Piłka nożna

wszystko co istotne jest w zasadzie na wiki http://pl.wikipedia.org/wiki/Bogdan_Wenta .



Chodzi mi o przygodę z kadrą Niemiec.
 
Nie chcę się wtrącać, ale od tego jest Hyde Park lub istniejący już temat Piłka ręczna :]



O Smudzie i jego zaprzęgu już chyba tutaj pisałem, więc nie będę się powtarzał, ale ta kadra nie powoduje u mnie żadnych emocji, w zasadzie nie jestem odosobnionym przypadkiem, wystarczy przypomnieć sobie mecz z Niemcami w Gdańsku jego oprawę i kibicowanie, a właściwie jego brak ...



Ciekaw jestem czemu Wisła nie opchnęła Małeckiego do Rosji? Nie pierwszy raz palma odbiła Małemu, ale być może tym razem przesrał sobie grę w Wiśle na dobre ...
 
Sosa, dla mnie powody, którymi Wenta tłumaczył swoją decyzję są śmieszne. Odnośnie reprezentacji to powiem szczerze, że jednak nie mam wyrobionego zdania w takim wypadku, gdy chodzi o trenera.
 
Prezes ładną bombę zasadził Kuciakowi, taka ta nasza liga specyficzna, że faworyci jakoś nie chcą wygrywać i moje typy zawsze idą się jabać ... Chociaż Górnik mi wszedł :]
 
Akurat komentatorów mam w dupie bo w żadnym sporcie ich nie słucham. Ale chodzi mi dosłownie o wszystko. Tutaj co kolejkę, ktoś coś musi napisać o Barsie czy Realu. Nawet na tvn24.pl Barca albo Real... A już nie daj boże, gdy grane są Gran Derbi... Zesrać się można.



Malinowsky, nie, że przejrzał. Zwyczajnie dotąd miałem w to wbitę, ale ile można? Byłem młodszy to ludzie biegali w koszulkach Juve stękając za Del Piero. Później w brazylijskich koszulkach Ronaldo. Następnie każdy gówniarz na osiedlu miał atrapę Man Utd z nazwiskiem Cristiano (jako fana LFC wqrwiało mnie to po stokroć). Ale to co teraz tyczy się Realu i Barcelony przechodzi ludzkie pojęcie. Powtórzę: można się zesrać. Sreal i Sralcelona.







Gambit, ten gol będzie mocnym kandydatem do bramki sezonu.
 
Ja latałem jeszcze w koszulkach Baggio a potem Alexa:-) Do tej pory mam jeszcze Nedveda na półce:-)



Barcelona i Real są wszędzie to prawda i też mnie to wkurza. Gran Derbi w ostatnich latach to mizerny poziom sportowy.







Czy z każdym wygrywają? Nie powiedziałbym, ale to już temat do ponowienia tej beznadziejnej dyskusji. A tego bardzo nie chce.
 
W tamtych czasach wielu latało z Dychą w pasy:-) Teraz to mi nie wypada latać w barwach, ale czasomierz z herbem jest:-)
 
juz kiedys mowilismy o tym, ja szanuje ludzi, ktorzy maja swoje zdanie, kazdy ma swoje upodobania i to jest najwazniejsze. jakby bylo inaczej to by poprostu bylo nudno. koniec o tym.
 
nie prowokuje, kurwa poprostu kocham swoj klub
lol.gif





Widać.




tyle ze ten real i barcelona z kazdym wygrywaja


Typowa wypowiedź fanatyka Barcy. Rozumiem, że odnosisz się do ligi hiszpańskiej, bo - w tym sezonie - z żadnym klasowym rywalem Barca/Real nie wygrali. (edit: aczkolwiek, bilans Realu w LM , w dosyć mocnej grupie, robi wrażenie)



Dodam tylko, że zgadzam się z GLF-em. Tego już nie idzie wytrzymać, szczególnie od dwóch lat. Niech dowodem tego będzie, że zraziłem się do futbolu m.in przez słuchanie wiecznych bzdur na temat Barcelony z ust fanatyka tej drużyny...
 
od kiedy typowi fanatycy barcy mowia ze real wszystko wygrywa? i pokaz mi kogos kto przegrywa mniej od nich i nie mowilem nigdzie o klasowych rywalach tylko o wszystkich z kim grali
 
Jak patrze co piszecie za głupoty to się chwytam za głowe. Barcelona i Real są wysoko nad resztą i jeszcze się dziwicie czemu wszyscy o nich mówią ... Teraz jest era Guardioli i Mourinho zrozumcie to.



Mnie ligi Niemieckie i Włoskie nie interesują tak jak większości.



Real i Barcelona nie pokonali klasowych rywali ,ale przyjdzie pora że Bayern i reszta dostanię łomot jak co roku.
 
Mega ciekawa liga angielska, bogata w Polakw i dobre mecye bundesliga, wzrwnana Serie A. Mało? Piłka nie kręci się wokół Hiszpanii. Mnie męczą te bezsensowne wojenki które nic nie dają. Sam w nich uczestniczyłem i nie wiem po co. Zdejmijcie klapki i popatrzcie na inne kraje. Tam jest nawet ciekawiej. W lidze jest więcej niz dwa zespoły które walczą ze sobą. Hiszpania nudzi!
 
Back
Top