Piłka nożna

Kiedy większość klubów ledwo się trzyma nad powierzchnią wody to petrodolary się dalej wzmacniają (PSG,City,Chelsea).
 
Kiedy większość klubów ledwo się trzyma nad powierzchnią wody to petrodolary się dalej wzmacniają (PSG,City,Chelsea).
Póki Al-Khelaifi będzie wzorem moralności płacącym UEFA miliardy za prawa do TV to nic się nie zmieni. To całe FFP jest kpina, ale w tym momencie chyba jeszcze większym problemem są podatki w Hiszpanii i póki tego nie zmienią piłka będzie pikować na łeb.
 
Ja mysle, ze Lukaku znowu sie zgubi w PL i Chelsea ponownie zostanie bez rasowego napadziora. Liczylem na Haalanda w tym sezonie w The Blues.
 
Messi Neymar Mbappe to nawet będzie ciekawe. Wolałbym PL , ale te trio też będzie ciekawe , do tego Ramos i Icardi który nie gra w reprze bo podobno Messi nie może mu wybaczyć odbicia żony koledze .


Wiele smaczków pozasportowych tam jest.
 
Last edited:
4B238790-0264-47E1-91EB-6A3EEE4CD2F0.jpeg
 
Messi Neymar Mbappe to nawet będzie ciekawe. Wolałbym PL , ale te trio też będzie ciekawe , do tego Ramos i Icardi który nie gra w reprze bo podobno Messi nie może mu wybaczyć odbicia żony koledze .


Wiele smaczków pozasportowych tam jest.
Icardi nie grał bo był chujowy, rozwiązałem twoją pudelkową sensację.
 
Z ci
Icardi nie grał bo był chujowy, rozwiązałem twoją pudelkową sensację.


Przeciez to żadna plota. Oni nawet Higuaiem już grubo past prime się ratowali, a on nawet powołań nie dostawał nikt nie powie mi ,że Icardi nie ma papierów na rezerwowego choćby w ARG. Tam poszło o odbicie , gdzie wielu graczom to się nie spodobało
 
FC Barcelonie zacząłem kibicować w tym samym roku co debiut Messiego 2004r. Wiadomo, było, że w końcu do tego dojdzie, ale szkoda, że w takich okolicznościach, bez możliwości pożegnania Leo w oficjalnym meczu przy pełnych trybunach.
1628420157708.png
 
Najlepiej zarabiający po odejściu Leo:
1. Griezmann - 36 mln €
2. Coutinho - 24 mln €
3. Busquets - 18 mln €
4. Dembélé - 18 mln €
5. Frenkie de Jong – 14 mln €
6. Pjanic, Umtiti – 12 mln €

Teraz statystyki 20/21
Griezmann 51meczów/20goli/13asyst/3903minut
Coutinho 14m/3g/2a/792`
Busquets 50m/0/5a/3518`
Dembele 44m/11g/5a/2699`
de Jong 51m/7g/8a/4492`
Pjanic 30m/0/0/1295`
Umtiti 16m/0/0/827`
 
Back
Top