Piłka nożna

Pierwszym (chyba) Japończykiem w Ekstraklasie był Kimitoshi Nougawa http://www.90minut.pl/kariera.php?id=5367.
 
Dzięki za info.



Wygląda na to, że Małecki został zawieszony przez Wisłę do końca sezonu. Nici z Euro... Na własne życzenie.
 
Nawet nie może trenować z Młodą Ekstraklasą :D Ale treningi mu jakieś zapewnią. Wiślacki Klub Kokosa :-) ?
 
fusel, on pewnie był innego zdania :P Wisła już dawno temu powinna była coś z nim zadziałać (jak Polonia z Majewskim). Teraz może być już za późno.
 

Nasunęła mi się taka dygresja
po obejrzeniu Ligi+ Extra.
Nieważne o co pytasz Piotra,
i tak w ŁKSie kłopotów ma od metra.
Świetnie zna tuzy światowej piłki,
zatrudnij go i czekaj na wyniki!
Czy wiedzę ma trenerską? Nieistotny to fakt,
gdy na trybunach będzie gościem Blanc, Redknapp albo Magath.
Tomasz Łapiński.
 
Decyzja w sprawie fuzji N i C+ ma być na początku lata, mam nadzieję, że przyszły sezon CL będę już mógł obejrzeć w TV, a nie szukać dobrego stream'a :]







Co do Małeckiego, to mam pytanko. Klub go zawiesił, ale pensję i tak dostanie? Żyć nie umierać ... a pomyśleć, że matka Patryka w jednym z wywiadów powiedziała, że Mały gdyby nie został piłkarzem, byłby księdzem ... rasistą?
 
Mały wydaje się być zbyt głupim na księdza.



Dostaje kasę, ale Wisła zwróciła się do wydziału dyscypliny PZPN, więc możliwe, że czekają go dodatkowe kary. Poza tym kontrakt się kiedyś skończy, a nie grając nie ma szans na równie wysoki co obecny, który wg niego i tak jest zbyt niski.
 
No i Real stracił bramkę w 93 minucie. 1:1 i wynik zdaje się być otwarty , ale wątpię aby CSKA coś ugrało. Obstawiam , że dostaną 3-4 bramki od Realu w rewanzu :) To może i dobrze , pokazać moga rewanż na polsacie :D
 
Bologna wbiła Borucowi dwa gole. Fiorentina nic nie ustrzeliła.



http://w750.wrzuta.pl/film/aOqdcY5em3G/liga_wloska_bolonia_-_fiorentina_2-0_gol_na_1-0_diamanti.avi



http://w750.wrzuta.pl/film/352m0b7L1De/liga_wloska_bolonia_-_fiorentina_2-0_gol_na_2-0_ramirez.avi
 
Haha, żałosny kolo:
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/1148-patryk-malecki-wisla-to-moj-klub.html
 
Pamiętam jak jeszcze nie dawno w półfinałach były trzy angielskie kluby,a teraz? :-)
 
malinowsky:



Man City zaplacilo frycowe w LM, podobnie zreszta jak Dortmund. Natomiast postawe pozostalej trojki ciezko zrozumiec w szczegolnosci ManU.



A swoja droga ostatnie wyniki pokazuja, ze wloska pilka wychodzi z kryzysu.
 
dokładnie tak jak mówisz fusel, City jako świerzak w LM można jakoś "rozgrzeszyć" natomiast ManU to jest szok. Przecież w PL grają fajną skuteczną piłkę. Ich odpadnięcie jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Arsenal i Chelsea grają słabiutko w lidze Angielskiej, w LM jakoś sobie radzili ale spodziewałem się szybkiego opuszczenia w tych rozgrywkach obu drużyn. W nastepnym sezonie bedzie Tottenham (mam nadzieję że z Harrym na ławce) więc wróci fajna piłka angielska na salony:-)



Co do Włoch..czekaj jak Juve wróci do LM to zobaczysz że Włoska wyszła już z kryzysu całkowicie:-)
 
Co do Tottenhamu, to niby kasę mają, ale ciężko będzie im zatrzymać Modricia i Bale'a, zwłaszcza gdyby Harry opuścił klub. Ciekaw jestem czy wykupią z City Manolito, bo Saha swoje lata ma, a i tak jest tylko solidnym napadziorem, nikim więcej. Fajnie byłoby gdyby Koguty utrzymały taką pakę jeszcze przez jeden sezon, do tego mogliby dorzucić Boruca, to powtórzenie wyniku w CL z ubiegłego roku nie byłoby już żadną niespodzianką. Ja tam ciągle liczę, że pokrzyżują szyki obu Manchesterom :]



A dzisiejszy wywiad z Małeckim, piękna rzecz, można się wzruszyć, jak to Patryk czuje się pokrzywdzony ... wydaje mi się, że w przeciągu tygodnia pójdzie śladem dwóch byłych legionistów i wyjedzie pracować w gułagach ...
 
O ile odpadniecie United to rzeczywiscie szok o tyle postawa Gooners i Chelski nie budzi u mnie jakiegos zdziwienia.



Chelsea zmienila menedzera na zdolnego lecz niedoswiadczonego-widac ze ta druzyna jest zmeczona i brak tam mlodej krwi Sturridge i Mata sami duzo nie nawojuja.



Arsenal - City podkupywalo im systematycznie trzon druzyny,natomiast transfery Arsena byly lekko mowiac chybione. Do tego budzet slabiutki wiec nie oczekiwalem po nich fajerwerkow.



Obie ekipy trafily w losowaniu na swietne zespoly i ciezko bylo sie spodziewac ze wyjda z tych starc na tarczy.



Szczegolnie patrzac na to jak graja w lidze.
 
Plus jeszcze niestety Arsenal jest niemiłosiernie nękany w tym sezonie kontuzjami, przede wszystkim obrona, gdzie zwłaszcza ostatnio gra wygląda słabiutko..


Co do włoskiej to faktycznie poziom poszedł do góry po paru ostatnich latach, liczę że Juve w końcu zacznie więcej w lidze wygrywać bo niestety remisami Milanu nie przegonią.


Ciekawe ile prawdy jest w plotkach o możliwości przejścia Van Persiego do Milanu, to mogłby być kapitalny atak szwedzko-holenderski.
 
Nie wiem jak będzie z Harrym natomiast Bale deklaruje się że zostaje na przyszły sezon. Jesli awansują do LM to myslę że Luka zostanie na kolejny sezon. Bardzo chciałbym Adebayora na przyszły sezon bo świetnie wpasował się w zespół i rezultaty widac. Skoro sam Sir Alex mówi że Tottenham gra najładniejszą piłkę na Wyspach to coś w tym jest:-)







Arsenal oddawał kluczowych graczy, zaś nikogo nie pozyskiwałi prędzej czy pózniej same dzieciaki nie dadzą rady. Tak się stał o w tym sezonie. Ani to ładne dla oka ani skuteczne. Chelsea- szkoda gadać. Trzymanie na siłe beznadziejnego Torresa, brak zgrania, masa błędów. Od początku mi się Villas nie widział. Wolałem Hiddinka ale cóż.
 
Teksty, że Arsenal nie ma kasy trzeba włożyć między bajki, po prostu Wenger żyje w innym świecie, zapragnął zbudować taki a nie inny zespół, wierzył, że jego dzieciaki wreszcie wydorośleją, a jest tak jak powiedział Evra, tam gdy jesteś gotowy na zwycięstwa to odchodzisz. Na powtórzenie suksceu z przed niespełna 10 lat nie ma co nawet marzyć.
 
Back
Top