Piłka nożna

no ja czytalem mase art., ze barca chce sie pozbyc dembele. Byl kiedys ciekawy art juz nie pamietam gdzie, ze zespoly takie jak barca czy real to nie sa zespoly do wychowywania zawodnikow, tam jesli nie lapiesz sie do skladu, to po prostu sie marnujesz na lawce. To samo z Dembele, mlody perspektywiczny zawodnik, ale ile tak naprawde gral w tym sezonie? Barca nie placila ponad 100 mln za zmiennika na ostatnie 15 min. Chlopak przesiedzi swoj prime tak samo jak coutinho na lawce, juz vidal gra od nich wiecej. Coutinho powiedzial, ze jesli wroci do PL to tylko liverpool, tylko, ze ten jakos sie nie garnie, zeby go kupic. PSG i Dembele no ciekawe, pierwsze slysze, zwlaszcza, ze Dembele byl w 4 zawodnikow, ktorych oferowala im barca.
Ten kontuzjegenny Dembele rozegrał w zeszłym sezonie 42 spotkania, dla porównania Neymar - 28.

Trener PSG o Dembele:
https://www.barcablaugranes.com/bar...hel-is-crazy-about-barcelonas-ousmane-dembele
https://tribuna.com/en/fcbarcelona/news/3420188/
https://www.sport-english.com/en/ne...e-dembele-to-convince-him-of-psg-move-7559038
 
@Tar-Ellendil ja nie mowie, ze jest koztuzjogenny, a jedynie ze najczesciej wchodzil z lawki
Masz rację wchodził często z ławki, ale teraz trenuje tydzień wcześniej od reszty i musimy być dobrej myśli, bo raczej nie zapowiada się żeby odszedł w tym okienku. Jak przyjdzie Neymar to nie wiem jak oni chcą tą rozwiązać, chyba liczą że któryś z nich będzie połamany.
 
"Neymar chce odejść z PSG, ale nie będzie wchodził w konflikt z zarządem klubu. PSG chce tylko pieniędzy w procesie tego transferu. PSG nie będzie akceptować wymiany piłkarzy. Oczekują 200M euro. [Isabela Pagliari - Esporte Interativo]"

200 mln, Barca musiałaby upchnąć Rafinhę, Malcolma + Coutinho i dołożyć ile brakuje.
 
Witam, jest gdzieś miejsce w necie, gdzie można na niezbyt legalnych streamach oglądać ekstraklasę? Zajarałem się tymi rozrywkami po meczach w europejskich pucharach.
 
Jeśli Barcelona miałaby zapłacić gotówką za Neymara to do końca okresu rozliczeniowego w 2020 roku klub musiałaby na transferach zarobić ponad 300 mln euro i kwota ta wzrastała by z każdym przeprowadzonym przez nas transferem a jak wiadomo jeszcze w tym okienku ma zostać zakupiony lewy obrońca.
Mając na uwadze to jak Barca radzi sobie ze sprzedażą zawodników to mogło by to być stąpanie po naprawdę cienkim lodzie.
 
"Neymar chce odejść z PSG, ale nie będzie wchodził w konflikt z zarządem klubu. PSG chce tylko pieniędzy w procesie tego transferu. PSG nie będzie akceptować wymiany piłkarzy. Oczekują 200M euro. [Isabela Pagliari - Esporte Interativo]"

200 mln, Barca musiałaby upchnąć Rafinhę, Malcolma + Coutinho i dołożyć ile brakuje.
chyba az tak bardzo barca nie potrzebuje neymara, jesli wogole potrzebuje
 
chyba az tak bardzo barca nie potrzebuje neymara, jesli wogole potrzebuje
Co raz bardziej wątpie w ten transfer, albo Barca ich przyciśnie i dostanie okazyjnie Neymara albo nic z tego nie będzie. Wszystko powyżej 200 mln jest wykluczone, musieli by opchnąć Coutinho, Rakitica i resztę za ich pełną wartość rynkową.
 
Ja tam wreszcie czekam, aż ktoś gdzieś jasno wyjaśni te nowe przepisy odnośnie transferu i tego +100mln na wydatki w danym roku. Kiedyś mieli wrzucać na rm.pl ale ponoć to jest nadal tak zagmatwane, że nikt dokładnie tego nie ogarnia.
 
Ja tam wreszcie czekam, aż ktoś gdzieś jasno wyjaśni te nowe przepisy odnośnie transferu i tego +100mln na wydatki w danym roku. Kiedyś mieli wrzucać na rm.pl ale ponoć to jest nadal tak zagmatwane, że nikt dokładnie tego nie ogarnia.
Pewnie jest jak z USADA w UFC. Kto ma sie wywinac to sie wywinie :fjedzia:
 
upload_2019-7-19_23-38-55.png
 
Kibice Lecha są bardzo optymistycznie nastawieni wobec zaczynającego się sezonu. Widać rewolucja przyniosła skutki!
 

Attachments

  • 1.JPG
    1.JPG
    80.5 KB · Views: 62
http://www.sport.pl/pilka/7,65083,2...6spWLoChmHo2YaamatSdKx-hywguxtCNU#s=SMT_Img_2

Prokurator Steve Wolfson poinformował, że Cristiano Ronaldo nie zostanie oskarżony o gwałt na Kathryn Mayordze, gdyż nowe śledztwo policyjne nie dostarczyło dowodów na popełnienie przestępstwa przez portugalskiego gwiazdora. Prokuratura przychyliła się do zdania obrońcy Ronaldo - Petera Christiansena - który twierdził, że para odbyła stosunek za obopólną zgodą.

Fajnie by było, żeby dla przykładu ukarać taką szmule. Może wtedy całe #MeToo by trochę się przystopowało, bo to drugi po Kevinie Spacey przykład niesłusznego oskarżenia. Tylko że Ronaldo sobie poradził, a Kevinowi spierdolili karierę.
 
Kevin oprócz tego oskrażenia ma jeszcze 30 innych.

I zakończą się tak samo, chyba, że będą zbyt duże naciski, aby jednak mu coś "przyklepać" :wink:

Bale idzie do Chin, ma dostawać milion funtów tygodniówki. Szerokiej drogi i równych pól golfowych Gareth :wink:
 
Szczęsny dał ciała...

Nadal nie wiem jak można go stawiać ponad Fabiańskiego.

to niekoniecznie wina szczesnego, testuja nowe ustawienie, gdzie szczesny bedzie gral wysoko tak jak caly juventus, mysle, ze podczas tych sparingow moze jeszcze jakies babole zajebac. Ale po to sa sparingi
 
to niekoniecznie wina szczesnego, testuja nowe ustawienie, gdzie szczesny bedzie gral wysoko tak jak caly juventus, mysle, ze podczas tych sparingow moze jeszcze jakies babole zajebac. Ale po to sa sparingi
Niby tak, ale niesmak pozostaje. Nie prowadzę statystyk, ale nie przypominam sobie żeby jakiemuś klasowemu bramkarzowi przydarzyło się coś takiego.
 
Niby tak, ale niesmak pozostaje. Nie prowadzę statystyk, ale nie przypominam sobie żeby jakiemuś klasowemu bramkarzowi przydarzyło się coś takiego.

yyy, Courtois? Który dodatkowo miał czas na ustawienie się, bo zawodnik dotknął dwa razy piłkę zanim przymierzył i odległość była jeszcze większa.


Do tego Neuer zaskoczony strzałem z połowy boiska po wybiciu piłki?

 
Po testach przeprowadzonych na naszym zawodniku, Marco Asensio, przez służby medyczne Realu Madryt zdiagnozowano zerwanie więzadła krzyżowego przedniego i uszkodzenie łąkotki bocznej w lewej nodze. Piłkarz zostanie poddany zabiegowi chirurgicznemu w najbliższych dniach”, napisano w komunikacie na oficjalnej stronie internetowej klubu.


no i chuj po sezonie dla Asensio, a i kariera mocno wyhamuje...
 
Back
Top