Piłka nożna

Koulibaly xDDDD Przecież normalnie takie samobóje to się zdarzają w filmikach na stronach pokroju alejaja jako "największe piłkarskie klopsy XXI wieku" a tu odjebał to po takim comebacku :crazy:
 
69877747_508151349757652_4936854079692341248_n.jpg
 
Oficjalnie: Rudzki w 2020 odchodzi z Przeglądu Sportowego, Stanowski już też nie będzie dla nich pisał.
Nieoficjalnie: Również Pol ma odejść z PS.

Ciężkie czasy dla tej gazety, odchodzi naczelny i najbardziej popularny dziennikarz. Prawdopodobnie przejdą do Weszło.

Ponoć Icardi w PSG, Boateng ma iść na wypożyczenie do Juve.
 
Oficjalnie: Rudzki w 2020 odchodzi z Przeglądu Sportowego, Stanowski już też nie będzie dla nich pisał.
Nieoficjalnie: Również Pol ma odejść z PS.

Ciężkie czasy dla tej gazety, odchodzi naczelny i najbardziej popularny dziennikarz. Prawdopodobnie przejdą do Weszło.

Ponoć Icardi w PSG, Boateng ma iść na wypożyczenie do Juve.
Borek też nie będzie pisał już felietonów. Jakąś kosę mają chyba z Kołodziejczykiem. Pol już potwierdził na TT, że idzie w patostreamy.
 
Borek też nie będzie pisał już felietonów. Jakąś kosę mają chyba z Kołodziejczykiem. Pol już potwierdził na TT, że idzie w patostreamy.
Pol ma świetny kontakt z fanami sportu poprzez swoje kanały na YT i tt. Wydaje się że mocniej on wpływa na sprzedaż gazety niż gazeta ja jego popularność. Jeżeli nie potrzebuje hajsu z redakcji to może kłaść na to jajca.
 
Pol ma świetny kontakt z fanami sportu poprzez swoje kanały na YT i tt. Wydaje się że mocniej on wpływa na sprzedaż gazety niż gazeta ja jego popularność. Jeżeli nie potrzebuje hajsu z redakcji to może kłaść na to jajca.
Przez ostatnie miesiące jego kanał u mnie chyba no. 1 jeśli chodzi o kolejność oglądania/słuchania. Zaraża entuzjazmem i pozytywną energią. Natomiast Prawda Futbolu jakoś mnie ostatnio odrzuca, Kołtoń chyba obrósł w piórka bardziej i ciężej się go słucha.

Ciekawe czy skoro takie nagłe zwolnienia czy nie powstanie coś w stylu Athletic w Anglii. Mało mam czasu na czytanie i dlatego słucham podcastów, ale słyszałem dużo dobrego o tej aplikacji.
 


Coś tam jeblo w tym w PS?.Moze nowy właściciel coś nawywijal i niektórzy zabrali swoje zabawki..
 
Najbardziej na tym skorzysta Stanowski i całe Weszło. Dobrze z sobą trzymają, Weszło jedyny "mainstreamowy" krajowy portal, który jest na fali wznoszącej. Krzychu nie bez przyczyny słodzi na TT Rudzkiemu, przenosiny będą dopięte lada chwila, co pomoże jeszcze bardziej sprofesjonalizować portal.
 
Mnie najbardziej rozpierdala, jak nasi pseudo znawcy pierdolą, że nasi piłkarze grają w "dobrych" klubach, ile gra w tym klubach? 5, może 6? A reszta? No może, że uznajemy jakieś Leeds United, Chicago, Hull City czy Dinamo Zagrzeb, za "bardzo dobre" kluby?
 
Nie spodziewał się chyba nikt, dobrych wyników, z przygłupim wuefistą zamiast trenera?
 
Back
Top