Piłka nożna

Xavi i alemana robia robote, mieszanka stylu guardioli z enrique robi rozpierdol. Nie moge sie doczeka pedriego za pare lat, ale to bedzie CRACK :tellmemore:
Patrząc na Pedriego dziś widziało się Inieste. Sergio jak za starych, dobrych czasów Guardioli. No kurwa, zagrało wszystko, nawet Araujo na boku dał radę i chuja pozwolił pograć Viniemu. Zaległy mecz z Rayo do wygrania i strata 9 punktów na 9 kolejek przed końcem. Miejsce na pudle i tak będzie sukcesem patrząc na to co się odpierdalało za późnego Koemana, sam byłem sceptykiem i przewidywałem raczej scenariusz Milanu, ale kurwa... Zaczyna to wyglądać mega fajnie, jak wbije Mazraoui, jak uda się jakimś cudem przedłużyć Dembele... Dobra, nie ma co gdybać, cieszmy się, bo Madryt dziś płacze!
 
Patrząc na Pedriego dziś widziało się Inieste. Sergio jak za starych, dobrych czasów Guardioli. No kurwa, zagrało wszystko, nawet Araujo na boku dał radę i chuja pozwolił pograć Viniemu. Zaległy mecz z Rayo do wygrania i strata 9 punktów na 9 kolejek przed końcem. Miejsce na pudle i tak będzie sukcesem patrząc na to co się odpierdalało za późnego Koemana, sam byłem sceptykiem i przewidywałem raczej scenariusz Milanu, ale kurwa... Zaczyna to wyglądać mega fajnie, jak wbije Mazraoui, jak uda się jakimś cudem przedłużyć Dembele... Dobra, nie ma co gdybać, cieszmy się, bo Madryt dziś płacze!
Masz racje, ale nalezy nam sie ta radosc po koemanie,setienie i valverde( u niego bylo dobrze do czasu pogromow w lidze mistrzow, pamietsm ten sezon bez jakiejkolwiek porazki az do oststniego meczu). Ja to bylem optymista jezelj chodzi o forme po messim, ale to zasluga alemany ktory to posprzatal po poj3banej polityce transferowej w erze bartomeu (tyle chlop odjebal ze powinien chodzic kanalami w barcelonie).
Koeman kiepski, ale na szczescie to on zaczal stawiac na mlodych, w szczegolnosci na pedriego ktory ma taki mental, ze za pare lat bedzie w stanie byc najelpszym pomocnikiem, chlopak ma 19 lat a te jego polaczenie xaviego i iniesty to poezja. Pedri,gavi, de jong + nico jest w stanie byc taka potega jak xavi iniesta busquets za kilka lat. Cieszmy sie, jest PIEKNIE ::snoopd::
 
Dlatego chciałem aby w 2021 roku ZP wygrał Benzema , bo tam oprócz Vinicusa nie ma nic wielkiego w ofie. Dlatego tym bardziej nie mogę się nadziwić jaką on tam kanadyjkę nawala. Często pisze , że jestem zaskoczony Afc , ale szczerze RM z tym składem też ostro mnie zadziwia, choć w Lm to bardziej się sfrajerzylo PSG niż RM wygrał.

Barca już tak z Dembele i Auba nie dała się sfrajerzyc. Tu mogło być spokojnie 6-8 bram dla Barcy.
 
Zmieniając temat, ktoś mi wytłumaczy jakim cudem Czesław znalazł miejsce w kadrze dla Michalaka, a nie powołał Zalewskiego?
 
Piechota w KS , powiedział właśnie że Hazard od kiedy jest w RM, to odbyło się 7 klasyków i nigdy nie zagrał choćby 1 minuty przeciwko Barcelonie.

:o o: Holly molly.
 
Najlepsi piłkarze na pozycji 10 w historii Premier League wg Alana Shearer'a/największej ikony PL/

1648079505773.png
 
Ah jaki piękny powrót do lat mojej młodości, wspaniałych czasów w których nie potrafimy oddać groźnego strzału w światło bramki grając z europejskimi średniakamim.
Ciekaw jak będzie bronił przyjaciela, oraz gry reprezentacji Krzysiu Stanooski
 
Jakim cudem ten jebany Reca jest w kadrze, a nie ma Zalewskiego? Nicola ostatnio jest wystawiany przez Jose na wahadełku, a z Lazio zagrał naprawdę świetny mecz
 
Jakim cudem ten jebany Reca jest w kadrze, a nie ma Zalewskiego? Nicola ostatnio jest wystawiany przez Jose na wahadełku, a z Lazio zagrał naprawdę świetny mecz

Gdyby nie Sousa to Kozłowski i Zalewski do teraz nie zadebiutowaliby w kadrze. Wg polskiej myśli szkoleniowej u nas mieliby czas. No ale Sousa nie wiedział, że 18-latkowie nie mogą być powołani do seniorskiej kadry.
 
Gdyby nie Sousa to Kozłowski i Zalewski do teraz nie zadebiutowaliby w kadrze. Wg polskiej myśli szkoleniowej u nas mieliby czas. No ale Sousa nie wiedział, że 18-latkowie nie mogą być powołani do seniorskiej kadry.
No i to trzeba siwemu bajerantowi oddać - wprowadzał młodych odważnie. Jaki to jest absurd, że miejsca w składzie nie ma chłopak co dość regularnie zaczął grać w klubie pokroju Romy. Niby ten Reca coś w tej Spezii gra, ale chłop w kadrze zagrał dobre może pół meczu.
 
Back
Top