi współpracować z Mosadem i mieć grube kwity na wszystkich, bo to jest niepojęte.

Abstrahując od tego, że jest beznadziejny to jeszcze dodatkowo jest pechowcem. Gdyby miała komuś spaść cegłówka na łeb w drewnianym domu to byłby to Maguire.
 
Abstrahując od tego, że jest beznadziejny to jeszcze dodatkowo jest pechowcem. Gdyby miała komuś spaść cegłówka na łeb w drewnianym domu to byłby to Maguire.
już pewnie o tym wspominałem, ale tam coś na bani siedzi i to dobrze.
może za duża presja i za duży klub.
w leicester i wcześniej w hull to był solidny gracz, bubli nie walił na potegę.
 
Sam w to niedowierzam, ale wypowiem taką bardzo niepopularną opinię, której nikt nie powiedział od 2014 roku:

Real wygląda lepiej bez Kroosa. Nie ma go na boisku i od razu dużo większa intensywność na boisku, jest pressing, nie ma człapania, podania są agresywniejsze, dużo więcej wnoszą do gry przy tak defensywnie grającej drużynie jak Getafe. Nawet Marcelo wygląda najlepiej od odejścia Cristiano.


Niestety za tydzień na Seville bez Casemiro przez kurzą ślepotę arbitra, która poskutkowała pretensjami Brazylijczyka.
 
Totty to dla mnie zawsze były takie słabsza wersja Lfc,bo po Kane i Son nigdy nie wyskoczył grajek , który mógłby pomóc im ciągnąć ten wózek i osiągnąć ciut więcej , ale chyba ktoś taki wreszcie jest - Kulusevski.:cool:

United nie ma obecnie takiego tria jak Totty. Tak jak zwykle miliony wydane, a tam nadal jest wielkie nic w ofie. :cool:
 
Last edited:
Obejrzałem skrót naszego "Klasyka". Jak tam można było nie użyć VARu? Przecież to skandal. A z drugiej strony sędzia dobry dzban, że nie widział czerwonej Kharatina od razu i potrzebował do tego VARu :confused:
 
Obejrzałem skrót naszego "Klasyka". Jak tam można było nie użyć VARu? Przecież to skandal. A z drugiej strony sędzia dobry dzban, że nie widział czerwonej Kharatina od razu i potrzebował do tego VARu :confused:
A widziałeś co było w Szczecinie? Gościu zatrzymał piłkę pod pachą w polu karnym a var na to gramy dalej.
 
Obejrzałem skrót naszego "Klasyka". Jak tam można było nie użyć VARu? Przecież to skandal. A z drugiej strony sędzia dobry dzban, że nie widział czerwonej Kharatina od razu i potrzebował do tego VARu :confused:

A widziałeś co było w Szczecinie? Gościu zatrzymał piłkę pod pachą w polu karnym a var na to gramy dalej.

Wszystko wskazuje na to, że raków dzisiaj dostanie karnego z czapki
 
Wszystko wskazuje na to, że raków dzisiaj dostanie karnego z czapki

h3s1Sx6yditBFBzmBUa6huZNfCoOfB1E3kFuLP-O1eg.jpg
 
Back
Top