Piłka nożna

Patrząc na statystyki i wynik to Legia walczy z Europa FC jak równy z równy ale z niewielkim wskazaniem na Europa :lol:

A7C1241E-6FB6-4F4A-910E-377C457FC479.png
 
W Europie nie ma już słabych drużyn. Legia nie straciła bramki, zagrali na zero z tyłu. Teraz by awansować muszą tylko wygrać mecz.

Mioduski: Wierzę w Vuko, że wytrwa w Legii znacznie dłużej niż do października.
 
Last edited:
Legia urwała punkty tak naprawdę brytyjskiej drużynie. A tam piłka przecież stoi na najwyższym poziomie!!
 
Mają ból dupy bo zamienili największą gwiazdę na młokosa z Portugalii.

Teraz saga z Neymarem stanie się numerem 1, w Barcelonie już mają napchany skład gwiazdkami więc jak dla mnie mogą sobie odpuścić.
Jebać tego pedała. Ale potrzeba pomocy i obrony bo znowu będzie wpierdol w lidze mistrzów
 
Jebać tego pedała. Ale potrzeba pomocy i obrony bo znowu będzie wpierdol w lidze mistrzów
Coutinho i Roberto do pomocy, De Jong do pierwszego składu. Jedyne czego potrzeba to zmiennik dla Alby i Semedo. Jeszcze jak Umtiti wróci do zdrowia to będzie dobrze.
 
Coutinho i Roberto do pomocy, De Jong do pierwszego składu. Jedyne czego potrzeba to zmiennik dla Alby i Semedo. Jeszcze jak Umtiti wróci do zdrowia to będzie dobrze.
Potrzeba kogos kto jak wejdzie z lawki w bezbarwnym meczu to szarpnie tą drużyną i będzie deptać gwiazdom po pietach, żeby wiedzieli że ktoś może Ich wygryźć
 
Potrzeba kogos kto jak wejdzie z lawki w bezbarwnym meczu to szarpnie tą drużyną i będzie deptać gwiazdom po pietach, żeby wiedzieli że ktoś może Ich wygryźć
Vidal, Malcolm, Roberto, Dembele, oby Rakitić nie De Jong.

Z czego Malcolm raczej na pewno odejdzie.
 
"Barcelona zdecydowała się sprowadzić Neymara. Bartomeu dowodzi w negocjacjach. Będzie rozmawiał z Nasserem. [Catalunya Ràdio] "

Czyli jednak na 100% będzie próba sciągnięcia Neymara, zapowiada się długie i popierdolone lato.
 
Ja nie wiem jak Barca upcha ten atak, ale jeśli transfer Neymara dojdzie do skutku będzie wyglądać porażająco. Kataloński Galacticos.
 
Back
Top