Piłka nożna

no szkoda w huj chlopaka, a myslalem, ze ten sezon bedzie jego

Ja tam miałem nadzieję, że Real w tym oknie na nim zarobi, podobnie jak na Isco. No szkoda w huj tych $$$ które przepadły ;) A tak poważnie, to poprzedni sezon miał być jego, dostał pierwszy skład, ale nie tylko dostosował się poziomem do reszty graczy Realu, ale był jednym z najgorszych piłkarzy i tylko utwierdził w przekonaniu, ze w ogóle nie nadaje się na skrzydłowego. Przypomina się przypadek Jese. Lecąc trochę po bandzie, nie chciał ciągnąć wózka to niech na nim jeździ :awesome:
 
Ja tam miałem nadzieję, że Real w tym oknie na nim zarobi, podobnie jak na Isco. No szkoda w huj tych $$$ które przepadły ;) A tak poważnie, to poprzedni sezon miał być jego, dostał pierwszy skład, ale nie tylko dostosował się poziomem do reszty graczy Realu, ale był jednym z najgorszych piłkarzy i tylko utwierdził w przekonaniu, ze w ogóle nie nadaje się na skrzydłowego. Przypomina się przypadek Jese. Lecąc trochę po bandzie, nie chciał ciągnąć wózka to niech na nim jeździ :awesome:
haha o ty skurwielu bez serca :) kiedys pokladalem w nim duze nadzieje, nadal uwazam, ze to utalentowany zawodnik, ciekawe jak bedzie po kontuzji,
 
Real oddaje na ogranie do Arsenalu takiego oto grajka



Zidane spoko, ale kurwa nikt na tym świecie mi nie znajdzie LOGICZNEGO powodu, dla którego Zidane go odrzuca z automatu. Musiał mu wyruchać córkę, bo inaczej tego nie widzę.
Real oddaje Ceballosa na wypożyczenie, bo chyba liczy się z tym, że misja zbawcza Zidane'a się nie powiedzie i pozyskają trenera, który zacznie korzystać z talentu Daniego.
 
67404460_279597606237872_2613802304754679808_n.png





Jakby mnie dopuścili do Diego Costy na długość ręki, to bym wziął i go zapierdolił chyba. Nie ma drugiego piłkarza w historii, który mnie tak wkurwia jak on.
 
Jakby mnie dopuścili do Diego Costy na długość ręki, to bym wziął i go zapierdolił chyba. Nie ma drugiego piłkarza w historii, który mnie tak wkurwia jak on.

Dobrze, że dzban Carvajal Cię nie wkurwia takim wejściem w meczu sparingowym. I dobrze, że Pepe i Ramos Cię nie wkurwiają cała karierę. Hipokryzja pełną gęba.
 
apropo Pepe (hehe) to Arsenal się wjebał z grubej rury w okienko, out of nowhere
taka była beka z 45 mln budżetu, a tu jedno z lepszych okienek w ostatnich 20 latach się szykuje
nowy Varane (tylko lepszy - szkoda że z tym wypo na rok), kozak Ceballos (tylko wypo, no ale może się uda ogarnąć jak Kovacica) i kurwa najlepszy zawodnik z L1 z poza PSG za grube bańki
a zaraz jeszcze Tierney
 
Dobrze, że dzban Carvajal Cię nie wkurwia takim wejściem w meczu sparingowym. I dobrze, że Pepe i Ramos Cię nie wkurwiają cała karierę. Hipokryzja pełną gęba.
:facepalm::facepalm::facepalm:

Na szczescie dla Diego typiara z dziekanatu nie pozwoliła na to i nie polecisz do Hiszpanii :suchykarol:

Diego moze spac spokojnie :putinlaugh:

Nie z dziekanatu, tylko z pewnej katedry. I lecę, ale nie do Madrytu:cool:
 
Nie przepadam za Costą, ale tutaj akurat szybko i słusznie spacyfikował curvajala za jego dzbanowate wejście w takim meczu
 
Back
Top