Piłka nożna

I oby z sukcesami wyszło tak samo jak pierwsze "Galacticos" Realu :devil smile1:
W Lidze tylko katastrofa może odebrać Barcy tytuł, w Lidze mistrzów znowu będą problemy na wyjazdach. Pytanie czy nowe nabytki będą wstanie pociągnąć ducha zespołu poza Camp Nou.
 
Niestety. Skład Realu wygląda solidnie, apsiruje na powalczenie o wszystko ale na tylko tyle - dziwnie podchodzić do sezonu nie z pozycji faworyta, tylko drużyny która może zaskoczyć. Odejście CR7 odebrało goleadora i dużo jakości, a przyszedł w jego miejsce Hazard spełniający bardziej funkcję ofensywnego playmakera. Jovic nie gwarantuje niczego, prócz grzania dupy na ławie bo Benzemy nie wygryzie - max co będzie to Morata w ver 2.0 wchodzący na ostatnie 15 min. Dodatkowa praca nad transferem Pogby - czy jakiś fan Untd lub Juve może mi powiedzieć na ile to wartościowy transfer? Kojarze go raczej z bycia chimerycznym graczem. Dodatkowo pozycja, którą miałby pełnić w zespole?

Dodatkowo starzejąca się kadra - i to w tej najbardziej jakościowo części - Marcelo 31, Ramos 33, Modric 34, Benzema (tfu) 31, nawet ten ... Bale (w przypadku którego wierzyłem z dobre 3 sezony, że w końcu odpali) jest już stary - 30.

Wychodzi na to, że przemeblowanie Realu będzie trwać zdecydowanie dłużej niż ten jeden sezon, szacun dla Zidane, że się tego podjął tym bardziej znając specyfikę klubu jakim jest Real - jak brzydko utopi ten sezon to media i kibice go zgrillują jeszcze przed zakończeniem i mimo 4LM i byciem legendą zostanie opluty i brzydko odpalony.

Jedyny transfer, który byłby w stanie podnieść moje rokowania to Mbappe (niemożliwy do wyjęcia w mojej ocenie na tę chwilę). Żałuje też, że dali dupy z Griezmanem. Wiem, że jest nie lubiany itd ale to kawał zawodnika, zajebiście inteligenty, pracowity i kreatywny. Mając skrzydła Hazard - Griezmann nawet ten koślawy Benzema mógłby w koncu strzelić więcej jak 30 goli na sezon.
 
Niestety. Skład Realu wygląda solidnie, apsiruje na powalczenie o wszystko ale na tylko tyle - dziwnie podchodzić do sezonu nie z pozycji faworyta, tylko drużyny która może zaskoczyć. Odejście CR7 odebrało goleadora i dużo jakości, a przyszedł w jego miejsce Hazard spełniający bardziej funkcję ofensywnego playmakera. Jovic nie gwarantuje niczego, prócz grzania dupy na ławie bo Benzemy nie wygryzie - max co będzie to Morata w ver 2.0 wchodzący na ostatnie 15 min. Dodatkowa praca nad transferem Pogby - czy jakiś fan Untd lub Juve może mi powiedzieć na ile to wartościowy transfer? Kojarze go raczej z bycia chimerycznym graczem. Dodatkowo pozycja, którą miałby pełnić w zespole?

Dodatkowo starzejąca się kadra - i to w tej najbardziej jakościowo części - Marcelo 31, Ramos 33, Modric 34, Benzema (tfu) 31, nawet ten ... Bale (w przypadku którego wierzyłem z dobre 3 sezony, że w końcu odpali) jest już stary - 30.

Wychodzi na to, że przemeblowanie Realu będzie trwać zdecydowanie dłużej niż ten jeden sezon, szacun dla Zidane, że się tego podjął tym bardziej znając specyfikę klubu jakim jest Real - jak brzydko utopi ten sezon to media i kibice go zgrillują jeszcze przed zakończeniem i mimo 4LM i byciem legendą zostanie opluty i brzydko odpalony.

Jedyny transfer, który byłby w stanie podnieść moje rokowania to Mbappe (niemożliwy do wyjęcia w mojej ocenie na tę chwilę). Żałuje też, że dali dupy z Griezmanem. Wiem, że jest nie lubiany itd ale to kawał zawodnika, zajebiście inteligenty, pracowity i kreatywny. Mając skrzydła Hazard - Griezmann nawet ten koślawy Benzema mógłby w koncu strzelić więcej jak 30 goli na sezon.
Pogba gra dobrze z leszczami a jak przychodzi większy mecz to go nie widac
 
Niestety. Skład Realu wygląda solidnie, apsiruje na powalczenie o wszystko ale na tylko tyle - dziwnie podchodzić do sezonu nie z pozycji faworyta, tylko drużyny która może zaskoczyć. Odejście CR7 odebrało goleadora i dużo jakości, a przyszedł w jego miejsce Hazard spełniający bardziej funkcję ofensywnego playmakera. Jovic nie gwarantuje niczego, prócz grzania dupy na ławie bo Benzemy nie wygryzie - max co będzie to Morata w ver 2.0 wchodzący na ostatnie 15 min. Dodatkowa praca nad transferem Pogby - czy jakiś fan Untd lub Juve może mi powiedzieć na ile to wartościowy transfer? Kojarze go raczej z bycia chimerycznym graczem. Dodatkowo pozycja, którą miałby pełnić w zespole?

Dodatkowo starzejąca się kadra - i to w tej najbardziej jakościowo części - Marcelo 31, Ramos 33, Modric 34, Benzema (tfu) 31, nawet ten ... Bale (w przypadku którego wierzyłem z dobre 3 sezony, że w końcu odpali) jest już stary - 30.

Wychodzi na to, że przemeblowanie Realu będzie trwać zdecydowanie dłużej niż ten jeden sezon, szacun dla Zidane, że się tego podjął tym bardziej znając specyfikę klubu jakim jest Real - jak brzydko utopi ten sezon to media i kibice go zgrillują jeszcze przed zakończeniem i mimo 4LM i byciem legendą zostanie opluty i brzydko odpalony.

Jedyny transfer, który byłby w stanie podnieść moje rokowania to Mbappe (niemożliwy do wyjęcia w mojej ocenie na tę chwilę). Żałuje też, że dali dupy z Griezmanem. Wiem, że jest nie lubiany itd ale to kawał zawodnika, zajebiście inteligenty, pracowity i kreatywny. Mając skrzydła Hazard - Griezmann nawet ten koślawy Benzema mógłby w koncu strzelić więcej jak 30 goli na sezon.

Realowi przede wszystkim brakuje pomocnika, bo Modrić już jest stary i formy też lepszej miał nie będzie. A Zizou przy całym szacunku do jego osoby, ma jakiś problem z głową, przez co ma problem z Ceballosem, a chłop ma potencjał na zostanie wielkim i powinien grać dużo więcej.


Ponoć Tottenham złożył ofertę na 50-60 mln za Bale, ale ich warunkiem jest to że albo Bale się godzi na obniżkę pensji albo Real płaci połowę jego pensji przez jakiś okres.
 
Pogba gra dobrze z leszczami a jak przychodzi większy mecz to go nie widac
Nie, Pogba nawet z leszczami gra chujowo. Czasem coś mu wyjdzie, czy tam jeden mecz - ale właśnie czasem. Ogólnie to będę w chuj szczęśliwy jak się go z United pozbędą.
 
Nie, Pogba nawet z leszczami gra chujowo. Czasem coś mu wyjdzie, czy tam jeden mecz - ale właśnie czasem. Ogólnie to będę w chuj szczęśliwy jak się go z United pozbędą.
Chyba w Anglii. W Juve to był czołowy zawodnik ligi i jeden z filarów środka pola.
 
Ale przeżywacie, Barca nie ma płynności finansowej, z czerwcowymi wypłatami dla swoich pracowników zalegała trzy dni. Jeszcze przed podpisaniem Griezmanna 81% zysków (bez uwzględnienia $$ z transferów) pokrywały pensje piłkarzy, dla porównania w Realu około 60%. Niech kupią tego Neymara to będzie piękna katastrofa. Jak skończył się efekt subprime nie będę tłumaczył, bo wszyscy wiemy. Margot Robbie w "Big Short" to świetnie zilustrowała ;)

A tak poważnie to CHUJE JEBANE TO NIE FM żeby taki skład w ataku odjebać :childcry:
 
Ale przeżywacie, Barca nie ma płynności finansowej, z czerwcowymi wypłatami dla swoich pracowników zalegała trzy dni. Jeszcze przed podpisaniem Griezmanna 81% zysków (bez uwzględnienia $$ z transferów) pokrywały pensje piłkarzy, dla porównania w Realu około 60%. Niech kupią tego Neymara to będzie piękna katastrofa. Jak skończył się efekt subprime nie będę tłumaczył, bo wszyscy wiemy. Margot Robbie w "Big Short" to świetnie zilustrowała ;)

A tak poważnie to CHUJE JEBANE TO NIE FM żeby taki skład w ataku odjebać :childcry:
Trzeba jeszcze uwzględnić szemrane biznesy Bartomeu, jak będzie potrzeba to kasa się znajdzie.
:putinlaugh:
 
W obecnych czasach brzmi trochę jak promocja.
To nie jest promocja, 19 latek chciał pensje wyższą od światowej klasy weteranów. Juve się zgodziło, reszta nie chciała rozpierdolić płacy klubowej.

Od PSG chciał ogromnej pensji i kontraktu, który pozwoli mu łatwo odejść, od Barcy chciał minut kosztem Pique.


-----------
Z innej beczki Malcom na wylocie z Barcy, a PSG chce Coutinho + kasę za Neymara.
 
Last edited:
Fejk.

Barcelona czasem się debilnie zachowuje na rynku, ale bądźmy poważni. Pytanie tylko kto popełnił ten artykuł.

Jak chcą kupić Neymara to taka będzie cena. Sama wartość marketingowa Brazylijczyka daje $$ szejkom, więc łatwo nie odpuszczą, szczególnie, że odejście Neymara to będzie mocny cios w ich dumę.
 
Jak chcą kupić Neymara to taka będzie cena. Sama wartość marketingowa Brazylijczyka daje $$ szejkom, więc łatwo nie odpuszczą, szczególnie, że odejście Neymara to będzie mocny cios w ich dumę.
Neymar bardziej potrzebuje Barcelony niż Barcelona potrzebuje jego. Coutinho + 100 mln/ Coutinho + Semedo + X milionów/ albo transfer typu Mbappe to jedyne realne opcje.

Dembele nie jest nawet brany pod uwagę w tej tranzakcji. Wątpię żeby Barca zaoferowała więcej niż 180 mln w wartości.
 
Neymar bardziej potrzebuje Barcelony niż Barcelona potrzebuje jego. Coutinho + 100 mln/ Coutinho + Semedo + X milionów/ albo transfer typu Mbappe to jedyne realne opcje.

Dembele nie jest nawet brany pod uwagę w tej tranzakcji. Wątpię żeby Barca zaoferowała więcej niż 180 mln w wartości.
W tej sytuacji Neymar nie jest wart tych pieniędzy które chce za niego PSG. To prawda co napisałeś że to on potrzebuje Barcy niż Barca jego. Nie wiem na chuj był by potrzebny Barcelonie teraz Brazol. Kupują napastników, a skupili by się na obronie która nie oszukujmy się jest średnia. Kolejny problem to bardzo mała ilość wychowanków w pierwszym zespole, pamiętam mecz za czasów Guardioli gdzie w pierwszej 11 grali sami wychowankowie. Czuję że te czasy już nie wrócą, wolą sprzedać dobrego młodego zawodnika i kupić innego z zagranicznej ligi. Trzeci problem to zbyt duża kadra w kazdej drużynie ponad 22 zawodników w każdej z nich. Trudno wyłapać najlepszych 2-3 z takiej ilości zawodników. Cztery Valverde który nie daje praktycznie szans młodym wychowankom na grę w pierwszym składzie, ba nawet zawodnikom rezerwowym daje bardzo mało szans na grę, klepiac jeden schemat przez cały sezon, dlatego taki Suarez łapie kontuzje.
 
Trippier oficjalnie w Atletico Madryt. Kwota to jedyne 20 mln funtów, prawdziwa promocja przy obecnych cenach na rynku.

Milner z najlepszymi wynikami na testach fizycznych z całej drużyny Liverpoolu. 33 lata, ale forma jest.

67188032_1668867379924180_7591220911743696896_n.jpg
 
"Druga zmiana dotyczy podania do bramkarza przez współpartnera z wrzutu z autu lub w dowolny sposób w trakcie, gdy toczy się gra. Do tej pory, bramkarz nie mógł łapać piłki w ręce po celowym zagraniu nogą od kolegi z drużyny lub po wznowieniu z autu. Teraz będzie miał takie prawo, pod warunkiem, że w pierwszej kolejności podejmie próbę wybicia piłki w pole nogą lub inną częścią ciała z wyjątkiem rąk. Jeżeli próba ta się nie powiedzie, to zezwala się na to, żeby bramkarz złapał piłkę."

I niby jak to interpretować :confused:?
 
Piast zaprezentował się całkiem nieźle w tym dwumeczu, ale trochę pecha i przede wszystkim katastrofalne błędy bramkarza pozbawiły ich szans na coś więcej. Jeszcze niech legia wtopi z tymi amatorami i można oficjalnie rozpocząć sezon.
 

2018 Piemonte Calcio odpadło z Realem - kupili Ronaldo
2019 Piemonte Calcio odpadło z Ajaxem - kupili De Ligta
2020 Piemonte Calcio ?
:fjedzia:
 
Back
Top