Piłka nożna

Madzer, czy ja wiem czy ciężko, Bayern w lidze od kilku meczy gra piach, kumpel z pracy, który im kibicuje mówi, że takiej padaki nie grali już dawno, więc albo ich Jupp zajechał, albo gwiazki typu Roben, Ribery czy Gomez mają za ciasno ...
 
Eee no aż tak to nie, owszem mieli tam chyba słupek i poprzeczke, ale Bayern przez większą część meczu przeważał, ale to co wyjmował Sommer to poezja, zwłaszcza w pierwszej połowie dwa strzały Riberiego-świetne interwencje.
 
tyle sie dzieje w ksw, a tu wisla dzisiaj niestety odpadla. nunez znowu zjebal i czerwo zgarnal, wisla cisnela a akirm kurwa 100% zmarnowal. legia 70 min i narazie tak jak wisla 0:0
 
tyle sie dzieje w ksw, a tu wisla dzisiaj niestety odpadla. nunez znowu zjebal i czerwo zgarnal, wisla cisnela a akirm kurwa 100% zmarnowal. legia 70 min i narazie tak jak wisla 0:0


Tak cisneli, że z tego wszytkiego zapomnieli oddać celny strzał na bramkę.
 
No właśnie.. Może dużo nie brakło i wstydu nie przynieśli, ale co z tego, rywale zdecydowanie do przejścia, Wisła Kasperczaka po takim Standardzie przejechałaby się potwornie.. Tylko co z tego?
 
haha wisla miala jednego z najslabszych zespolow jakie mozna bylo wylosowac i odpadli



legia tez odpadla, ale ze zdecydowanie lepsza na papierze druzyna







ale, teraz czekac do euro to sobie reprezentacja odbijemy wszystkie czasy :-)
 
haha wisla miala jednego z najslabszych zespolow jakie mozna bylo wylosowac i odpadli


Już nie cchiałem tego pisać :-)











Kibole Wisły:



WislaFaniStandard_1.jpg
 
Gdyby Legia z Wisłą zamienili się rywalami, to byśmy mieli jeden zespół w dalszej fazie :)
 
nie oddala strzalu na bramke, tylko dziwne ze kirm mial taka okazje jaka nikt inny w tym meczu. wisla ze 180 minut dwumeczu, 95 grala w 10 przez tepego chuja nuneza a i tak cisnela. jesli ktos mowi ze standart byl lepszy to chyba nie ten mecz ogladalismy. nawiazujac do tego ze gdyby wisla i legia zamienily sie rywalami to mysle ze obie by awansowaly.



a standart byl tak najslabsza druzyna ktora w grupie z kopenhaga i hannoverem wygrala 4 mecze i 2 tylko zremisowala
 
Eh, Lech dostał łomot od Ruchu...

Zarząd KKS Lech Poznań informuje, iż w związku z niezadowalającymi wynikami zespołu zadecydował, że Jose Mari Bakero zostaje odwołany z funkcji pierwszego trenera drużyny.


Źródło: lechpoznan.pl
 
Miałem właśnie pisac , że juz na 99,9% poleci głowa Bakero. Trudno , żeby było inaczej , patrząc na wyniki..
 
Moje wkurwienie po wczorajszym meczu sięgneło zenitu. Na szczęscie ten news poprawił mi trochę humor. Teraz trzeba czekać aby trenerem byl Michał Probierz. Inaczej sobie nie wyobrażam, a podobno pojawiły się plotki o tyym, że Lecha może przejąć Rumak, Szatałow, czy Skorża :-)



Razem z Bakero na zbity pysk mogli wyjebać z 2/3 składu... Te gwiazdeczki do niczego innego się nie nadają jak do przycinania trawy na Bubel Arenie.
 
Wczoraj w meczu Milan- Juve sędzia się nie popisał.



Dzisiaj, Arsenal-Spurs dzieją się rzeczy niesamowite, fantastyczny mecz ... aż się martwię o serducho Harrego :p



No i szkoda Ornesta, ale Śląsk właśnie w takich meczach uświadcza mnie w przekonaniu, że "nie dorółs" jeszcze na mistrza ...
 
Tottenham-Arsenal mega widowisko! Mimo że jestem kibicem Spurs to doceniam klase Arsenalu. Bale mnie totalnie wkur*** wymusiłkarnego jak... Nie dla takich zachowań!



Wczorajsze derby Italia sędzia popsuł, dwa błędy i to duże. Jednak cieszy remis z mocnym Milanem:-)
 
No , Arsenal odwrócił losy spotkanie , niezła dramaturgia.







A CR jak zawsze piękna bramka , odnalazł się w takiej sytuacji i zapewnil swojej drużynie nadal 10 punktów przewagi nad Barcą. Ale Real dziś ogółem cieniował , Igła beznadzieja , Kaka też słabo , Ozilowi też gdzieś magia uciekła, tylko CR szarżował.
 
Back
Top