Piłka nożna

FB_IMG_1638244181567.jpg
 
Ta, ma na to takie szanse jak ja na uprawianie seksu z Alizee dnia dzisiejszego, a jest 22:18, a ja nawet nie mam zabukowanego samolotu do Francji (jakby to była jedyna przeszkoda).
Już widzę jak France Football daje nagrodę gościowi, który nie pojechał na mundial. Żeby takie coś się wydarzyło, to musiałby się nazywać Messi.
Ciekawe w jakim terminie zrobią Złotą kulkę w przyszłym roku bo tak jak teraz to by wypadło pośrodku mundialu. Pewnie przełożą miesiąc później i wtedy Robert nawet nie ma co marzyć o tej nagrodzie
 
Ciekawe w jakim terminie zrobią Złotą kulkę w przyszłym roku bo tak jak teraz to by wypadło pośrodku mundialu. Pewnie przełożą miesiąc później i wtedy Robert nawet nie ma co marzyć o tej nagrodzie

Za rok faworytem pewnie Mbappe, bo żabojady mają duże szanse na przynajmniej półfinał mundialu., PSG też raczej szybko z LM nie odpadnie. Ale w sumie France Football będzie obrażone za odejście z PSG. Więc wygra Messi :fjedzia:
 
Ciekawe w jakim terminie zrobią Złotą kulkę w przyszłym roku bo tak jak teraz to by wypadło pośrodku mundialu. Pewnie przełożą miesiąc później i wtedy Robert nawet nie ma co marzyć o tej nagrodzie
A głosowanie jest chyba do połowy października normalnie więc całkowicie by olewało ten mundial.
 
Ciekawe w jakim terminie zrobią Złotą kulkę w przyszłym roku bo tak jak teraz to by wypadło pośrodku mundialu. Pewnie przełożą miesiąc później i wtedy Robert nawet nie ma co marzyć o tej nagrodzie
na WP piszo, że głosowanie może zostać przesunięte na grudzień z uwagi na mundial
 
Lautaro miał sens jeszcze jak grał Messi, teraz raczej nie ma szans żeby go sprowadzić.
ale chyba nie ma 9tki profilem przypominającym Suareza, nawet w jakiejś okrojonej wersji. Także każdy transfer do ataku może wam się przydać pod warunkiem, że pozbędziecie się Cou za jakieś $$$, bo czytałem, że Dembus ma plan na dużą kasę za free kontrakt - prawa obecnego rynku.
 
58695317-4C81-4638-810D-0335409D923C.jpeg

najwazniejszy mecz roku 2021 dla viaplay i akurat sie wykrzaczylo, pod tym postem 500 komentarzy z narzekaniem ze nie mozna ogladac
 


Może za dużo brązowego naszło jak w dupie racę przemycał na ten stadion...

Niby Bayern ma wyjść najmocniejszym składem jutro, ale Kimmich, Goretzka i Gnabry nie zagrają, a to mocne osłabienie, szczególnie środka pola, bo ciężko znaleźć zamiennik dla Kimmicha.
 
Back
Top