Piłka nożna

Trafiam na wiele komentarzy w necie , że z Messim PSG jest niszczycielem i ma dream team nie do przebicia. Chyba niektórzy zapomnieli kto jest obecnym mistrzem Francji i jaka metrykę ma Messi :)
PSG z Messim to będzie monstrum, niestety szejki po latach skupowania zebrały w końcu dream team. Aż strach pomyśleć co tam będzie się działo w ataku.
 
PSG z Messim to będzie monstrum, niestety szejki po latach skupowania zebrały w końcu dream team. Aż strach pomyśleć co tam będzie się działo w ataku.

A chuj niech się dzieje, na stare lata będzie coś co było przedmiotem rozważań przez ostatnie 15 lat... Mbappe odchodzi do Realu, Juve i tak na nic nie stać, więc zadowoleni pozbędą się Ronaldo za 30 baniek i niech na stare lata Leo zagra z CR w jednej drużynie :mamed: Wiem, że to nierealne ze względu na ten "komin płacowy" o którym pisałem wcześniej, ale.... kurwa aż bym mecze PSG zaczął oglądać, bo teraz jak oglądałem francuską to tylko dla Lyonu. Co by tam się działo jakby po 10 meczach zgrzytu wypracowali styl współpracy na boisku..
 
A chuj niech się dzieje, na stare lata będzie coś co było przedmiotem rozważań przez ostatnie 15 lat... Mbappe odchodzi do Realu, Juve i tak na nic nie stać, więc zadowoleni pozbędą się Ronaldo za 30 baniek i niech na stare lata Leo zagra z CR w jednej drużynie :mamed: Wiem, że to nierealne ze względu na ten "komin płacowy" o którym pisałem wcześniej, ale.... kurwa aż bym mecze PSG zaczął oglądać, bo teraz jak oglądałem francuską to tylko dla Lyonu. Co by tam się działo jakby po 10 meczach zgrzytu wypracowali styl współpracy na boisku..
Chciałbym zobaczyć Messiego w lidze angielskiej albo z Ronaldo w jednym zespole. Niestety zostaje nam nijaka liga francuska.
 
PSG z Messim to będzie monstrum, niestety szejki po latach skupowania zebrały w końcu dream team. Aż strach pomyśleć co tam będzie się działo w ataku.
Mhm, takie monstrum, że znowu dostaną na łeb w jakimś ćwierćfinale, bo nie mają prawdziwej drużyny i dobrej defensywy tylko indywidualności w ofensywie.
 
Wydaje mi się, że to bardziej kwestia tego, iż Real nie musi płacić 180mln euro za Mbappe w obecnej sytuacji. Bo 1) za rok będzie graczem Realu tak czy siak, tylko wtedy za darmo, niezależnie czy to się emirowi podoba czy nie 2) nawet ̶M̶i̶a̶ ̶K̶h̶a̶l̶i̶f̶a̶ al-Khelafi nie ma tak długich macek, żeby przepchnąć taki komin płacowy, żeby w drużynie zmieścić Ramosa, Mbappe, Neymara i Messiego.

Więc pewnie max 120mln i Kylian już teraz zostaje graczem Realu.
ale tu nie o to chodzi. Real zakończy sezon 2020/21 na zysku 0,8mln euro, pomimo pandemii i tego ze budują nowy stadion. Barca sezon 2020/21 kończy na -487mln euro :)
 
Mhm, takie monstrum, że znowu dostaną na łeb w jakimś ćwierćfinale, bo nie mają prawdziwej drużyny i dobrej defensywy tylko indywidualności w ofensywie.
dokladnie tylko druzyna wygrywa najwazniejsze mecze o stawke a nie indywidualnosci, trio messi neymar mbappe moze rozmontowac w lidze jakies lens 10-0 ale jak przyjdzie do polfinalu z powaznym rywalem i nie bedzie szlo to sie zacznie rozkladanie rąk i wzajemne pretensje
 
Mhm, takie monstrum, że znowu dostaną na łeb w jakimś ćwierćfinale, bo nie mają prawdziwej drużyny i dobrej defensywy tylko indywidualności w ofensywie.
Dlatego kupili Ramosa i Messiego, którzy ustawią tą drużynę pod siebie.
 
IMG_20210731_184944.jpg
Mam przecieki, że to jednak będzie Chelsea.
P.S. Kto wymyślił taką piłkę? :korwinlaugh:
 
Lukaku piłkarzem Chelsea- Fabrizio Romano

Hiszpańska i włoska ładnie grabione przez Premier League.


Ale to będzie sezon.
 
Back
Top